относно една проятелка...........

  • 2 067
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Теста е най- бързият и лесен начин да разбере резултата Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
При мен беше същата работа.Но отидох на гинеколог защото мислих че нещо не ми е наред.Един ден цикъл.Лекарката каза че най вероятно съм бременна.da sи направя тест след десетина дни.Тестът беше +! Heart Eyes
Така че и сега да си направи,може още да не може да отчете резултата;)

# 17
  • Мнения: 733
Да много лесно става дори да е 17 години. Аптеките работят и има тестове много и лесно става  Peace

# 18
  • Мнения: 1 860
Е, защо така... мога да ти отговоря, но пак ще е остро  Laughing
Не по отношение на теб, естествено  Hug
В случая очевидно става дума за хлапе на 16-17 години, което умира от ужас, че и закъснява един ден, скоро е правила секс за пръв път и сега я чакат радини вълнения- и нейната приятелка прави зловеща конспирация /за да не разбрат нашите/ и пуска въпрос във форума, където съответно и отговарят със съскане  bouquet
Peace
А в тази тема питаше за друга "приятелка" Wink Thinking

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102746.msg1818469#msg1818469

здравейте отново мамчета.

искам да ви попитам по повод една сватба....... Едно приятелче ще се жени скоро (на 17.06),но нещо го въртят с изследвания и много пари-става въпрос за изледвания за SPIN(нали това се иска?)......... Въпросът ми е :трябва ли задължително да се консълтира с личния лекар или може направо да отиде в някои център,да си направи изследваният които му трябвт и от там да му дадат документ които му трябва???????????? ще ви дада много благодарна ако ми дадете някакви указания защото той е много объркан в момента а иска да стане бързо и да не  е много скъпо


Нещо ми се струва че детето е понагазило в дълбоки води и не може да плува... Naughty, но хубаво е че търси помощ без значение за кого. И аз съм за теста. Аз бях бременна на 6 седмици като си ми дойде по всички правила. Ако не бях си направила тест преди това щях да си помисля че всичко е на ред.

# 19
моята приятелка си напражи 2 теста в растояние на 6 дена и ни6то,няма никакви сиптоми но ми каза 4е преди тожа е яла само плодове а те съдърйали витамин С което от своя страна спирало цикалът.Другият вариянт е 4е може да е от промяната на времето.........................

# 20
  • Мнения: 8 769
но ми каза 4е преди тожа е яла само плодове а те съдърйали витамин С което от своя страна спирало цикалът.
Не съм чувала до сега, че витамин С спира цикъла. Със сигурност предозирането с въпросния витамин води до разстройство, но би трябвало да е изяла огромно количество лимони и киви Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 2 298
......Така че и сега да си направи,може още да не може да отчете резултата;)....
Нищо не пречи да направи, на мене Шуър тест ми показа 2 чертички 6 дни преди очакваната дата ...

# 22
  • Мнения: 992
но ми каза 4е преди тожа е яла само плодове а те съдърйали витамин С което от своя страна спирало цикалът.
Не съм чувала до сега, че витамин С спира цикъла. Със сигурност предозирането с въпросния витамин води до разстройство, но би трябвало да е изяла огромно количество лимони и киви Grinning

само искам да кажа че при мен витамин С помага за намаляване на кръвотечението за спиране незнам но за намаляване всеки месец си го взимам когато ми шурти като река

# 23
здравете на жси4ки мами отново Grinning.Пак 6те ви занимавам с този въпрос но моята приятелка си направи два пъти тест в разстояние на 6 дена и няма6е положителен резултат,но продулжава да няма никакви симптоми 4е 6те бъде в цикъл ShockedКаза ми съ6то ,4е е яла много плодоже тъи като е на диета а в тях се съдържа вит.С което спирало цикалът newsm78...........А дали може да е от промяната на климата??????????? Embarassed
  П.С.........Моля тези които се дразнят от тази тема да не пи6ат за да се избегнат дразги по между ни.Благодаря Joy

# 24
  • Петрич
  • Мнения: 321
Използвам темата,за да питам и аз за една приятелка.Мензиса трябваше да и дойде на 25.05.От тогава до сега,всеки ден има по няколко капки кръв.Нито повече,нито спира.Беше на гинеколог и казаха,че всичко е наред.Теста за бременност е отрицателен.Беше много разочарована.Случвало ли му се е на някой такова нещо?

# 25
  • Мнения: 8 769
П.С.........Моля тези които се дразнят от тази тема да не пи6ат за да се избегнат дразги по между ни.Благодаря Joy
Сливам темата ти с предишната, не защото много ме дразни, а защото е нормално един и същ въпрос да се разисква на едно място, а не в n-на брой теми.

# 26
  • Мнения: 8 769
Използвам темата,за да питам и аз за една приятелка.Мензиса трябваше да и дойде на 25.05.От тогава до сега,всеки ден има по няколко капки кръв.Нито повече,нито спира.Беше на гинеколог и казаха,че всичко е наред.Теста за бременност е отрицателен.Беше много разочарована.Случвало ли му се е на някой такова нещо?
На мен ми се е случвало, но в по-младите ми години, когато имах сравнително нередовен цикъл. Доколкото разбирам, приятелката ти иска да забременее и е разочарована, че не е бременна? Кога е била на гинеколог? Да отиде пак другата седмица за по-сигурно.

# 27
  • Петрич
  • Мнения: 321
Използвам темата,за да питам и аз за една приятелка.Мензиса трябваше да и дойде на 25.05.От тогава до сега,всеки ден има по няколко капки кръв.Нито повече,нито спира.Беше на гинеколог и казаха,че всичко е наред.Теста за бременност е отрицателен.Беше много разочарована.Случвало ли му се е на някой такова нещо?
На мен ми се е случвало, но в по-младите ми години, когато имах сравнително нередовен цикъл. Доколкото разбирам, приятелката ти иска да забременее и е разочарована, че не е бременна? Кога е била на гинеколог? Да отиде пак другата седмица за по-сигурно.
Тя е на 28 и досега си е имала редовен цикъл.Наистина много иска да забременее.От няколко години се опитват.Теста си направи преди няколко дни,а вчера бяхме на гинеколог.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
Е-е,това пък как може да му хрумне на някой.Яла съм плодове в огромни количества,но цикъла ми винаги си е идвал навреме.
Да си направи пак тест.Шуър чека наистина са много добри.На мен ми хвана бременността още на дена,в който трябваше да ми дойде Peace
Иначе,ако не е бременна,може да е от смяната на времето,наистина.На някои жени това много им влияе.
Все пак,за да не си говорим тук напразно,да отиде на доктор.Няма да й навреди и няма да се успокоява само с догадки Peace

# 29
ами добре Ками 6те и кажа за доктора но сподред мен трябвя да из4ака о6те малко и да си направи 3-ти тест 6уар 4ек ако не.............. newsm78.........може тя да е поредната мама  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт