Ямболски момиченца,момченца,цял ден ходят с мама по кафенца!

  • 18 212
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 951
Здравейте!Пиша във форума от няколко месеца ,и бих искала да попитам ,Вас майките от Ямбол:Търся едно момиче от вашия град.казва се Емилия,родена е през 1971г.Доколкото знам е учила в ВМЕИ София,а след това е завършила и за счетоводител.Може да живее и в София.Ще Ви бъда безкрайно Благодарна,ако получа информация за нея.Може и на лични съобщения>Благодаря.

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 19:44 от marianasot

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Я да се включа и аз с един въпрос  Flutter
Абе момичета да знаете къде има магазинче за бременни ама да има по свестни дешки.
Като изключим онова до киното на центъра.
Още нося блузки и разни такива работи от обикновенни магазини, ама коремката почна да расте сериозно и след месец най-много ще трябва да си взема поне още 1 2 дрешки за бременлиики, та се питам освен там другаде има ли такъв специализиран магазин в нашето малко градче?  Thinking

# 17
  • Мнения: 135
Е аз май съм си забравила мокрите кърпи на "кръглото",последно там ги вадех и ги няма днес цял ден тцтцтц,викам ще си дойдат  ама .... не. То аз един път ще изляза и .... добре,че не беха пълен пакет  smile3545

# 18
  • Монреал
  • Мнения: 631
Я да се включа и аз с един въпрос  Flutter
Абе момичета да знаете къде има магазинче за бременни ама да има по свестни дешки.
Като изключим онова до киното на центъра.
Още нося блузки и разни такива работи от обикновенни магазини, ама коремката почна да расте сериозно и след месец най-много ще трябва да си взема поне още 1 2 дрешки за бременлиики, та се питам освен там другаде има ли такъв специализиран магазин в нашето малко градче?  Thinking
Има магазинче за дрешки за бременни в уличката от Данъчното към Раковска. В партера на един блок, срещу застрахователна комп. "Орел". От много време не съм влизала там, но преди цените им са много завишени Shocked Мен ако питаш, направи си разходка до Сливен. Аз си взех гащеризона от там за 39 лв, а тук подобен беше към  70. #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 427
Е аз май съм си забравила мокрите кърпи на "кръглото",последно там ги вадех и ги няма днес цял ден тцтцтц,викам ще си дойдат  ама .... не. То аз един път ще изляза и .... добре,че не беха пълен пакет  smile3545
За съжаление, няма да си дойдат Sad.Вчера хлапетата ги разпертушиниха, ама не знаехме , че са ваши.

# 20
  • Мнения: 135
Добро утро!! А няма нищо за кърпичките.Въпроса е че или съм карък или съм завеяна,ако е второто ще си загубя главата някъде  smile3521 Иначе вие как сте?

# 21
  • Мнения: 983
Жул, не се спотайвай ами кажи къде ходиш, какво правиш, малката как е?

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ч Е С Т И Т    П Р А З Н И К !!!
На всички мъници - МОМИЧЕТА и МОМЧЕТА ! Да са здравички, да са весели, обичани, много да играят и да изживеят едно щастливо и незабравимо детство!!!

  ura Tada

# 23
  • Мнения: 3 537
Друга година има празник по случай първи юни зад бeзистена,тази дали ще има? newsm78

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 09:55 от krasi 76

# 24
Честит празник на всички дечица!да са ни здрави,щастливи  и много обичани!Да имат щастливо детство и любящи родители! newsm51 1swing babydust7 happy bd dancing

# 25
Друга година има празник по случай първи юни зад бизистена,тази дали ще има? newsm78
до колкото знам довечера ще има концерт на центъра,но дали пред общината или зад безистена това незнам.

# 26
  • Мнения: 135
честит празник и от нас!!! Много слънчеви дни на малките дечица и на родителите им.



П.П. Намерих си кърпите,детето ги прибрало.Има навик от скоро да товари и разтоварва количката.Ама този път далечко ги е занесла.А аз не ги търся,защото не съм ги вадела.

# 27
  • Монреал
  • Мнения: 631
Ха ха, а аз днес установих, че моите мокри кърпи /малко шарено пакетче "school"/ ги няма. Сигурно с него са си играли дечицата. След като Боби падна онзи ден и му бърсах ожуленото коляно, явно са паднали и останали на кръговото. Карай, здраве да е!
Честит празник на всички малки, големи и още по-големи деца!

# 28
Bojeeeee s edni kyrpichki 6to prikazki 6to gluposti!!!Vijte horata po Sofiq po kakvo pravqt be!

# 29
  • Мнения: 3 537
Bojeeeee s edni kyrpichki 6to prikazki 6to gluposti!!!Vijte horata po Sofiq po kakvo pravqt be!
Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт