София, жк Младост - тема 30

  • 88 308
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 158
Здравейте! Трябва ми треньор по плуване, който води индивидулани тренировки в района или съседните на Младост квартали. Моля да препоръчайте.

# 421
  • Мнения: 593
Здравейте! Трябва ми треньор по плуване, който води индивидулани тренировки в района или съседните на Младост квартали. Моля да препоръчайте.
Може да пробвате в Българско школо - Арена Овергаз (до Американския колеж).

# 422
  • Мнения: 3 794

Реших да се доверя на тази препоръка и съм много доволна!
По-миналата седмица дадохме килима на автомивката зад Шел - взехме го смърдящ, сплескан и мръсен - цялата мръсотия от килима се беше стекла в единия край.
Звъннах на Чистача - взеха го и днес го върнаха - чист, пухкав - като нов! Цената с транспорта беше 9,25лв !

# 423
  • Мнения: 1 646
Къде в Младост 4 мога да поръчам погача?
В баничарницата в "Кондор" (до "office 1", на реда на сладкарница "Неделя").

Поръчах я тук  и утре трябва да я взема. Някой знае ли до колко часа работят в Събота. погледнах работното време на вратата видях ,че работят , но не запомних. Защо не го снимах , да се....

# 424
  • Мнения: 2 867
Дано не те подведа, но мисля, че са до 14 ч.

# 425
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Дано не те подведа, но мисля, че са до 14 ч.

Тук пише до 15, но по-добре до обяд да си я вземе Simple Smile
https://foursquare.com/v/%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0 … 4498e7162d9dfe7b8

# 426
  • Мнения: 1 646
Благодаря момичета Simple Smile

# 427
  • Мнения: 269
Здравейте! Ще ми препоръчате ли място от където мога да си поръчам торта или да купя готова в района на Младостите. Ако има в близост до метростанция ще бъде чудесно. Благодаря!

# 428
  • София
  • Мнения: 30 085
Здравейте! Ще ми препоръчате ли място от където мога да си поръчам торта или да купя готова в района на Младостите. Ако има в близост до метростанция ще бъде чудесно. Благодаря!

Аз се сещам за "100 грама сладки", "Неделя", "Пчела".

# 429
  • Мнения: 28 854
В Хит на щанда на Романтика.

# 430
  • Мнения: 6 569
Здравейте! Ще ми препоръчате ли място от където мога да си поръчам торта или да купя готова в района на Младостите. Ако има в близост до метростанция ще бъде чудесно. Благодаря!

Сладкарница Two Cakes, ж.к. Младост 2, бл. 257 В (на 2 мин. от метростанция Малинов).
Тортите са домашно производство. За пръв път пробвах тази сладкарница, доволна съм.
“Пчела” не препоръчвам. Не знам защо ама всичките им торти ми имат един и същи вкус. Тези готовите торти дето продават във Фантастико и ХИТ също не ги харесвам, защото имат вкус на машина. Явно на конвейер ги въртят.

# 431
  • София
  • Мнения: 11 699
Има и Скайлайн вече в сградата до Топфит Мл.4

# 432
  • Мнения: 269
Благодаря ви!

# 433
  • София и наоколо
  • Мнения: 53
Здравейте, моля да ме упътите за добра борса за употребявани учебници в Младост. Имаше срещу Кауфланд, но вече я няма. Благодаря предварително.

# 434
  • Мнения: 2 413
Има в блока срещу Метро Сити(от страни на Макдоналдс)

Общи условия

Активация на акаунт