Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 май 2006, 01:44 ч.

Първа Юнска Седми4ка - 29.05/04.06.06

• 3 811
  • 193
  •   1
Отговори
Хайде да си пожелаем идващия месец юни да е един прекрасен месец, изпълнен с положителни емоции, добри новини /от Дидка например ...  Wink/, много любов и разбирателство в семействата ни и успехи в работата /нали и аз ве4е съм работна п4ели4ка, та сещам се и за тези неща ве4е  Flutter/.

От мен ето това http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=39760 - продължението на лагерния ни албум с прословутите снимки от плейцентърската камера. Можете да видите малкото рибар4е на мама, а скоро смятам да актуализирам и аватара си. нещо съм на фото-вълна тези дни.

Ell, благодаря ти за загрижеността и инфо-то относно пътуването с кола за малките деца!   bouquet

Калида, бройката на децата в Плейцентъра варира в зависимост от деня, но рядко надвишава 20.

Ели, как е Бадемката сладка? температура има ли още? Ох, аз все за този кърлеж си мисля, но то мина време оттогава ...

Амейски, къде за4езна?

Мам4е В, давай от4ет и снимки. Ти толкова си задобряла с обработката и публикуването на снимки тук, 4е е срамота да не ни удостоиш с 4естта да се насладим на още една финска местност Simple Smile

Дидка, как е корем4ето? Расте ли? А слиза ли надолу наистина? Айде, служба не остана! После има да разказваш как ГОЛЕМИЯ бате Вики ти помага  Crazy

# 1
Ей,изпревари ме за новата тема  Wink  Гледам и рибка сте хванали?Вкусн ли беше или трябваше да я връщате обратно?Тук ловят по каналите за разнообразие,но са длъжни да ги върнат обратно  Rolling Eyes

# 2
Мимка, направо ме срази!!! Thinking Наистина ли магазините не работят в неделя?  Shocked
А за рибките - да, връщахме ги обратно, защото бяха много малки, но мъжете хванаха няколко едри4ки и тях хапнахме на ве4еря.

# 3
Не работят ами  #2gunfire Само в А-дам всички , но само по центъра.На други места и тези за храна дори не работят!

# 4
Не работят ами  #2gunfire Само в А-дам всички , но само по центъра.На други места и тези за храна дори не работят!

А тук събота и неделя са най-търговските дни - вси4ки магазини работят, а пове4ето в петък са до 21 ч даже, за да може работещите през седмицата да си напазаруват.

# 5
Добро утро, мили мои момичЕта  Hug Heart Eyes

Липсвахте ми  Hug Flutter

КАчВам снимки сега, как няма...прекрасно беШе. Само дето се върнахме в зимата, 5 градуса навън, чорапогаЩи и прочие  Grinning Но пък беШе много красиво, правихме си скаричка, чЕрвено вино, без тв 3 дни...идилия  Hug

МАйка, страхотен чаровник е мъничкият  Hug Hug Hug

Мимка, и при нас, мила, не работят магазините. А в събота работят до 16 ч  Laughing Ама им свикнах вечЕ, какво да правя. Много е тормозеЩо като непременно трябва да купиШ неЩо (подарък, неЩио за вкъЩи) и се изтрепваШ да бързаШ, да не изпуснеШ магазините  ooooh! И за кафетата трябва да бурзаШ. Щото в събота съЩо затварят в 16ч  Crazy

Ели, аз на диагонал чЕтох миналоседмичната тема, ама видях, чЕ неЩо ти е притеснено за днес...Какво се случва?  Thinking ГуШ на БАдемка, и споко  Heart Eyes

Етка, оправихте ли се?

КАлида, слънчЕво ли ви е? Прати мъничко топлинка насам, моля...скъса се да вали тук  Rolling Eyes

Никого не искам да пропусна, ама Ще бързам чЕ оЩе 2 дни писане имам  Shocked

Амейката, Миленката...къде сте???

Татянка, какво каза доктора?? Има един сироп за подпомагане на свинктера между стомаха и хранопровода, ако реШат, чЕ има проблем, сигурно Ще го изпиШат, и Ще мине  Hug НЕ се притеснявай. А иначЕ всичко, което си направила за да я облекчиШ (с възглавницата и т.н.) е супер, като по учЕбник  Hug

Хубава седмичка, мили момичЕта  Heart Eyes  bouquet

КАфе и чАй от мен...че с тези скарички...не ми се мисли. А и лято иде иде...
Което ме подсеЩа: и Звездичка не се е вясвала напоследък  Thinking

# 6
честита първа юнска седмичка и от мен! Пожелавам на всички бодро и весело настроение!
Сега пгледнах прогнозите за времето за тази седмица! #Cussing out Само дъжд и урагани и т° към 10 градуса.... Но се надявам да бъде положителна във всяко друго отношение! За мен месец май беше доста тежък откъм проблеми и неприятности от всякакво естество, надявам се юни да ни донесе повече късмет! Пожелявам го на всички вас, особено на скоро раждащите ! Hug
Пък и това ще ми е последната седмица на работа, от другия понеделник съм си в къщи и на линия! ( спирам работа три седмици по-рано, но темата за българките бавачки, които се възползват от трудни моменти и шантажират за пари  няма да я зачеква в подробности, че ... #2gunfire).
Хайде, черпя само с кафе с мляко и сереал, че налъм на диета!

ПС: Майка, и в Париж магазините не работят в неделя, вкл. и хранителните...

# 7
Добро утро и от мен момичета,

Забравихте ли  ме вече, а? Hug

Как сте?  bouquet

Maika, благодаря за пожеланията! Страхотни снимки  smile3501 Обаче тазитази , направо "утепа рибата"  ! Толкова  са сладки двамката Hug

mimkata , нали е отвратително това с магазините? Не само, че не можеш да излезеш на шопинг ами ако си забравил да купиш нещо, трябва да чакаш до понеделник следобяд! #2gunfire Как са мъжете, кога ги чу за последно?...Представям си как ти липсват и ти на тях! Кога точно щеше да заминаваш и ти? newsm78

mama B   love001 тук съм, ама 3-4 дена време за компютъра не остана, само за минутка влязох с намерение да ви кажа по едно здрасти...ама видях , че имаше рожденници и... за седмичната тема само един поглед остана време Rolling Eyes Но вече съм тук Hug
mama B ,чакаме с нетърпение снимките   bouquet

mariakara , добро утро и на теб!  friendship Какво  е това сереал? newsm78

# 8
Ох, звездичка, сереал са тези разни ядки и други, които се поливат с мляко... Embarassed

# 9
Момичета,
добро утро и от Ботуша!

Гледам разговорили сте се за магазини.И ри нас е затворено в неделя,но пък обикновенно има по някой голям супермаркет в района ,който е отворен,така,че ако се налага може да се напазарува.

Maika страхотни снимки!Малкия е голям следур!  Peace

Amei добре дошла,ще ти дърпам ушите,че не намери време за нас!  Hug

Kalida както и предположи,ние пак бяхме по обиколки..този път ходихме до лаго ди Гарда и там се видяхме с една от италианските мами.Бяхме на Сирмионе.Ето малко снимки оттам да добиете представа.

Тази седмица пак съм на път..петък е почивен ден и отново съм на лаго ди Гарда ,но на друго място,а в събота на гости в Павиа.

Лека седмичка на всички!

bouquet

# 10
Ихааааа, Джорджи, супер снимки  Hug И супер контраст с моите, особено времето, природата...абе всичко  Laughing

НАправо ми стопли сърцето, изгниваме тука с този дъжд  Rolling Eyes

Ето и моите  Hug

това съм аз, в кануто на приятелите ми. Гребах  bowuu

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0589.jpg

това ни е виличката в Рука
http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0647.jpg

А така изглежда вътре:
http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0598.jpg

ето този индивид, беШе на 2 метра от нас, досами пътя...хич не им пука  Grinning
http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0645.jpg

тук трябва да обърнете внимание на едни сенки, голееми елени elk (лос май е на Бг...) Те за разлика от елените не са свикнали с хора...Та като спряхме колата, и като рипнаха, та се не видяха  Laughing
http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0595.jpg

От тук нататък, само природа (имаШЕ и малко от мен съЩо...)

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0638.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0634.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0630.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0628.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0627.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0625.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0624.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0623.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0620.jpg

http://s68.photobucket.com/albums/i13/Mama_na_Gogo/Ruka/?action= … rent=100_0613.jpg

Дано да съм ви предала малко от спокойствието и тиШината на природата...
Забравих да ви кажа, чухме куковичка (аз знам само добри предсказания за нея) та кука повечЕ от 100 пъти  Hug (и повече, ама аз там спрях да броя  Grinning)

ГуШвам ви всички  Hug
До по късно  Heart Eyes  bouquet

# 11
mama B страхотни тези гори  Peace ..а виличката в Рука много ми хареса..
и  наистина едно спокойствие лъха...за разлика от Италия,красиво е но вечно има шумотевица и е пълно с народ!  Wink

bouquet

# 12
  • в шоки-land
dobro utro Rolling Eyes....kude mi e kredora newsm78....mai po-kusno ste pisha

# 13
  • в шоки-land
сега е добре...
ще прочета предишната темичка, докато шокито 3аспи....с две думи- и3карахме страхотно  Peace...сега ви оставям 3а малко, че малкото е гладно ooooh!

# 14
Здарвейте банда!
Как само ме почнахте през новата седмичка! С едни снимки едни красоти. Джорджия, а какви са температурите при теб?  Ние тук мухлясахме от влага и дъжд Close
Майка, НИЩО не работи в неделя! Нито магазини, нито аптеки...само няколко кафета в центъра. Ако си забравил нещо да си напазаруваш....отиваш на някоя бензиностанция и плащаш почти двойно... Хем им правиш оборот, хем те и наказват за това! #Cussing out

# 15
Топло е при нас,уикенда беше близо  30 °С, сега е мрачно..но все още топло!  Peace
 Hug  Хайде пращам ви на всички малко  топличко...и на дъждивна Холандия  също!  Wink

# 16
  • Italia
Мале какви снимки,мале какви красоти  Blush Party

Майка браво на зетя,виж как добре се справя  Wink Да ти е живо и здрав малкия рибар  Hug

Мимка,твоите мъже оЩе ли са в Бг ? Кога Ще се прибират ?  Flutter

Мариякара,пожелавам ти Юни да е по_спокоен и ведър месец и да можеШ да си по4инеШ преди да се появи малкото 4ове4е ? А кака Яна как приема идеята за новото бебе?  Heart Eyes

Мам4е Б,направо ми се прииска да дойда по ваШите земи. Природата е страхотна а и тези животни дето се разхождат така свободно,много е вълнуваЩо. На снимката с кануто ми прили4аШ на Покахонтас.  Party  bouquet Много ми хареса и вили4ката ...абе с две думи блазе ти  Hug

Амей4о,добре завърнала се  Hug Как изкарахте? Ще 4акаме снимков материал,нали знаеШ. Wink

Гери,снимките от Сирмионе са много красиви.   bouquet Ние от около година не сме ходили а на мен ми е много лЮбимо това град4е Blush

Тедсанка,къде се губиШ ти ? Hug

Моми4ета май оЩе не е сложена масата за закуска,може ли такова неЩо (то ве4е е по4ти време за обяд ама карай) Crossing Arms Wink

# 17
Мcdirockче, добре си ми доШла  Hug ТАкава програма Ще ви спретна, може би няма да ви е много топличко, но Ще ви се напълнят очите и мислите с красота  Hug
И спокойствие  Heart Eyes

БеШе се позагубила ти...надявам се да сте добре с малката красива принцеса  Hug  bouquet

