Как да почистя петна по латекса?

  • 865
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 403
Хора, помагайте. Днес ми беше ден за пране на пердета... свалих ги и бам в пералнята, обаче реших да избърша напрашения таван и стената около корниза. И познайте - станаха големи, грозни, замазани сиви петна. Persevere
С какво да ги изчистя, давайте идеи, защото мъжът се прибира в 18:00, ще го чака изненада. Laughing
Бърсах с чиста гъбичка и всякакъв препарат, не мърдат.

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 19:09 от Mrs.Green

# 1
  • София
  • Мнения: 61
За съжаление не мисля, че има начин, явно ви е дошло време за пребоядисване.

# 2
  • Мнения: 598
Принципно с магическа гъба можеш да изчистиш петната, но само при условие, че са доста слоеве латекс с един и същ цвят. Защото тя може да изтрие повърхностния слой и ако отдолу е друг цвят, именно той ще се вижда.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 978
Хора, помагайте. Днес ми беше ден за пране на пердета... свалих ги и бам в пералнята, обаче реших да избърша напрашения таван и стената около корниза. И познайте - станаха големи, грозни, замазани сиви петна. Persevere
С какво да ги изчистя, давайте идеи, защото мъжът се прибира в 18:00, ще го чака изненада. Laughing
Бърсах с чиста гъбичка и всякакъв препарат, не мърдат.

Не се ядосвай, пердетата ще скрият петната.

# 4
  • Мнения: 403
Благодаря за отговорите.
Rima, не се ядосвам, колко по-сериозни неща има всеки на главата си... Така, че трябва да се настроя за пребоядисване. (без това ми омръзна цвета). Наистина си е време вече.

Общи условия

Активация на акаунт