Мензис след раждане

  • 4 651
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз кърмих 20 дена и ми дойде преди 10 дена.Значи 6 дни преди втория месец.Дано някой да ме е разбрал. Crazy

# 16
  • Мнения: 1 427
На мен ми дойде на 45тия ден - не ми се отрази на кърменето, а кърмех на поискване.  Peace
И аз бях така!И досега се кърмим.

# 17
  • Мнения: 4 621
На 2 месец. Не съм кърмила.

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
11 месеца след раждането ми дойде, дотогава и кърмих

# 19
  • на североизток
  • Мнения: 285
Дойде ми 6 месеца след раждането, а кърмих до десетия!Не съм забелязала нещо по - особено!

# 20
  • Мнения: 262
Все още нямам М, а Димана е на 6 месеца. Продължавам я кърмя.

# 21
Благодаря ви мами,
На мен вчера ми дойде за 1-ви път след раждането,което прави след 4-я месец. И ние още се кърмим и дано да продължим! Бях позабравила за месечния цикъл и сигурно заради това малко се изненадах и веднага се допитах до вас.
Вярно,че е много индивидуално, но при вас как беше 1-вия цикъл след раждане:продължителаност,нещо друго? newsm78

# 22
  • Мнения: 181
На мен ми дойде след 8 месеца, а още кърмя. И аз не мисля, че има някаква връзка.

# 23
  • Мнения: 11 505
Кърмим се и все още не ми е дошъл.
Peace

# 24
  • Мнения: 7 186
Индивидуално е. Може да имаш цикъл и докато кърмиш, а може и да нямаш. Моят ме посети 40- тина дни, след като приключих с кърменето.

# 25
  • Мнения: 733
Дойде ми един месец след като ми спря кърмата, т.е. на вторив месец и продължи 1 месец  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
на 8мия месец след разждането,а кърмих до 9тия

# 27
  • София
  • Мнения: 361
а по-обилен ли е?

# 28
  • Мнения: 85
На мен ми дойде на втория месец и така редовно и до сега, а се кърмим сутрин и вечер. Цикъла ми е по-обилен и съвсем безболезнен, за разлика от преди бременността, тогава ме болеше ужасно.

# 29
  • Мнения: 733
Цитат
а по-обилен ли е?
При мен беше и много дълъг и по-обилен, но при някои мами не е по-обилин. Всичко си е до организъм, но ако нещо те притеснява отиди на лекар, няма нищо лошо в това да се консултираш със специалист  Peace

Общи условия

Активация на акаунт