# 18
  • Italia
Тук съм мам4е Б  Hug
Миналата седмица имах доста работа  Rolling Eyes
Ина4е сме добре. Малката буболе4ка имаШе тържество в детската градина в петък. Даваха дипломи на де4ицата,които са там за последна година и беШе неЩо като празник за края на годината (малко предсро4но ). Бяха приготвили и театрална постановка,историята на Моисей и дори и най_малките като Джулия имаха роли. Много хубаво беШе,децата бяха толкова старателни в изпълнението на сцените.Пораз4уствахме се с татко и си дадох сметка,4е муШморо4ето ми ве4е е порастнало.  Embarassed Rolling Eyes

# 19
Да, Макдирок4е, ей така усещаш как времето лети. Мислиш си 4е е още беб4е, а то расте като гъбка ... ама е голяма 4аровница Джулия. Заплюли сме си я, да знаеш  Heart Eyes  bouquet А за закуската нямам думи!  Hug
Мам4е Б, сега гледам снимки. Големи красоти пак. Евала! Как е Гогата? 4уваш ли го?
Джорджия и тя ни смайва с гледки ... тази седми4на тема е доста наситена с пейзажи от разни 4асти на света  Wink
Ели никаква не се явява  newsm78 дали малката Бадемка е ОК

# 20
  • Italia
Да бе Майка,и аз Щях да питам къде се загуби Ели  Thinking Надявам се,4е няма проблеми с Емката  newsm78

# 21
НА Ели и беШе неЩо притеснено за днес, ама не знам за какво...Ще ни каже, като се появи. А пък ние да мислим позитивно  Hug

МАйка, ами ти със твоите прекрасни водни пейзажи...Обожавам да ти разглеждам снимките  Heart Eyes С Гого се чуваме, да, почти всеки ден, вилнее, прави планове какво Ще правим като се прибере при мен, праЩа поздрави на децата в градината и на другите си приятели...Мисля, че е добре  Hug Там има и много роднини, братовчеди, някой и на неговата възраст...Радвам му се, че е Щастлив, дори и далече от мен  Wink 

# 22
Уф, направо си е днес празник за окото ! Топло ли не щеш, студеничко ли не щеш.... и всичко това под общ знаменател!
КРАСОТИ!

mama B , и въпреки, че винаги предпочитам топлото, бих казала, че твоите снимки с тази величествена природа ме затъжиха за планината, дори и да е студено.... Hug

mcdirock , дали няма някоя снимчица от "дипломирването"? smile3506
Ели май нещо беше споменала в предишната седмична, че има нещо с компютъра или аз се бъркам? newsm78
Страхотна закуска ни спретна  bouquet

Giorgia благодаря за слънчо, че тук си умирам от студ...а за красотите- -нямам думи Hug  bouquet

# 23
Ели май нещо беше споменала в предишната седмична, че има нещо с компютъра или аз се бъркам? newsm78

да, спомена 4е са с нов компютър, няма Кредор и се изнервя да пише през някаква си програма, която автомати4но кирилизира. И все пак се съмнявам 4е това е при4ината да не пише...

# 24
привет банда Hug
притеснено ми е защото с адвокатски истории се занимавам, и хич не е приятно, а в същото време ми е напрегнато, защото много неща зависят от адвоката, още преди бг, бях дала на нашата адвокатна едни неща да се занимава, и чаках в бг да ми пусне отговори на проблемите, да ама не, върнахме се вече 2х седмици сме тук, и накрая адвокатката в петък ми сервира че се отказва от нашия случаи, а ме притискат от всякъде ви казвам да кажа какво става... уффф много объркано, ама не ми се иска да обяснявам подробно, та днес бях на тръни кой адвокат сте намеря да сварси работа за 2./3. дена максимално... ама  който търси намира  Wink / само да не чуе дявола да се замота пак работата, че може да ме линчуват накрая ....

Ели пак ли сте болни, много съжалявам Sad Хайде да се оправя това време че вече и на мен ми писна, пък да не казвам на децата... Ей сега се подвизавахме из вашия район, ей как ми върви все в най-големия дъжд да карам там, нищо се не виждаше от тоя дъжд. Ама поне децата са доволни, поиграха си доста, бяхме на гости на моята приятелка дето има момиченце колкото Диана.
Хайде оздравявайте бързо!
това е от старата тема
ама къде ама как, ама защо не свиркаш по рано .... еиии изпуснах те Crossing Arms

Да ви кажа страхотни сте, гледам то снимки то чудо, сядам с кеф да си губя времето докато Бадемка спи Simple Smile  bouquet Hug
Страхотни закуски както винаги, и супер настроение ми лъха от темата, напук на скапаното време   Mr. Green Hug

Джорджи
аууу супер Party , къде точно бяхте?
Ние първата седмица на юли сме се нагласили психически че сте ходиме на Лаго ди Гарда, но в ТОРБОЛЕ, горе при сърфистите Simple Smile)

http://www.gardalake.it/garda-map.html
и тук има много снимки на който иска да си губи времето http://www.flickr.com/photos/farlake/tags/torbole/

Там е като в приказките, направо сам влюбена в тая Гарда   Party близко ли си, ще свиркам като наближи, ако имате време и желание може да ни дойдете на гости, ние за седмица, 10х дни го мислиме да сме там, Бадемка да гони патиците по езерото   Grinning Wink
това важи и за Макдирокова, и за които му е удобно   Hug

Бобсан,
Гогата кога се връщаше ... с нетърпение искам да видя пак какви красоти си ни снимала  Party
Много сте активни, докато си напиша постинга няколко мнения нови се появиха Whistling Mr. Green

# 25
А как е Бадемката?

# 26
спи Simple Smile
ами засега бива, днес не съм и мерила Т.защото не ми се е виждала вискока.
иначе и аз само за онзи гаден кърлеж си мисля... ама де да знам,  Rolling Eyes нещо да е настинала от това време, вчера беше с гумени бутуши, и сутринта ни наваля едно хубаво докато се прибереме, но тя с такава скорост влиза с локвите че до като кажа НЕЕЕЕ и тя вече е изплискала цялата локва Simple Smile Mr. Green

# 27
Eli cz , уф дано да няма температурка малката красавица, а за кърлежи да не се чува вече! Praynig
И дано този път да сте случили на адвокат! Hug

# 28
Джорджи аууу супер Party , къде точно бяхте?
Ние първата седмица на юли сме се нагласили психически че сте ходиме на Лаго ди Гарда, но в ТОРБОЛЕ, горе при сърфистите Simple Smile)
..........
Там е като в приказките, направо сам влюбена в тая Гарда   Party близко ли си, ще свиркам като наближи, ако имате време и желание може да ни дойдете на гости, ние за седмица, 10х дни го мислиме да сме там, Бадемка да гони патиците по езерото   Grinning Wink
това важи и за Макдирокова, и за които му е удобно   Hug

Ели ние бяхме в Сирмионе,а Торболе е по на север.

ето карта да се ориентираш

Ние сме на около 200 км,говоря и от името на Макдирокова,защото ние живеем на има-няма 2 км една от друга.
Обадете се пък ще го измислим !   Hug

Аз съм тук ,не ми  се очертава ходене до Бг,само в края на юли ще се местя в нов апартамент,а средата на август идват родителите ми и ще отскочим за седмица до Хърватско на  море!   Party

А за адвокати направо не ми се говори...имам горчив опит!Дано имаш късмет с новия!
Успех!  Peace

Цунки на Бадемката!   bouquet

# 29
Да бе,много гадно с тези магазини  Rolling Eyes #Cussing out
Миленка, в България са.Аз ще си ходя следващата седмица.
Само проблеми ни се трупат - първо комп\търа ,после колата,после телевизора се скапа ,сега се оказа и че съм бременна  Cry Отивам да се гръмна  #2gunfire

# 30
mimkata търпение мила,има и такива моменти дето всичко ти се струпва на главата наведнъж,но облаците ще се разсеят!  Peace
  За бременността не знам какво да ти кажа...аз лично бих скачала от кеф,но всеки си знае положението...изход винаги има!
  Отърси се от ядовете и мисли в перспектива!
  Успех!  Hug

# 31
Хем се радвам,хем плача  Cry Какво да правя не знам  Confused Три години и половина седя в къщи заради малкия...ако трябва да седя още 3 ще превъртя съвсем! Crazy Sad

# 32
Кураж,винаги ще се намери решение! Hug
   Какво да ти кажа,аз когато родих дъщеря ми бях на 20 год.едновременно следвах и работих..ден не съм се спряла...майчинство изобщо не съм използвала..освен 4 месеца в началото..ако имах възможност да си остана в къщи бих го предпочела..макар,че наистина 6 год са много.. Crazy
  newsm78 В крайна сметка има и вариант ясла,детегледачка..някоя баба!   Peace

# 33
Яслата - невъзможно...аз откога искам да го пусна,но е адски скъпо(още повече сме нелегални) Rolling Eyes , гледачка - също...Моята майка работи в Б-я и не може да дойде...Хич не искам свекито  Confused Затова не знам какво да правя...Още повече,че сега ще кандидатствам и ако ме приемат как ще уча? Rolling Eyes

# 34
   ooooh! Охх..сложна твоята..newsm78 Няма ли положението ,в смисъл с документите да се оправи ,ако влезнем в ЕС?За свекито ми е ясно как е...и аз не бих я искала..дано изкочи някакво решение!  Peace

# 35
иииииииии, Мимка, я се усмихни  Hug Ще се нареди, Ще видиШ   bouquet
Аз на бебеШки новини само се радвам, но е истина, че всеки си знае ситуацията...

Ако те приемат да учиШ, Ще започнеШ, ако трябва на определен етап Ще прекъснеШ, и после пак Ще продължиШ...И не знаеШ каква Ще е ситуацията догодина...Може да се оправи статута ви, може да се наредят неЩата покрай гледането на малките...КАто мислиШ с хубаво за всичко и неЩата малко по малко започват да се избистрят...

Пожелавам ти тъжните мисли скоро да останат зад гърба ти  Hug Heart Eyes

# 36
Слънчеви привети и от мен, Момичета!

Майка, много Ти е хубаво снимковото продължение от лагера. Явно доста стимулиращо Ти действа новата работа че чак и аватар се готвиш да сменяш, но отново искаме Хитрушко на него. Hug

Етка, дано да сте свалили вече таз температура, а ще го пускаш ли Ники на ясла? newsm78

Звездичка, а как мина "женското парти", тортата стана ли или прибягна до магазина, или може би се ограничихте само със семките и сладките приказки? Hug

Джорджа, явно добре сте изкарали с Масимо и тоз weekend, снимките са морски и разкошни, но на мен много ми хареса и тази от миналото Ти пътешествие, на която си Ти на морският фон. Незнам, може би личното излъчване придава красотата на тази снимка, затова ми е направила такова силно впечатление. Hug Аз в предишната седмичка те бях питала да споделиш впечатления от срещата си с великите личности на наш. време- Умберто Еко, Горбачов, покойният Папа, Далай Лама- как са като "велики хора" ли се държат или има нещо земно в тях, но явно тогава не ти е било до форум а си се подготвяла за заминаване?  newsm78 А Борянка как издържа тез твой съботно- неделни пътешествия, не ревнува ли? Hug

Мимката, какво да Ти кажа. Според мен, бременността е повод за радост, но аз го казвам на фона на моите годинки, ако бях на твоита възраст и аз щях така да разсъждавам. А какво мисли съпружеството по въпроса? newsm78

Елито, дано всички адвокатски проблеми скоро Ти се разрешат. Peace А за локвите и ние много си ги обичаме. Peace

Мамо Б, виличката в Рука изглежда доста привлекателно и отвътре и отвън. Добре сте си изкарали, доста усмивки има на сниките Ти, за разлика от миналите замислени когато беше седнала на камъка. И ние тук си имаме доста Елк-ове и Карибута, но и бизони и гризлита се разхождат по тукашните земи. А за гребането и тук е голяма страст, такива хубави трипове организират, но ние с Даничка сме още малки. Hug Аз те бях питала за книгата, която превеждаш на каква тема е, пак ли за гените и диабета? Успех на финиширането след 2 дни. Hug

...историята на Моисей и дори и най_малките като Джулия имаха роли. ...
mcdirock, явно си имала доста напрегната седмица. А Джулката каква роля й бяха отредили с нейната чаровна усмивка? Hug

Хей, кралски мамчета- Маймунка, Елл- къде се загубихте, почивните дни свършиха. Как е положението с Островното кралство, има ли много дъжд при Вас? Как са буболечките- Иваната и Алекс? Hug

Татянка, как е малката Ти сладурана? Спинка ли, кърмите ли се още толкоз много? Hug

Дидката, как е коремчето? Разхождате ли се в хубавото Монтреалско лято? Викича как е, готви ли се да става батко? Hug

Амей, адаптира ли се вече към дом. обстановка? Ако Да, почвай с разказа. Hug Как е бялото Шоколадче след слънчевата почивка? Heart Eyes

Лека и успешна нова седмичка Ви желая!

# 37
  • UK
Ааа тук и днес е почивен ден  Grinning И аз използвам момента Джон като си е в къщи да изляза малко градска  Grinning Иначе си ходим с якетата и чадърите, аман вече  Close

# 38
...черпя само с кафе с мляко и сереал, че налъм на диета!...
Привет Мариакара, ние с теб не сме се засичали често тук, но се надявам от др. седмица да си доста по редовна форумка. А Ти на каква диета си бременна, бебо дали е доволен от това? Hug А за Парижките магазини в неделя ми е много трудно да повярвам, ами Вие как успявате да си напазарувате през работната седмица? newsm78 Със сигурност Ти е доста напрегнато и времето не ти стига за нищо. Hug

Маймунка, значи извинена е липсата Ти за днес и да се насладиш на "самотата" докато си градска. Hug Ама защо празнувате и днес? newsm78

# 39
  • UK
Градската свърши;) Днес не празнуваме нищо, но няколко пъти в годината има неработен понеделник. Нарича се Банк Холидей и се получава хубав по-дълъг уикенд.

# 40
Ааа тук и днес е почивен ден  Grinning И аз използвам момента Джон като си е в къщи да изляза малко градска  Grinning Иначе си ходим с якетата и чадърите, аман вече  Close
Уф...и при вас ли?
Отвратително време,направо и аз побеснявам #Cussing out
Говорих със съприжеството...Ами нищо не мисли по въпроса,общо взето , като първия път... #2gunfire
Каза,че не му се губело бебето , но от друга страна щяло да ни дойде на горница...
Еми как д го оставя като нямам подкрепа от негова страна.И първия път сама се оправях,но нали беше нещо съвсем ново,предположих че се е шашнал...Пък сега щом така ми отговаря(при все,че вече знае колко е прекрасно да имаме дете) работата е ясна...
Аз не знам и тоя изпит как ще го взема...Днес седнах да свиря - само за бебето мисля  Cry Не мога изобщо да се концентрирам  Confused Сигурно няма да се справя...То на фона на всичко останало само това остава да се случи и трагедията ще е пълна  ooooh!

# 41
  • в шоки-land
ето ме и мен Hug Heart Eyes
беше ужасно дьждовен ден днес, но пак бяхме навьн, че с малкото в кьщии цял ден и  Crazy
Мимката, едно дете си е дар от Бога...ще се справите, няма страшно, а щом и мьжьт ти е 3а...ии и3пита ще си в3емеш Hug Heart Eyes
всички снимки са страхотни  bouquet  bouquet  bouquet пускам и а3 утре моите от ваканцията, сега ги минимали3ират Whistling
 не мога да ра3ка3вам като Джорджи, само снимките ще пусна...обиколихме сумати места, пресякох границата с Италия 14 пьти и ниито ведньж не нии проверииха паспортите Laughing
сега отивам да кача малко снимки в нета, че само 360 са от Мини Швейцарията до Лугано Whistling...ама няма да ви карам да ги гледате всичките Hug Heart Eyes  bouquet

# 42
Mimka, доста вънения около теб - липсата на Станислав, изпит, а сега и бременност. Всеки си знае ситуацията, но аз ли4но много се радвам на бебешки новини около мен. За себе си не съм мислила. Определено не ми се остава само с 1 дете, но за сега нищо не правим по въпроса. Ако все пак се слу4и, не бих се колебала изобщо. Пак казвам - ситуациите и семействата едно с друго не си прили4ат, така 4е обмислете го добре. Лошото е 4е сте дале4 еин от друг. Тая работа по телефона не си я представям много.
Е, ще ти е трудни4ко, но помисли искаш ли по принцип второ дете ИЗОБЩО или не. И ако да - действай. Лесно няма, но поне ще си израснат заедно дето се вика наведнъж ще ги изгледаш... Кураж. Пожелавам ти да си много спокойна и да им вземеш акъла на изпита, а после да вземете с мъжО най-правилното за вас решение! Целувки!
А за у4енето - има вареианти. Ще се нареди, няма невъзможни неща. Аз у4их с бебе. Е, само едно, ама поне знам какво е.

# 43
Мерси много на всички за подкрепата  Hug
Разбира се,че искам второ дете ( аз съм едно дете и знам колко е ужасно  Sad ).Но сега като че ли не му е времето...То все така казваме ,де... Thinking
Ще видим какво ще правим,ама шансовете клонят към махане...
Просто засега сме наникъде-нито тук,нито в България...
Може би след някоя , друга година...
Какво става с Дидката?Не се е вкл\чвала май днес?Да не ни изненада по-рано от очакваното?

# 44
Привет банда  Grinning

Мимка,
ама това е страхотна новина душа, честито!   bouquet Hug
а за време ли му е ще се оправите ли, дай си време за тези неща, сигурна съм че ще намериш правилното решение за себе си и за твоето семейство.
Желая ти безпроблемно бременеене все  пак, и скоро да ни зарадваш с хубави вести около голямата новина! Hug

Амейкееее
хайде бе човек, чакаме и твоите снимки, тая седмичка ще да е много цветна, което ме радва Simple Smile Party

Майка
Томито е голям сладур, ако не стане работата с кандидат гаджето, ще редя Емката за годеница Simple Smile Flutter Whistling Mr. Green

Бобсан
супер снимки пак извади, страхотна си, много ти тича на кануто Simple Smile
Весела компанията пак, супер сте си изкарали. Party
В петък гледах едно предаване има дето всяка седмица е семейство от ЕС, и този път беше от Финландия, от Хелзинки, беше ми интересно, и все за теб си мислех Simple Smile накрая зготвиха една вкусотiя сьомга с зеленчуци, та чак лигите ми потекоха  chef Whistling Party
Казаха че самоубийствата са много голям процент, и депресиите главно през дългата безкрайна зима там Sad
Надявам се да не ти се отрази някоя по дълга зима, ако забележиш, направо вдигайте се с Гогата и хайде малко на топло идвайте Simple Smile

Поздрави и лека от мен   bouquet

# 45
...Днес седнах да свиря - само за бебето мисля 
Мимката, а ти на какво свириш? Те другите момичета сигурно знаят, но аз съм по отскоро.  Hug А за бебчето и аз бих те посъветвала като Ели, да си дадете време с Татито Ви да обмислите нещата когато се заедно. Нали др. седмица ще се съберете в БГ, тогава го обсъдете и вземете двамата решение, защото едно дете е плод на двама. Hug А за изпита, ще го вземеш разбира се, не ти е първият сега. Просто се стегни и дай най- доброто от себе си. Бебчето не го мисли, изчисти си съзнанието и мисли само за изпита, а той кога е всъщност? newsm78

...Днес не празнуваме нищо, но няколко пъти в годината има неработен понеделник...
Маймунка, а той платен ли е?  newsm78 Брей, от колко придобивки се ползвате Вие в кралството! Hug

# 46
Тук съм мацки Hug

Все още се въргалям по пътищата тилилейски Joy Тук при нас е вече лято и открихме сезона на пикници и барбекюта В събота бяхме на такова на рожден ден на наш приятел, а вчера открихме и сезона с бандата приятели. Вики се набясува тия два - майка му също  Crazy понеже и на двата пъти имаше река покрай нас и можеше да нашрави някой скок вътре  Mr. Green Иначе вчера му направихме сефтето и да му топна крачетата в реката и му бе голям кеф Wink
И мен като мама Б щяхме да ме види в едно кану, но ...реших да го оставя за след раждането - бая ме подкокоросваха и едва не се навих..но твърдия разум на МирОто ме разубеди Wink
Жалко, че сега не мога да ви се похваля със снимчици, но се надявам утре да кача.

Ние още 2 дни ще сме "Пълна къща" и после ме чака великото почистване, че в къщи е  Sick

Това е за вас

# 47
Мимка, страхотна новина  Party Това би могло само да те радва - повярвай ми Hug  и да ви направи щастливи и да се заобичате с татито Heart Eyes още повече и да съхрани любовтта Ви
Много се радвам - сега чакам още.... newsm78 3 мами да те последват Hug Те знаят кои са  bouquet

Джорджия - как завиждам ако знаеш Crossing Arms...то не са красоти, а са Прелести Wink Била си в РАя значи Wink

Маймунка, на какво се дължат тия ваши Неработещи понеделници - много странно Thinking

Майка, видях сладкия чаровник - да го нацелуваш от леля му Дидка Бисквитка - Маргаритка Heart Eyes ама теб никъде те няма - не е честно Crossing Arms

МАмо Б, сияеща си както винаги  Hug ама да те питам, при вас сега лято ли е (или тепърва ви предтои) и така ли ви се променя сезона, т.е. Т-те newsm78

Мариакара, надявам се, че всичко лошо и неприятно е вече зад гърба ви - а ти не се ядосваш, че малкто човече в теб и то ще се притеснява  Confused Наистина е гадно това време...ама таз година си мисля, че ни сполетяват големи аномалии - не мислите ли newsm78

Ели, радвам се, че Емката няма Т, дано това да е било инцидентно, пожелавам Ви късмет с юридическите работи Peace и големи красоти си показала - дано отидете там и после ще чакаме снимков и информативен отчет за екскурзията ви Wink

Амейката, чакамете с разказа и без да се ослушваш Naughty
  bouquet

....за магазините - тук значи няма събота или неделя - всеки ден всичко работи Peace

mcdirock - чке  Heart Eyes взех си от всичко по мъничко, ама напоследък такъв глад ме мъчи, че  #Crazy До преди няколко дни бях наддала само 11кг, а сега вече са 14 Sad

КАлида, как е Даничката  Heart Eyes а времето при вас Wink Питаш ме дали ВикторИо се готви да става батко ...ами  newsm78 май и аз не знам, но пък как ревнува.Само като целуна татко му и той вече е при мен или ако е по надалеч и издава разни Ревнуваши звуци..."Ъъъъъ"...."Иииии" Mr. Green Mr. Green Mr. Green Май и двете ми гърди ще имат предназначение Joy

# 48
Ох, пак съм аз...ама наистина повече няма да досаждам  Naughty

Само да ви разкажа какво ми се случи днес.

Та значи отиваме с МирОто в един детски магазин и виждам една мама с количка и детенцето е с  такива сандалки, каквито искам да купя на Викторянски - т.е. по затворенки отпред - та тъкмо да я попитам от къде са - чувам "Да, да така..." Разбрах, че са българи и викам...
- "Здравейте, искам да ви попитам, от къде...бля..бля..."
Тя ме погледна и вика:
- "Аз те познавам теб - ти си Дидка Маргаритка от форума  #Crazy "
Хе хе...толкова смешно ми стана  Joy на МирО също Mr. Green

После мъжОто вика:
- "Ей и тук дойдохме и пак те разпознават хората, много известна жена си имам"  Mr. Green (каза го по повод това, понеже в Сливен съм работила доста време сервитьор - както и на морето и много народ познавам - като отидем в Софето, въпреки, че никога не съм работила, учила или живяла там - все срещам познати...както и на други места...)

Хе, хе...похвалих се bowuu

# 49
Добро Утро, момичета!

Нека да започнем деня с една лека  закускусчица:

или може би така newsm12....

Успешен ден! Hug  bouquet

# 50
  • в шоки-land
пу от пьрвата 3акуска 3а мен Mr. Green...шоколААААААД  Joy Joy Joy
добро утро Hug Heart Eyes на всички малки и големи  bouquet

# 51
Добро Утро Hug
ооо каква закуска истинско изкушение  Crazy
Да ви се похваля моя син участва в представянето на фитнес центъра дето го водя ето снимки имаме и медал  Crazy Peace Ии ние като mcdirock като се разчуствахме и снимките малко пообъркахме  Crazy
http://s72.photobucket.com/albums/i168/zai4e/saggio%20di%20chris/?sc=1&multi=1&addtype=local&media=image

Дидка, няма начин толкова готина мадама да не те разпознае човек  Heart Eyes
Да се оплача тук вали та неспира сега ще слатам ботуши на малкия  #Crazy
лек ден   bouquet

# 52
mimkata , каква прекрасна новина! Хич не се и двууми при положение, че все пак искате второ дете....сега му е дошло времето!Вярно, че не е лесно да си нелегален....ама нали вече сте го минали веднъж този път....а всеки казва, че първия път е най- трудно...Но все пак решението е разбира се вашо, вие си знае кое е най- добре за вас Hug  bouquet

ДидКа лЮбопИтКа ,
Цитат
Много се радвам - сега чакам още....  3 мами да те последват  Те знаят кои са
- за кого ли става на въпрос smile3506 newsm53 smile3502 ?
Ще чакаме с нетърпение да видим днес едни "топнати" сладки крачета!  Heart Eyes И Дидке по полека с почистването, нали? Все пак коремчето е по важно!
Ама за каква Маргаритка се споменава , Любопитке? newsm78 smile3534
Браво на Миро, че те хвали ама едва ли те хвали само за известността! smile3521

Kalida , знаех си, че ще ме питаш за тортата.... Embarassed Embarassed... провалих се с гръм и трясък...Добре, че ми е най- добрата приятелка и добре че се бях застраховала със сладолед newsm09 Ама това не ни попречи да откараме до ранни зори в приказчици.... smile3521 newsm53 newsm03

amei , чакаме с нетърпение снимките Hug  bouquet и теб по често във форума  love001

maimunka , Ха! И ние ще сме с почивен ден в понеделник newsm44.... и това е последния почивен ден до...Коледа Weary

amei,  Дадено !!![smilie=smile3503.gif] smile3521 ( за щоколада де!)

Zai4enze , Браво smile3501 newsm10 Какъв е сладуранчо1 Hug
Аз вчера замръзнах от студ и днес пак сложих дебелото яке, че го даваха 12 градуса Weary

# 53
Zai4enze , за какъв дъжд приказваш? newsm78
гледай какви сладурски чехълчета са ти на крачетата newsm08

# 54
Добро утро, сладурки  Hug

Май няма да мога изобЩо да пиШа днес тук...А от утре до края на седмицата съм на конференция, т.е. от сега ви пожелавам прекрасен уикенд, слънце, усмивки и романтика  Heart Eyes

КАлида, да, с работата ми е свързана писателската дейност  ooooh! Струва ми се, чЕ няма да се захвана 2ри път... Rolling Eyes
Ели, Ще ти разказвам по нататък, като ми остане време за самоубиййствените им наклонности на съгражданите ми  Confused И за моята първа зима тук, когато (особено неомври и декември) си изплаках очите...разревавах се от най малкото неЩо, все ми беШе тъжно. И като дойде януари, като блесна това слънце (с 30 под нулата  Laughing) ела да видиШ как всичко си дойде на мястото  Grinning
ГуШ на Бадемка от мен   bouquet И благодаря за поканата  Hug Вие елате, та да ви сготвя една хуубава сьомга  Flutter Heart Eyes

Дидка, ами имаме лято, но аз тези почивни дни бях много на север, та всъЩност географски се върнах в зимата  Hug И да почакаШ с кануто...Аз бях много тромава, ниЩо, чЕ не бях бременна. Докато седна... Crazy Flutter
А пък историята ти със среЩата в магазина ме срази  Grinning  bouquet Дидка Контактинова можем да ти казваме (толкова е приятно и лесно да си обЩуваме във форума, представям си колко по хубаво е на живо  Hug)

Благодаря за изкуШенията на Звездичка и Амейка   bouquet Hug
НА мен стомахът ми неЩо не е наред, та май само ментов чАй Ще ви предложа  Wink Hug

Браво на малкия ти сладур, Зайченце, много са ви хубави снимките  Hug ТАтито ви пътува ли оЩе?

Мимка, пожелавам ти много хубави и спокойни моменти от тук нататък...ПослуШай ни всички, после си послуШай сърцето, и вземи най доброто за всички ви реШение   bouquet 

Оооох, момичета, оставям ви за сега...Никого не искам да забравя, заЩото за всички ви си мисля  Hug

затова на всички   bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes 

# 55
  • в шоки-land
снимките са на линия
http://www.bebeshori.com/displayimage.php?album=350&pos=0

( татито малко много ги е намалил, ама Rolling Eyes пак по-добре от това да го чакам още седмиица )

# 56
  • в шоки-land
те3и са ми едни от любимите
, , , , ,

# 57
Не се бъзикам от 24 часа дъжд ,вятър, и  студ язък за педикюра  Crazy
mama B, нашия тати сега е в Генуа беше се прибрял 2 дена само за представлението и в неделя замина  Cry
amei, как се казва тоз замък  newsm78

# 58
Хайде добро утро и от мен!  Hug
Зайче ,че то тук такова слънчице е пекнало!За разлика от бурята снощи!  Peace
Пращам малко слънчице и на вас!
Сега съм ви подготвила един разказ за Далай Лама,че ви бях обещала...само дето съм многословна,това е то професионално изкривяване! Искам обаче първо да намеря накоя снимка да не се оттегчите много..

# 59
Амейче,много са хубави снимките ! В Италия също има  мини Италия,близо до Бергамо,а в Австрия има един парк Мини Мондо,който е с миниатюри от цял свят,от Бг има Рилския манастир...много ми харесват тези макети,гледала съм и в Холандия -Мадуродам...много са сладурски! Party
  А вие сте за общо дърпане на ушите..да минете толкова пъти границата и да не се обадите нито веднъж!  Rolling Eyes

# 60
  • в шоки-land
amei, как се казва тоз замък  newsm78

не3нам   Blush...те са около 150  миниатури в то3и парк....трябва да виидя по спииська, но не винаги сьм снимала номерата им....то3ии сьс 3намената е парламента, по средата е катедралата в Милано, а пьрвият - Thinking

# 61
Какво да ви разкажа,мен лично ме впечатли най-много срещата с Далай Лама...може би защото е много по-необичайна за европееца..дори бих казала,че тя беше решаваща,когато реших да следвам философия и психология...
Ще започна с малко предистория...

На монголски името Далай Лама, означава океан-учител,или учител,чиито знания са безкрайни като океана.Не знам предполагам знаете,че де факто той е в изгнание,защото Тибет е част от Китай.Аз съм била и в  легендарния дворец Потала – резиденция на Далай Лама.

Строежът е започнат през 641 г. от крал Сонгцен Гомпо и е бил разширен до сегашния си вид от петия Далай Лама. Тази 13-етажна цитадела с 999 зали обзаведени с баснословен разкош е служила като столица на бившата „църква-държава” Тибет и за дом на поредните Далай Лама, които през втората половина на 18 век го използвали като свой зимен дворец. . А главния храм на Лхаса – Джокханг, разположен в сърцето на Лхаса, един от най-почитаните храмове на тибетския будизъм и място за поклонници.

Построен е през 17 век и приютява най-ценната религиозна реликва на Тибет – златната статуя на Шакиямуни Буда, подарена от китайската принцеса Уен Ченг по случай годежа й с краля на Тибет Сонгцен Гомпо. Много красива е и  Норбулинка („градината на скъпоценните камъни”) – бивша лятна резиденция на Далай Лама, създадена през 14 век и украсена с картини от историята на Тибет.

А манастира Дрепунг („богат свят”) –е считан за най-големият манастир в света.

В годините на разцвет броят на монасите е достигал 10 000, но днес са само около 500.Това ви го разказвам ,за да добиете представа за какво става дума   Wink 

# 62
В историята на Тибет е имало 14 носитела на титлата Далай Лама,всичките са според учението за инкарнацията са въплащение на един и същ човек!Интересен е и избора на новия Далай Лама-той е търсен  по характерни признаци сред момченцата, родени не по рано от  49 дни до 2 години след смъртта на  последния далай-лама . Избрания кандидат се възпитава  и получава образование . Встъпва на трона,когато навършва 18 години,а докато стане пълнолетен задълженията му се изпълняват от  регент. Този ,когото аз съм виждала е последния 14-ти Далай лама,който всъщност се казва Данцзин Джамцо.Ето го тук

По време на неговото управление през 1949 г.Китай завзема Тибет и десет години по-късно той е бил принуден да напусне двореца си и се преселва в Дармсала в Индия.През 1989 г.на него е присъдена Нобеловата награда за мир.
  Когато се видях с него имаше една среща на поклонници и гости доста членове на дипломатически мисии..много ме впечатлиха някой негови думи.Когато го попитаха дали се чувства живия Буда,той каза ,че това е напълно погрешно,че той се чувства учител и въплъщение на петия далай-лама, тъй като в детството имал много спомени, свързани с този предишен живот.Аудиторията избухна в смях ,когато той разказа,че бил мързеливо момче, а пък много философски текстове  ги знаел не по зле от своите учители, което можело да се обясни само с наличието на спомени от минали животи.
Каза,че в една от любимите му молитви има следните думи: « Докато съществува пространство, докато чувстващите същества страдат и остават в сансара, аз ще остана с тях, за да им служа». И в това според него  е смисълът на  живота му. Казваше, че има начин да се избавим от негативните емоции и депресията с помощта на религията.Според него това става с  мислите,които са  по-ефективни, отколкото вярата,защото  анализирайки, каква е ползата от отрицателните емоции ,разбираш,че  Гневът носи само кратковременно облекчение и удовлетворение.Затова когато се  ядосаш, в гнева си се развикваш на другите и изпитваш облекчение,но идва време, когато ни става неловко, съжаляваме за направеното, срамуваме се. Така,че гневът не дава покой. Очевидно  отрицателните емоции разрушват преди всичко нашия организъм и  душевното ни равновесие.Така,че са безсмислени и вредни.Изобщо много космополитен човек,каза,че не празнувал рожденните дни,защото ми се струвало, че това е пилеене на време.Интересено беше и когато разказваше за дневния си режим-става в 3:30 сутринта. Медитира  и се мие,отива на разходка, чете мантри или продължава да медитира. В 5:15 закусва,после  отново медитиация в 6:00 сутринта пие чай. Като будистки монах не може да приема храна след обед,медитира до 8:30 и после пак ляга да спи. Сънят според него е най-важната медитация за всички,дори и за птиците и то не за да се попадне в нирвана, а за  да се оживее.

# 63
  • в шоки-land
  А вие сте за общо дърпане на ушите..да минете толкова пъти границата и да не се обадите нито веднъж!  Rolling Eyes

опиитах, но с моя шантафффф абонамент не мога да се обаждам...а и не сме ходлии много далеч от граниицата, 3ащото иимаше егати трафика ooooh!...само да папаме пица Mr. Green и на панаира в Луино....

# 64
 Може би трябваше предварително да се чуем...нищо де,другия път! Wink   Може пък ние да дръпнем към Цюрих!  Hug

# 65
И аз последно да ви постна
Инструкциите  за  живота  през новото хилядолетие от Далай Лама.

1. Имайте предвид , че голямата  любов и големите постижения включват и  голям риск.

2. Когато  губите, не губете и  урока.

3. Спазвайте  правилата: Уважение  към себе си,  уважение  към  другите и отговорност за всички   действия.

4. Помнете, че когато не получавате това, което искате, понякога  е голям късмет.

5. Научете правилата, за да знаете как порядъчно  да ги нарушавате.

6. Не позволявайте малък спор да  руши голямо приятелство.

7. Когато осъзнаете, че сте направили грешка, предприемете действия  да я поправите.

8. Всеки ден  прекарвайте  известно  време сам със себе си.

9. Бъдете отворен за промени, но не се отказвайте  от ценностите, в които вярвате.

10. Помнете, че понякога  тишината е  най-добрият отговор.

11. Живейте добър, почтен  живот. Когато остареете и се върнете назад във времето, ще се насладите отново на преживяното.

12. Нека атмосферата на  любов в дома Ви  е  в основата на  Вашия живот.

13. В споровете с хората, които обичате, говорете само за  конкретната  ситуация. Не  намесвайте миналото.

14. Споделяйте знанията  си с други. По този начин ще  достигнете безсмъртие.

15. Бъдете внимателен със земята.

16. Веднъж в годината  посетете място, на което никога не сте били преди.

17. Помнете, че най-добрата връзка е тази, при която любовта Ви един  към друг е повече от нуждата  да сте заедно.

18. Съдете за Вашия успех по това, от което трябва да се откажете  при постигането му.

19. Приемайте любовта и  готвенето  безразсъдно.

Няма да ви мъча повече с обяснения! Дано не съм ви отегчила!  Hug

# 66
  • в шоки-land
Джорджи, направо ме ра3биваш  Peace  bouquet какво отегчение Naughty
3ащо не в3емеш да се пробваш като писател,а?

# 67
  • в шоки-land
Може би трябваше предварително да се чуем...нищо де,другия път! Wink   Може пък ние да дръпнем към Цюрих!  Hug

май вярно трябваше....ама така ви чакаме на романтиично пьтешествие бе3 повод до Цюрих  Wink

# 68
  • Italia
Бонджорно банда  Hug
Лек, усмихнат и слън4ев ден ви желая   bouquet

Звезди4ка благодаря за закус4ицата,хапвам си я с кеф във ваШата приятна компания  Hug

Ели радвам се,4е сте ОК ( бях се ШаШмала с оня кърлеж дето го беШе махнала от Бадемката  Confused ). Надявам се да приклЮ4иШ успеШно с адвокатските въпроси  Peace Като тръгнете да идвате насам непременно свирни. Ако сме си тук Ще ми е приятно да пийнем по кафенце и да се видим наживо  Hug

Мимкаааа,толкова ти се зарадвах като про4етох,4е си бременна  Heart Eyes Не знам заЩо,но си мисля,4е беб4етата носят освен радост на мама и тати и много късмет Hug Стискам палци за изпита и се надявам да вземете правилното реШение с тати. Но мисля,4е трябва да ги мислите и говорите тези неЩа с татито на живо а не по телефона. Rolling Eyes

Дидонката,зна4и ве4е не можеШ да се скриеШ и те познават и в Монреал. Sunglasses Wink  Коя беШе тая мама дето те разконспирира,форумка ли е и тя или не  Grinning Лелееее,колко малко ти остава до края а сякаШ беШе в4ера като разбра за бебон4ето  Blush

Амейски,снимките са много сладки ( ниЩо,4е са мъни4ки  Wink ) и естествено най_готин е моя лЮбим Шоколадко  Blush Heart Eyes Много ми харесаха залезите а и дневните снимки на езерото  Hug Трябва и ние да идем да я видим тая Мини Швейцария  Grinning

Калида,хайде и ти се от4ети със снимков материал на Данката  Wink Hug Аз съм ви виждала само на снимката в аватара  Rolling Eyes

Зайко, на мен много ми хареса снимката дето си ти с Крис и оЩе едно друго детенце  Heart Eyes

# 69
amei , какви красоти си снимала, ама честно да си призная сред тях най - изпъкват двете сини езерца на синчето ти! такива красиви очи има.... много голям сладуранчо е!  love001

Zai4enze , без майтап тук като беше топло аз ходих 3-4 дена с нагласата за педикюр и таман ми остана време и си го направих и познай след един ден "показване"...айде пак на  затворените обувки! Аман вече  Weary Weary

mcdirock   за мен беше удоволсвие! Hug

Giorgia   за храната задушата която ни предостави днес - нямам думи!  bouquet От все сърце благодаря! Страхотно интересен човек си! Hug

# 70
Giorgia , ей сега пак препрочетох всичко...супер си!
 Имам въпросче: какъв ти е източника?
А "монаси" включва ли и жени? newsm78
И не можах да разбера как точно избират следващия Далай Лама? В смисъл от цял Тибет за тези 2 години как избират правилното момченце?

bouquet

# 71
Източника ми е моя личен опит,живяла съм повече от 2 години в Индия...а и философията ми е страст и професия!Будизма ми е слабостта!  Hug
  Монасите са мъже,а детето,което ще е последния Далай Лама се избира между монасите...има малки момченца във всеки храм...има си и  специални правила,разни свещенни обичаи,според които се избира кое ще е детето .
  В последните години има много последователи на будизма в САЩ..направо е на мода!  Wink

# 72
Източника ми е моя личен опит,живяла съм повече от 2 години в Индия...а и философията ми е страст и професия!Будизма ми е слабостта!  Hug
  Монасите са мъже,а детето,което ще е последния Далай Лама се избира между монасите...има малки момченца във всеки храм...има си и  специални правила,разни свещенни обичаи,според които се избира кое ще е детето .
  В последните години има много последователи на будизма в САЩ..направо е на мода!  Wink

То затова е написано толкова увлекателно....понеже аз като взема да чета нещо въпреки че е пълно с информация, ако  е написано сухо...не ми задържа вниманието....

Значи ако правилно съм разбрала бъдещия Далай Лама може да е произхожда от съвсем обикновено семейство, така ли?
И от казаното дотук излиза, че Далай Лама подобно на Папата никога не може да е жена....А защо жените са недостойни? newsm78

# 73
Бандааааа, как сте?

Уф, и аz да седна на компата и да пиШа 2, 3 реда. Какви хубави снимки, каква красота  Peace  Браво на вас, и мерси 4е ми повдигнахте настроението в това мра4но, студено време. Пуснахме парното а ето 4е дойде месец юни, ненормална работа.

Да се от4ета, малката е по добре обЩо вzето но в4ера и днес пак повръЩа много. В4ера я zаведох при педито и естественно пак ниЩо не откриха, ниЩо не ми дадоха, а само каzаха 4е има бебета, които пла4ат много и моето явно е едно от тях. Но аz съм на мнение, 4е нито едно бебе не реве беz при4ина. И така, преz последните дни търсих един остеопат с опит с бебета. Милена на ли я родих с форцепс и оЩе в родилната zала акуШерката ме посъветва да я водя на остеопат, zаЩото теzи бебета 4есто имали проблеми. 4етох доста иz нета и се окаzа, 4е симптомите й са типи4ни и сега намерих и един остеопат с опит при бебета, хем ми е и наблиzо. Говорих с него, описах му симптомите и ми каzа да я zаведа обеzателно. Имам 4ас във вторник, т.е. след една седмица. Влагам много надежди в това, дано не бъдат раzо4аровани.... Днес аz пък бях на лекар, на женски, Шевовете ми оЩе никак не са добре  Cry  и лекарката ми каzа 4е можело да минат 6 месеца да пълното оправяне  Shocked 

Мимка, мила, стискам ти палци да вzемете правилното реШение  Praynig   Hug

# 74
Леле, колко много сте изпизали. Не мога да ви из4ета!
Джорджия, много увлекателно разказваш, а и ни обогатяваш общата култура ... Simple Smile
Амей4е, сега подхващам твоите снимки. Абе отде ги е взело тези прекрасни неповторими сини о4и малкото шоколад4е. Направо магнетизъм излъ4ват!!!
Дидка, снимката на Вики4а от аватара е направо трепа4! Simple Smile Страшна си, ей, признала съм те ...
Охо, и от Зай4ето има снимки ... спи ми се, 4е стана много късно, но няма как да не ги разгледам и тях Simple Smile

# 75

Дидка, снимката на Вики4а от аватара е направо трепа4! Simple Smile Страшна си, ей, признала съм те ...

МЕрси, мерси newsm51....много ми е сладък Бонбона, само дето напоследък не се спира и само белички прави Wink

Зайченце - какъв юнак си имате в къщи - браво на него Laughing

Татянка, Вики също е ваден с форцепс, но на мен нищо подобно не са ми казвали  newsm12 и той си плачеше, само дето доскоро формата на главата му не бе правилна Confused но сега мисля, че всичко е наред Peace Ще стискам палци и при вас във вторник да има добри резултати Peace

Звездичка, мерсаж за сладката закусчица Hug ....за бебетата - ти си първата в списъка

Джордия, толкова добре ми дойде целия този разказ за всичко, свързано с Далай Лама Wink за закуска и заз събуждане  newsm10
Страхотен разказвач си - благодаря ти за информацията, която ни даваш Wink

Амейке, ти к'ви крачета вдигаш ей там....хм... newsm78 готина гледка, а и снимките ви са разкошни, малкия Шоко ще го изям smile3534...как ми се ходи и на мен някъде, а не само бели мечки да гледам около себе си  smile3502

# 76
  • UK
И  ние сме с парно. То всъщност не е спирало от октомври  Grinning Малее днеска умряхме от студ, не мога да повярвам, че е края на май. Мъжа ми имаше работа около Ковънт Гардън и аз да не изпусна отидох с него с идеята да се разходим, да седнем някъде около реката, бла бла...мечти. Такъв вятър ни брули и студ ни жули, че глава ме боли.
Калида, банк холидея го дължим на кралицата, плаща се, а ако все пак работиш в този ден се плаща 1.5 или двойно. Като бях студентка работех плътно 8 часа в тези дни  Grinning
Амей, страхотни снимки!

