Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 апр. 2018, 18:29 ч.

А какви книги четете на децата си в момента?

• 19 065
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
Оххх, току-що успях да се измъкна, за да седна на лаптопа малко. Току-що сложих малките маймунки с спят й им прочетох "Приказки на Братя Грим" Обикновено им чета книжки само при следобедния сън. Вечер заспиват без тях. Чета им и "Рипунцел", "Имало едно време" и всякакви такива. Но скоро усещам как ще остана без непрочетени книжки. Имате ли някакви предложения за хубави книжки, за да ги харесат двамата, защото са момче и момиче. (на 5 и 2 години)  BlushHeart

# 136
Зайчето Питър?

# 137
  • Pazardjik
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали хубави книжки с кратки приказки, историйки или стихчета, но с картонени листове за най-малките?

# 138
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали хубави книжки с кратки приказки, историйки или стихчета, но с картонени листове за най-малките?

Здравей, можеш да погледнеш "Обичам те, мамо" на Фют, както и "Разкажи ми приказка" от Тони Улф. Фют като цяло превеждат много хубави детски книжки, имат и други с твърди страници, можеш да им разгледаш сайта.

# 139
  • Pazardjik
Скрит текст:
Здравейте!

Здравей, можеш да погледнеш "Обичам те, мамо" на Фют, както и "Разкажи ми приказка" от Тони Улф. Фют като цяло превеждат много хубави детски книжки, имат и други с твърди страници, можеш да им разгледаш сайта.

Благодаря! "Обичам те, мамо" изглежда страхотно, но уви - разпродадена, Ще погледна и другите.

# 140
Купувала съм з подарък “Винаги ще ви обичам” - стщо много приятна с хубави илюстраии. Не я виждам на сайта на Фют, но я има в други сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт