Пловдив - 4

  • 24 755
  • 295
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 671
ДониБони, пишем тук за нещата, които са за Пловдив. Все пак да не спамим излишно голямата тема.

Както Ренци е съобщила, днес аз, Ренци, ЛСС и КарменМери пуснахме молбата за шествието, покана и отворено писмо до кмета с исканията ни на местно равнище. Очаква се към сряда да получим разрешение за шествието.
За поканата до кмета - нямам никаква представа дали ще ни отговорят писмено, дали ще се свържат по телефона, или кметът просто ще дойде на 1 юли. Пък може и да не дойде #Cussing out

Но ние си действаме по нашия план. След като подадохме документите, срещнахме случайно Кабранска и Змейковица в градската градина. Много хубаво стана, че се запознах и с тях. Събрахме малко парички за плакатчетата, които са у мен. По груби сметки, по 2 лв. на човек ще е достатъчно, за да покрием и разходите за плакатчетата, и разходите за банера и големите плакати от миналия път.

Момичета, моля ви на 1 юли имайте го предвид, тогава ще събираме паричките. Мисля, че 2 лева е съвсем поносима сума, няма да ни затрудни, тъй че на първи да ги съберем. Все пак Инето от София не е длъжна да спонсорира цялата страна.

Освен това можете смело да принтите варианта за плакат, който е предложен тук малко по-нагоре, или на предната страница беше newsm78. Абе тва, дето си касае Пловдив.
Като получим софийските плакати, а те ще са с цвят, ще трябва да се видим и да ги разпределим по райони - да се слагат/лепят на по-официални места.

Хубаво е да обхванем поликлиники, детски и женски консултации, млечни кухни, ясли, детски градини и училища - абе места, дето ходят хора с малки и големи деца. Паркове, градинки - също. Магазини за хранителни стоки и за перилни препарати - също.

Канете свои познати, не само майки, а и татковци, баби, лели, дядовци и т.н.

Аз мисля в неделя да информирам пловдивските медии, ако имате познати из вестници, радиа и т.н. пращайте им отвореното писмо до нашия кмет, което е също по-нагоре в тази тема.

Засега това се сещам.  А и вие давайте ...

ПП: Ще играем ли балона се надува на 1-ви? Laughing

# 151
  • Мнения: 4 068
Как се играе тази игра? Аз май доста неща от детството съм забравила.

Иначе 2 лева са си съвсем поносима сума според мен.
Ох, щях още нещо да пиша, но забравих. от годинките ще да е.

# 152
  • Мнения: 15

Честит рожден ден Незабравка!
Желая ти много здраве, щастие, късмет, любов и сбъднати мечти!
Бъди все така позитивен и усмихнат човек!
Весело изкарване на празника и НАЗДРАВЕ!!!

 cheers

# 153
  • Мнения: 2 531
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НЕЗАБРАВКЕ!


Ейй, ай накрая и аз да се запозная с пловдивския отбор ooooh! От кога се каня...

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Момичета, има ли някъде всички искания за Пловдив. Мъжът ми ще съди общината за детските градини, ще пуска иска утре , та да вслючи и нашите неща или поне част от тях.

# 155
Макар и доста късно вече:
Честит рожден ден на Незабравка! Желая много здраве, щастие и любов! newsm51 newsm51 newsm51
Ренци, ще ти припомним на място как се играе Laughing
Вещи, имаш ги вече исканията Wink
Кабранска, Змейковица, Вени-Б, радвам се, че се запознахме Hug
С Кармен Мери "открихме сезона" за залепване на поканата - филиалът на Млечна кухня 3 до поликлиника "Надежда" е вече декориран Mr. Green
Лека нощ  sleepuu

# 156
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Коала за училищата няма смисъл да се лепят покани, децата са във ваканция вече  Grinning

# 157
  • Мнения: X
Аз също се радвам ,че се запознахме-дано и друг път да се засечем в Градската градина.
За призива-ксерокопирала съм го в повече екземпляри и днес ще използвам,че ще сме с татито до поразлепя из Кичук Париж.Иначе вече съм оставила при познати в два-три магазина-да го лепнат отвътрешата страна на вратите си! И каня който се сетя-дано тоя път да са повече участниците в шествието!!!

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 22:10 от Анонимен

# 158
  • Мнения: 1 873
Привет банда!
На патерици честит рожден ден на Незабравка!Бъди много щастлива и обичана мама!
Кабранска, Змейковица, Вени-Б и аз се радвам, че се запознахме!Ще си правим срещи по - честичко.
С Lss сме агенти за Кършияка! Mr. Green
В понеделник ще копирам още копия и като тръгнем до центъра ще ги разлепим!
  redecoration
Бу Всеки ден сме в градинката на Четвъртък пазара, ако имаш път нататък можеш да минеш да ни ги оставиш.Или мамите, които ходят до Градската градина да поемат иниациативата, мисля че ще им е по- близко.
Лека!

# 159
  • Мнения: 1 671
ДониБони - кой където се сети, да лепи плакат

КарменМери и ЛСС - поздравления за открития сезон.  bouquet


# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Благодаря на всички за пожеланията! Трогната съм!
Искам да ви питам така между другото ... понеже мислим да ходим на басеин тези дни, та ... някой знае ли къде мога да намеря в Пловдив памперс бански ?

# 161
  • Мнения: 1 873
Благодаря на всички за пожеланията! Трогната съм!
Искам да ви питам така между другото ... понеже мислим да ходим на басеин тези дни, та ... някой знае ли къде мога да намеря в Пловдив памперс бански ?

В Метро на Хъджис!

# 162
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Майки Пловдивчанки поемам събирането на парите / по 2лв./ за банерите плакатите и флаерите. Тъй като на Коала и се налага да отсъства от града, аз се подвизавам в район Кършиака /Юнивърса, Евъргрийна и 3-та млечна кухня/ ако има желаещи могат да ме намерят на споменатите места, аз съм с кестенява коса със синя лятна количка /чиполино Каролина/, моля пишете на ЛС за да се уговорим за среща в този район, айде мами 2лв. нищо не са за такава велика кауза  Grinning   bouquet

# 163
  • Мнения: X
Благодаря на всички за пожеланията! Трогната съм!
Искам да ви питам така между другото ... понеже мислим да ходим на басеин тези дни, та ... някой знае ли къде мога да намеря в Пловдив памперс бански ?

И във Вис Виталис съм виждала-пак на Хъджис

# 164
  • Мнения: 4 068
ДониБони, аз до там няма как да се замъкна, но в деня на протеста ще дам своята лепта дет се вика. Нали и тогава може или е късно?

А кой ще получи листовките от София?

Общи условия

Активация на акаунт