# 77
Привет и от мен, Момичета!

Цитат
И мен като мама Б щяхме да ме види в едно кану,..но твърдия разум на МирОто ме разубеди ....
Дидката, честит нов аватар. И на кои Викича е вдигнал сега мерника? Сладур е той! Heart Eyes Във вашето сем- во явно Мирото е разумът и водата, а Ти си енергията и огъня. Peace Къде беше събирането, на кое райско кътче покрай Сеинт Лоран? newsm78

Звездичка, а ти като тръгна сега на работа кои се грижи за Рос и Тоби? Колко ли Ти липсват. Hug Жалко за педикюра, май ще се наложи да преповториш процедурата като свалиш обувките скоро. Ама наистина ли до Коледа нямате др. почивен ден?Hug

Мамо Б, приятна и ползотворна конференция. А за "нервният" Ти стомах защо го мъчиш с мента за закуска, пробвай с един банан/ доста добре действа на стом. тракт/ а също и ябълката с пектина не е за изпускане. Но Ти си специалиста в таз област. Много приятен weekend ти желая. Hug

Майка, а каква риба се яде най- масово по Вашият край? Тук при нас е pink salmon, а в Калифорния наблягахме на trout. Hug

Амей, много са Ти хубави снимките, предполагам колко трудно Ти е било да направиш извадката за нас от всичките 360. И Шоколадчо с тези хубави очи,... Hug А за старите снимки, какъв е този камък около които се бяхте снимали с Алекс, нещо символизира ли? И как беше усещането от допира на слонският хубот когато го хранеше? newsm78

Зайченце, честит Ти медалист. Голяма гордост е била за Вас с Татито. А как успя да го накараш да участва? Ентусиазиран ли беше Крис за състезанието? Hug

Татянка, и при нас с Дана в началото беше трудно. Но май аз бях причината, защото не можех да приема факта че моето дете толкова плаче и не е като другите бебета от книгите или филмите дето само ядат и спят. Но с времето всичко си дойде на мястото, особено след като свикнах да бъда на първо място само "мама на Дана" и след това всичко друго. Heart Eyes Успех с Миленката. Peace

...банк холидея го дължим на кралицата, плаща се, а ако все пак работиш в този ден се плаща 1.5 или двойно....
Маймунка, и как да не си уважавате сега Кралското сем-во.  Hug Как е Иваната след днешната  неосъществена разходка около реката? Thinking

Джорджа, благодаря Ти за разказа. А какво е това "сансара"- живота на земята ли? А за мислите, те са наистина сила. Дори и Ти явно споделяш това съдейки по подписа Ти, но какво са мислите без вярата? Вярата- че можеш да постигнеш нещо, че ти си човека които може да промени живота си? Според мен трябва да мислиш и вяраваш за да получиш материализация на положителните мисли. Peace А за насоките, също много Ти благодаря, бях ги чела, но сега наново ги преоткрих. Много ми допада 2,5,13, 18...или с една дума всичките са пропити с мъдрост. Peace Колко ли много уроци и залягане на книгите е имало в юношеските години на бъдещият Велик човек? Peace Ти ли насочи Борянка към избора на какво да учи? Hug

Етка, как с сте с Никито? Тръгна ли вече и Ти на уч-ще? Бабата помага ли? Hug

Макдирок, а сега Джулката ходи ли на градина след завършването и тържеството, или се забавлявате в къщи? newsm78

Лек и хубав ден Ви желая, с много приятни емоции! Hug

# 78
Макдирок, може ли да си запазим красавицата Джулия за снаха  newsm78 направо ще я изям на тази снимка

Сладуранка Hug

Калидичке, в събота ходихме в парк Папино, а в неделя на остров Бизар Wink
Вие как сте - нищо не казваш за Даничка Heart Eyes

# 79
Много ми се иска да ви послушам,но няма да я бъде... Cry МъЖо не ще...На мен това ми стига,няма смисъл  Cry Cry Cry

# 80
Много ми се иска да ви послушам,но няма да я бъде... Cry МъЖо не ще...На мен това ми стига,няма смисъл  Cry Cry Cry
изчакай да се видите и така реши  недей да бързаш така  Praynig

# 81
  • в шоки-land
Мимката,  наистина се  вижте с половинката, по телефона не се решават такива важни неща...пьк ако на "четири очи" пак е сьщото решение Cry

# 82
ето ме и мен   bouquet
Та един час преди представянето заведахме сина ми в спортната зала, като видя децата Shocked като се уплаши и като каза няма да участвам   #Crazy луди на направи, то не бяха молби, заплахи, обещания  Twisted Evil Най накрая дайде баба му и ми показа една играчка и му каза, че или ще участва или ще я даде на друго дете  Mr. Green То нали си е ревниво мойто магаре каза ще ходя ама мама с мене  ooooh! и половината спетакъл бях зад гърба му и непрекъснато се обръщаше да види дали съм там  Mr. Green пасле се заговори с другите деца и аз ходих да си седна на мястото  Whistling Накрая маймуната цяла вечер ми показва медала   Mr. Green
а там много се кефи и все ме пита кога ще го водя  Peace
Та това беше  Peace
Лека и приятна вечер   bouquet

# 83
  • в шоки-land
3айчо, браво на детенцето smile3501 smile3501 smile3501
я кажи какьв медал спечели и по какво беше сьсте3аанието

# 84
ами тука организират малките деца да правят курсове по фитнес и накрая на годината правят съчетания и показват какво са научили / прави кълбо напред, назад, координират движениятя си / Peace а медала е поущрение да спортуват   bouquet

# 85
Много ми се иска да ви послушам,но няма да я бъде..МъЖо не ще...
Мимката, не ни слушай нас, ние няма да ти гледаме бебочето, ами послушай сърцето си!  Hug Ако и то те съветва така, давай! А колкото за мъжете, те май всички в критични ситуации са малко страшливи и чакат женска инициатива, така че стегни се и поемай щафетата. Май доколкото си спомням и със Стани, ситуацията е била подобна, така че Мамче решавай, а Татито винаги ще приеме твоето становище.  Peace

...в събота ходихме в парк Папино, а в неделя на остров Бизар ...
Дидка, а нямаше ли риболовци сред компанията Ви? Монтреалци доста си падат по тоз вид спорт. newsm78 При нас ситуацията е все същата- характер се проявява и вече е със собствено мнение моята принцеса по почти всички въпроси.  Hug

...Най накрая дайде баба му ...
Зайченце, ама тя и баба ли беше на това важно за Криси събитие?! Златна Ви е/ на свекърва си случила/, но май дядото май е бил пак зает със себе си? Thinking

Елито, Бадемката започнали да харесва и твоите манджи? Hug

# 86

Зайченце, ама тя и баба ли беше на това важно за Криси събитие?! Златна Ви е/ на свекърва си случила/, но май дядото май е бил пак зает със себе си? Thinking

и леля му беше със съпруга  Peace само дядото го нямаше да не се ядосвам и все се успокоявям че всичко се връща  Crossing Arms

# 87
  • в шоки-land
почвам Grinning...благодаря на всиичкии 3а хубавите думи 3а шокито и 3а снимките  bouquet  bouquet  bouquet...

Амей, много са Ти хубави снимките, предполагам колко трудно Ти е било да направиш извадката за нас от всичките 360. И Шоколадчо с тези хубави очи,... Hug А за старите снимки, какъв е този камък около които се бяхте снимали с Алекс, нещо символизира ли? И как беше усещането от допира на слонският хубот когато го хранеше? newsm78

не беше лесно наистина да и3бера, 3ащото всички ми харесват..но трябва да се види на  живо та3ии чудесия...вкалчета пуфтят, лифтчета се движат нагоре - надолу, фигурките танцуват....направо не исках да си ходя, ама Grinning не може да се спи там...хотелчетата са като 3а елфи....сега ще порьчаме всички снимки ии ще си направя стена с тях newsm44
3а стариите сниимки- та3ии топка се 3адвижва от вода, склуптура е, не 3нам дали символи3ира нещо...трябва да пиитам Джеми....а сьс слона никога няма да го 3абравя, невероятно е...пре3 кожата чувствах добротата му....

# 88
  • в шоки-land

Амейке, ти к'ви крачета вдигаш ей там....хм... newsm78 готина гледка, а и снимките ви са разкошни, малкия Шоко ще го изям smile3534...

коя гледка ти харесва - на е3ерото или другата Mr. Green
исках да напииша под сниимката "ей така се се живее 100 гонини", ама кредора беше 3аче3нал нанякьде newsm78, а не исках да го напиша на латиница....това беше гледката от балкона на кьщичката, кьдето спахме....

# 89
  • в шоки-land
искам да питам - имате ли проблем с форума или само при мен е ужасно бавен, не ми дава да цитирам повече от едно мнение, и3хвьрля ме ии ей такива едни newsm78 newsm78 newsm78

# 90
Амейка,къде беше на ваканция бе , душа?То голяма красота.И при мен форума е ужасно бавен. Rolling Eyes
Зайченце,страхотно преживяваене за малкия бандит.Сигурно е много горд с посижението?
Калида, на пиано свиря.
Аз не исках да казвам за изпита,докато не мине,щото съм много суеверна,ама изпл'\х го най-накрая.Лошото е , че с всички тия грижи не мога изобщо да се концентрирам , а за изпита по солфеж трябва много голяма концентрация...Нищо чудно нищо да не свърша  Rolling Eyes Confused

# 91
Здравейте майчета, много нещо сте изписали, аз нали имам 5 мин. на ден за форума, не мога всичко да изчета!

мимката, дано вземете най-правилното за вас решение, това от което най-малко ще страдате и и което удовлетворява и двамата. От личен опит знам, че е много труден момент-при мен втората бременост също дойде в "крайно неподходящ момент", татето най-напред реагира много остро и беше в шок...после нещата дойдха на място. Аз лично и за миг не мислех за прекъсване на бремеността, поради "напредналата ми възраст" и факта, че след години надали ще се реша на второ. Не съжаляв<ам, макар, че ситуацията вместо да се улесни сега е даже още по-сложна, но ...винаги има решение.
Изчакай да се видите и да обсъдите заедно нещата. Пожелав<ам ти кураж!
И успех на изпита!

mc dirock,[/color] питаш как реагира "каката " за бебето? Ами...никак. Преди месец ми сочеше корема, говореше за бебето:че ще пие мляко, ще има биба... Сега от известно време се прави на разсеяна като и заговорим за бебето. Изобщо не реагира, сякаш не разбира за какво става въпрос. Може би огромния ми корем и подсказва вече че събитието наближава...и детето го преживява по своему. Иска да си запази до последно илюзията, че няма да бъде детронирана... Скоро ще видим...
Питам се все пак как ще се справям с двете? Нали няма да имам помощ(освен за кратко около раждането...)
Дидката,[/color] ти как виждаш нещата? Нали сме в един кюп...
Хубават новина е, че поне нямам диабет...
Хайде до скоро

# 92
Мимка мили4ка, сигурно се 4увстваш ужасно объркана, а и вси4ките тези хормони сега, дето бушуват в теб, си казват думата. НО този зипит е много важен за бъдещето ти - твоето, а и на семейството ти. Така 4е, мила, успокой се и се концентрирай, сега ти е шанса да вземеш нещата в свои ръце! Ти като каква ще кандидатстваш? нали нямате установен статут там... Желая ти спокойствие и много късмет на изпита, а ние вси4ки ще те подкрепяме мислено и ще се надяваме 4е ще се справиш успешно!  Peace Hug  bouquet

Амей4е, и при мен форума е ужасно бавен, а понякога ме изхвърля или не ми отваря екрана за публикуване на отговор. На път съм да се откажа за днес, но за сега дерзая. Търпение му е майката  Mr. Green

Зай4е, браво на де4ко. И тук има джим-ове за малки деца. Томи още не съм го водила на такова нещо. Той не е от много активните мом4енца. Пада си пове4е по по-кротките занимания - книжки, пъзели, реди мозайки ... аз все казвам в градината да го поощряват и подканват да се вклю4ва в игрите на открито, ама май по им отърва да седи и да си кротува - един дерт по-малко  Mr. Green В новата градина, където тръгва сега, си имат джим - една зала в съседна сграда с всякакви препятствия за катерене, тунели, лостове и т.н. Там се надявам малко да се о4ове4и  Mr. Green

Дидка, що пререждате "батковците"  bowuu Аз първа си заплюх Джулия  Naughty  Wink Heart Eyes

# 93
Питам се все пак как ще се справям с двете? Нали няма да имам помощ(освен за кратко около

Аз да кажа, Не съм "гърмян заек" в областта. само с едно дете съм и моята работа е малко "на 4ужд гръб и 100 тояги са малко"  Mr. Green и все пак ... Майка ми ни е родила с разкила то4но 1 година и 2 месеца. Със сестра ми сме адски близки. имахме едно прекрасно детство. Тя е най-близкия ми 4овек на този свят!
Имам позната българка тук с деца на 4 и половина, 3 и половина и бебе на 2 месеца. Помощ никъде. Мъжът работи много. Ами и тя беше в колебания за третото, но си го остави и роди и казва 4е ИЗОБЩО не съжалява. Щастлива е. Справя се. Ние майките сме способни на вси4ко.

# 94
...а за изпита по солфеж трябва много голяма концентрация...Нищо чудно нищо да не свърша...
Мимката, разбира се че ще се справиш! Нали прочете разказа на Джорджа за Далай Лама и мислите. Така че следвай мъдрият опит- не мисли за неща които засега неможеш да промениш и се концентрирай върху нотите. Мисли позитивно и всичко ще бъде наред. Hug А за суеверието, то има и друго; че ако споделиш притеснението с близък приятел бремето от плещите ще падне и ще го измести успеха! Така че, Успех! Peace

...Хубават новина е, че поне нямам диабет...
Мариакара, за какъв диабет говориш? Да не би да си имала такъв проблем с предината бременност или е нещо наследствено?  newsm78

...Там се надявам малко да се о4ове4и ...
Майка, как може да говориш така за твоят Чаровник.  Naughty От снимките е налице едно доста "очовечено" вече момченце. Дай му време на твоят палавник да намери истинската си тръпка. Всички деца са различни- едни ги влекат буйните игри, други си падат по по- интелигентни занимания.  Hug Кога тръгва Томи на новата градина? newsm78

# 95
Привет банда
Мимка,
няма за къде да бързаш, размисли, реши ти, мъжете винаги ще приемат твоето решение Simple Smile

Джордзи
страшна си, супер разказ, като в приказките, и онези правила ли какво беше за живота страшно много ми харесаха, направо ти завидях, със сигурност ДАЛАЙ ЛАМА е един от най интересните хора на планетата / поне за мен де Simple Smile/ Давай още разкази и документи Simple Smile

Зайченце,
ама голяма работа малкото зайче а, страхотни са с тези екипи Simple Smile) Браво на него, сега чак догодина ли пак състезание или ... кога ще има пак медал Simple Smile

Амейке,
ама и вие сте били в приказен свят, страхотни снимки Simple Smile малкия голям шоколадчо с тези големи сини очи... направо да го изядеш Simple Smile

Мариякара
каката да не би да ревнува малко вече... може би от незнайното, като види бебето бързо ще го заобича, не се притеснявай.

Калида какво ново при вас душа Simple Smile

Тати си дойде днес, и цял ден нямам време да седна пред компа, а вали като за световно, няма оправя еиии...
Тук днес такъв дъжд ни наваля докато се приберем, като мокри котета бяхме, Емка беше много възбудена от дъжда които ни биеше в лицето, хем страх хем кеф виждах в очите и Simple Smile)
Утре 9/13 градуса за Чехия... искаме в Бг Simple Smile якетата тази година май няма да ги прибираме...

Поздрави за сега от нас

# 96
Дидонке,
ама ти си много известна личност Simple Smile
Супер, а майката форумка ли е че не разбрах...

Татянка,
това с клещи ли значеше че са я вадили / уфф много съм зле с термини разни/ и аз знам че се води налекар заради тях, следят ги по специално тези бебета, жалко че Бобсан я няма по професионално да каже...
Стискам палци за доктора, дано няма нищо Simple Smile
А вече на режим ли си с кърменето или на поискване е малката сладунка?

Маймунка,
ама таз вашата Елизабет супер, я гледай, за пръв път чувам, супер подарък за поданниците Simple Smile

А от както сме се върнали и аз Емката вкъщи я оставям без памперс, 2х дена изобщо не вдяваше какво става, и защо толкова и се пуля и какво се иска, сега обаче много добре знае когато пика, и pocva да ходи разкрачена като заба и идва при мен да забележа че и се е случило нещо Wink Mr. Green,  на гърне и тоалетна обаче не сяда, скача като заек, и се тръшка и не и не... та и аз се чудя има ли смисъл... дано до края на лятото и дойде настроението за гърне Crazy Party
В кухнята на таракота един ден беше направила локва и седна там и пляскаше вътре, Zaщото като подскачаше се подхлъзна Simple Smile един път ми е акала под простора Simple Smileдокато и сменях гащите, и тя изфиряса... чакам я чакам... не идва, отивам да я търся ... iii изненада Simple Smile
Успокоявам се че така им е на хората с животно вкъщи, ходят след него с парцал, габички, препарати Simple Smile Laughing

Не ми се пуска тема, споделете плиииз има ли според вас смисъл така да я караме нататък Simple Smile
 Whistling

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 01:21 от Eli cz

# 97
Майка, Честит Рожден Ден на твойта майчица! Да ти е жива и здрава и още няколко внука че и правнуци да отгледа.[/b] Тя наистина е страхотен човек, след като е успяла да възпита двете си щерки да са толкова близки една с друга, макар и на огромно разстояние. Hug

...а сьс слона никога няма да го 3абравя, невероятно е...пре3 кожата чувствах добротата му....
Амей, а ти с какво привлече вниманието му? Завиждам ти за това изживяване, това е нещо което не се забравя за цял живот. Hug

Ели, а къде Ви бил Татито, пак ли сте го командировали на някъде?  ThinkingА за памперса, не мога да Ти помогна и ние си го борим още този проблем.  Peace

# 98
Калида
а за манджите ... ами да, къде ще ходи, готвача е само един, и няма избор Simple Smile Но вече е по капризна...
Оставям я да яде сама... и ела да видиш каква олелия настава Simple Smile)

Макдирокче, Майка
децата не питат ли вече за братче или сестриче?

Ох много сте изписали, и пак сигурно ще пропусна нещо... ама вече е късно, няма да препрочитам Simple Smile

# 99
Калида
ами той нали бачка далече Simple Smile на 120км от Прага, чат път се прибира /  Mr. Greenхехехе как звучи само... ама тъжноооо Tired/
Ходиме понякога при него за по някоя друга седмица, ама се га чакам на адвокати Sad Crossing Arms и от дъжд на вятър си идва през седмицата, обикновенно само събота неделя се прибира Simple Smileзатова никаква ме няма във форума като си дойде  Whistling Heart Eyes Laughing

# 100
...и пак сигурно ще пропусна нещо... ама вече е късно, няма да препрочитам ...
Ели, няма смисъл. Нищо не си пропуснала, хванала си същноста от деня. Лека нощ и ходи се хоризонтирай при Татито. Hug Много Ти е симпатично патето на аватара. Heart Eyes

# 101
Майка, в какъв смисъл като каква кандидатствам?Ако ме приема ще мога най-сетн да извадя мечтаото МВВ  Praynig и ще сме легално най-накрая.Кандидатствам като чужденка,което е супер голям минус за моята специалност,щото както се изказаха в други две консерватории тук-тази специалност била само за холандци  ooooh!

# 102
Добро утро, мили мои момичЕта  Hug Heart Eyes

Липсвахте ми  Hug Flutter

Етка, оправихте ли се?

Здравейте и от мен! Но с тази голяма часова разлика и докато се включа и вие сте взели, че изписали 5 страници. Simple Smile При мен е вторник следобед(в понеделник изневерих на форумчето, защото беше официален почивен ден и излизахме семейно) и е слънчево -  чак не мога да повярвам, че не вали. Малкият ми немирник се оправя бавно, но славно Praynig. Даже утре май решавам да го пусна на градинка. Моят глас още "гъгне", но и аз съм добре вече. Мечтая си за ваканция, но пропуснах тестове в даскалото и сега има да наваксвам. Но както казват франсетата - "C'est la vie!"
Весел и приятен остатък от "първата ни юнска седмичка" на всички!  bouquet

# 103
Слънчеви привети и от мен, Момичета!

Етка, дано да сте свалили вече таз температура, а ще го пускаш ли Ники на ясла? newsm78

Лека и успешна нова седмичка Ви желая!
Калида, много ти благодаря за съпричастността! Как успяваш да напишеш на всеки индивидуално - то си е изкуство направо твоето!  bouquet
А как е времето в Канада? Как е Дана? Поздрави от съседна Америка! Hug

# 104
Още един пост... Този път до всички мами, споделили прекрасните си изживявания  - то не беше Финландия, то не беше Италия, Нова Зеландия - райски снимки и страхотни хора, които ги заслужават - "няма случайни неща" Wink - ОБИЧАМ ВИ! Heart Eyes
А на всички малчовци и малечки - много целувки!
На всички, които ги терзаят трудни решения - здрав разум и много късмет!
И......много  txtloves!

# 105
Момичета, моля за съвет  Peace изкълчих си днес крака и отначало нямаше нищо и не ме болеше, но сега  Sad вечерта се поду и ме боли - МирОто ми сложи лук, ама как ще омириша къщата  ooooh! Сега ми го обентоваха и дано отмине до утре.
Някой знае ли какво мога да го направя

Предварително Ви благодаря  bouquet

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 06:02 от ДидКа лЮбопИтКа

# 106
Ех, Дидка, как се подреди така?  ooooh! Не знам какво да те посъветвам. Нямам опит с травми, но съм 4увала 4е е доста опасно, ако приложиш неправилното ле4ение, докато не е ясно какво е - навехване, сухожилие, разтегнат мускул или с4упено ... дано утре сутрин се събудиш без болки в крака. Дано е нещо наистина безобидно. Как се слу4и?

Мимка, то4но това питах - дали кандидатстваш като 4уждестранен студент. Тук таксите за такива са убийствени във ВУЗ-овете.

Калида, благодаря ти за хубавите думи по слу4ай рождения ден на моята мила мама! Направо се просълзих! Много ми липсват и тя и сестри4ката ми!  Cry

Ели, да ти кажа, струва ми се 4е сте малки още малки за това - махането на памперса и осъзнатото казване кога и се пишка на момата... А и тя явно си показва, 4е не е готова... де да знам, не ангажирам никого с мнението си. Сестра ми оту4и племенника от памперсите доста преди годинката. Аз запо4нах едва след втория рожден ден и не съжалявам. Вси4ко стана доста бързо и лесно. Детето бързи4ко схвана какво се иска от него.

# 107
Майка, как може да говориш така за твоят Чаровник.  Naughty От снимките е налице едно доста "очовечено" вече момченце. Дай му време на твоят палавник да намери истинската си тръпка. Всички деца са различни- едни ги влекат буйните игри, други си падат по по- интелигентни занимания.  Hug Кога тръгва Томи на новата градина? newsm78

Да, Калида, права си. И аз така мисля. Децата са с разли4ен темперамент и не винаги пола е определящ за това какви занимания ще му се нравят на детенце. И все пак усещам как понякога на татито ни му се ще Томи да е малко по-типи4но мом4енце. А аз си го обожавам такъв, какъвто е  Heart Eyes Hug Не 4е татито ни не го обожава, даже пове4е от мен, но се шашка малко пове4е за "мъжкар4ето на тати", което всъщност не е типи4но мъжкар4е. Ми той си ми е още бебо понякога  Hug А на новата градина ще ходи в сряда и петък. запо4ваме сега, на 02.06.

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 07:28 от Maika

# 108
Добро утро на всички ви!
По една закуска с пожелание за усмихнат и слънчев ден!

# 109
Ехей,  Джорджи, тто не закуска, а прелест с тази гледка невероятна...

# 110
  • в шоки-land
добро утро  и от нас, май ще трябва да пиша по отделно, не3нам какво става, не иска да ми приеме втори цитат... Sad
Мимката, в Шокиито сии бяхме, но на 2 км. от Италия, та може да се каже, че почти там сии бяхме на почивка Mr. Green
Дидката,  отиди на лекар, да не направиш някоя беля някрая...недей с бабешкии илачи точно сега...дано се оправии бьр3о крачето Praynig, мии то твойто не бяха гости, торти, ра3требване после....я малко почивка си дай Naughty Hug Heart Eyes
Ели, май Бадемката не ииска още да става "приятелка" с гьрнето....по добре я остави още мьниичко с пампата, тя самиичка ще си каже....моя племеник до 3 год. беше с памп, има 3 по- големи братчета ии една по-голяма сестричка, гледа от тях ии се учии, но майка му ка3а, че  докато не е готов сьвсем няма да маха памперсиите....
Джорджи, благодаря 3а 3акуската  bouquet  bouquet  bouquet

# 111
Добър ден ( утрото го пропуснах), момичета!
Ето нещо за следобедна почерпка:

Дидке , как можа да се наредиш така Hug.... ooooh! Аз доколкото знам е добре да си стегнеш крака с бинт , за да не се подува и се държи на високо ( маса, стол) и колкото се може по малко да се движиш! Hug Уф да ни уведомяваш как се чувстваш, нали? Hug  love001

Giorgia , каква прекрасна гледка!  bouquet

mimkata, не им се даваи... била само за холандци ...сигурна ли си? newsm78 Или те вече съвсем са изперкали #Cussing out

Etka , нищо че сме изписали толковаа много... ти се включвай когато и както можеш Hug

Eli cz , много сладък аватар имаш Heart Eyes

Kalida  , ми как да не ми липсват... толкова си ги обичам двамката! И да, абсолютно е вярно, че повече почивни дни нямаме  Sad ...за голямо съжаление! И си пожелавам всеки ден слънчице и то не само заради ноктенцата, ами и за малко тен-че!

# 112
zwezdi4ka мерси за следобедната закуска!   bouquet
 Какъв е хубав новия ти аватар,значи слезна от небето ,в морските дълбини,а?  Wink

И аз трябва да питам Калида да издаде как успява да включи за всекиго по нещо в постингите си..Аз като ви чета трябва  веднага да пиша,че после забравям...Направо е вълшебница! Hug
  Да уточня,че макар и да не пиша към всички съпреживявам вашите терзания и радости и мислено съм с всяка от вас!  Hug

Дидка понеже си падам по натуралната медицина за изкълчено имам една рецептичка 30г цветни кошнички от Арника (латинското й име също е Arnica montana) се заливат с 250 мл горещ винен оцет – и се  налага болното място.Иначе лед,студено,да е неподвижен,с бинт,както са ти казали по-горе. Доколкото знам има и хомеопатични средства пак с арника за вътрешен прием. Дано мине без много болки!Вземи противовъзпалително,като  ибупрофен или aleve.

Мимка и мен ме интересува кандидатстването за Университет в Холандия,нали дъщерята си е навила на пръста да учи там....По този повод си спомних,че Калида ме питаше кой я е насочил към психологията.Бих казала,че никой,харесва й,а и сега учи в лицей по социални науки  Peace ...И пак да се върна на въпроса,доколкото четохме условията,там където дъщеря ми иска да учи,таксите за страните члени на ЕС са по-ниски,затова и се надявам да влезнем в ЕС през 2007 !

Татянка и моята братовчедка роди по този начин и имаше малко ядове с детенце.Мисля,че и те ходиха на остеопат и правиха някакви масажи на детенце и сега всичко е наред!Така,че стискам палци за вторник!

А за това какво е сансара,на индийски това означава "течение".Използва се като дума изразяваща прераздането, инкарнацията или изразява редуването на причини и следствия, осигуряващо реда във Вселената в будизма!

Честит рожден ден със закъснение на майката на Майка,то малко като тавтологична грешка се получи ,но поздрава ми е от сърце!Да ти е жива и здрава!   bouquet

Приятна вечер !

# 113
Слънчеви и топли привети и от мен, Момичета!

Дидката, къде го направи пък това изкълчаване в тоз неудобен момент. Май пак нещо не си се вслушала в гласа на разума. Всичко ще се оправи, важното е да се консултираш с лекар да няма по сериозни травми и повече почивка, и никакво чистене утре след гостите. Heart Eyes

...както казват франсетата - "C'est la vie!"...
Етка, Ти да не си падаш нещо франкофон, защото аз обожавам френският?  Hug Как мина първият ден в градинката на Ники, след боледуването? Thinking Поздрави на нашата съседка- Америката! Hug

Звездичка, ти пак нещо шоколадовите наклонности Те влекат?  Heart Eyes Честит Ти нов аватар, красив е и отговаря на твоят nick. Продължава ли още обучението на единият юнак? Hug

Джорджа, Ти при твоите странствания по света си имала допир с толкова много религии. Ти си от Orthodoh, живяла си в Catolic страна и сегашният ти съпруг е също католик, предполагам? Но си живяла и в Индия, която е смес от толкова много религии- там беше хиндуизма, нали? Как успяваш да се оправиш с тях, а и още повече казваш че будизма Ти е слабост? Има ли нещо общо м/у тях, особено ? Кога заминаваш отново утре или в петък на поредното романтично пътешествие?  newsm78 Ще ни липсваш със своите разкази, но ще наваксаме др. седмица. Peace

Амей, имаш страхотна зълва да се наема да роди и да отгледа 5деца. Да е жива и здрава, шапка й свалям на таз жена. Peace Това да не е традиция в техният род? Hug

Майка, а Ти чули се с твойто майче вчера? Те нали са заедно със сестричката Ти в Бургас?  Hug Реши ли къде ще водиш малкият Хитрушко за детският празник? Hug

Къде е днес нашата музикална Дива- Мимката? Солфежите май са я погълнали. Стискаме Ти палци за успех! Hug

Елито, направо Ти завиждам че си се решила да свалиш дайпера на Емката. Явно това е пътя, за да се научи детенце къде трябва да си върши работата, но на мама няма да й е хич лесно. Hug Докога си е Татито при Вас? А свекърите Ти наблизо ли поне живеят като сте сами с Бадемчето да Ви помагат? newsm78

Как сте днес Кралски Майчета- Маймунка, Елл? Hug

Лек и хубав нов ден Ви желая!

# 114
Kalida , Giorgia Hug благодаря за хубавите думи за аватарчето ми!  bouquet реших да е нещо по - различно...пък и нали съм морко" чадо"  реших да ги съчетая! Crazy

Kalida , обожавам шоколад по почти колкото тортички  Crazy smile3535 ...жалко но факт  Rolling Eyes ! Много ме е срам Embarassed Rolling Eyes, ама обучението на Тоби го прехвърлих на мъжа ми....много съм лоша и най- вече мързелива, нали? Заслужавам си порицание ... newsm09 smile3506

# 115
  • Italia
.....
Дидка, що пререждате "батковците"  bowuu Аз първа си заплюх Джулия  Naughty  Wink Heart Eyes

Oй,ой,ой...Джулията зна4и ве4е си има двама кавалери  hahaha Wink От мен ако зависеШе аз бих си ги избрала и двамата Щото са ми много слади4ки  Heart Eyes  bouquet Hug

Дидонке как си изкъл4и крака бе 4овек  ooooh! Много ли е надут ? Сигурна ли си,4е няма неЩо с4упено ( дано да няма  Praynig ) ПиШи какво става с теб  Confused Не мога да те посъветвам за ниЩо ,заЩото не знам дали можеШ да се мажеШ с гел за изкъл4ено като си бременна  newsm78 Къде е мама Б,тя може да даде адекватен съвет  Thinking

Мимка,стискам ти много палци и за изпита и за беб4ето  Praynig Peace Hug Не се обезкуражавай.Вярвай в себе си  Hug  bouquet

Калида,ти си страхотна  Hug Как успяваШ за всекиго по неЩо хубаво да напиШеШ   bouquet Джулия продължава да ходи на детска до първата седмица от Юли.Принципно свърШват на края на Юни,но аз Ще я оставя и в на4алото на Юли,заЩото свекърва ми тогава е на море и няма да има кой да я гледа  Rolling Eyes

Ели,как е Бадемката  Heart Eyes Джулия засега не претендира за компания ама може в скоро време да се замисля по въпроса  Wink

Етка аз неЩо съм изпуснала:какво му е имало на твоето Юна4е  Confused Радвам се,4е сте по_добре  Hug

Аз сутреШната закус4ица на Джорджа май съм я изпуснала ,но затова пък за следобедната на звезди4ката се класирам,мляс мляс  Blush  Hug   bouquet

# 116
Цитат
но затова пък за следобедната на звезди4ката се класирам,мляс мляс

Знаех си аз, че никой не може да устои на следобедното ми изкушение, хи-хик newsm03

# 117
  • Italia
Цитат
но затова пък за следобедната на звезди4ката се класирам,мляс мляс

Знаех си аз, че никой не може да устои на следобедното ми изкушение, хи-хик newsm03

Оооо да. Wink  Аз съм виден ШоколадолЮбец  Heart Eyes

# 118
  • Italia
Къде ли се губи Дидката  newsm78 Дано вси4ко с глезена и да е наред  Praynig

# 119
Къде ли се губи Дидката  newsm78 Дано вси4ко с глезена и да е наред  Praynig

Hug  bouquet ето мееееее....

Ехо...тук съм сестрички Hug
Крака ми мина изненадващо - вчера МирОто ми напълни една торбичка с лук и с един чорап - цяла вечер си спах така...на сутринта почти не ме болеше - а сега вече никак  Peace Препоръчвам тази рецепта - да я знаете Wink

# 120
  • в шоки-land
дидката, много се радвам, че всичко е наред с крачето ти...браво  на МирОто ти, много да си го цункаш...дано да не се случват такива работи повече...

# 121
Честит Рожден Ден на една от нашите Френски Дами- МариаКара!

Да си жива и здрава, мила! Много късмет и любов Ти желая! И дано всички неприятности и ядове останат зад гърба Ти! Лека останала бременност и скоро едно хубаво бебче да те зарадва!

...Крака ми мина изненадващо ...
Дидката, това е много хубава новина. Hug Какво стана, намерихте ли желаните затворени сандалки на Викторио ? newsm78

...но аз Ще я оставя и в на4алото на Юли,заЩото свекърва ми тогава е на море и няма да има кой да я гледа ...
mcdirock, а кога е Вашето време за море? Свекървата се е уредила с почивка, ами за чаровната Джулия и мама кога е момента? Hug

...ама обучението на Тоби го прехвърлих на мъжа ми....много съм лоша и най- вече мързелива, нали...
Звездичката, ама така загуби и малкият шанс да се сближиш със своенравният хубавец. То два силни характера/ твоя и на Тоби/ трудно се разбират, но това не пречи да се обичат. Heart Eyes

Зайченце, къде се загуби днес, много работа ли пак те е погълнала? Наминавай да кажеш как е малкият медалист, спортува ли още. Hug