Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №17

  • 66 312
  • 742
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 122
Мисля,че заповедта трябва да е взета,тъй като в деня ,когато започна моята стимулация не я носих с мен и се връщах да я занеса,едва тогава ми сложиха първата инжекция.
благодаря за отговора немога да разбера защо ме вика на 2 ри ден сега затова попитах дали има такъв вариант

# 496
  • Мнения: 269
Предполагам не е разбрал,че още не си я взела,но за по -сигурно звънни на акушерките в ин -витро центъра.

# 497
  • Мнения: 122
Предполагам не е разбрал,че още не си я взела,но за по -сигурно звънни на акушерките в ин -витро центъра.
нееее знае че сменям клиника и на деня подадах молба за смяна ьнае със сигурност

# 498
  • Мнения: 591
radost, със сигурност те вика на втори ден на цикъла, но като си вземеш заповедта. Без заповед няма как да започнете.

# 499
  • Мнения: 122
radost, със сигурност те вика на втори ден на цикъла, но като си вземеш заповедта. Без заповед няма как да започнете.
да благодаря ви за отговорите,но го попитах два пъти и той каза да на 2 ри ден при мен до обяд най късно може да ми пуска хормонални изследвания

# 500
  • Мнения: 269
И да ти пуска хормони,няма да има стимулация.Само ще си хвърлиш парите за хормони.

# 501
  • Мнения: 122
И да ти пуска хормони,няма да има стимулация.Само ще си хвърлиш парите за хормони.
Благодаря ви сега звъннах на акушерката каза ми да си взема заповедта и тогава на 2 ри ден на цикъла да отида.Пускам хормони и ако вс е наред почвамееее

# 502
  • Мнения: 122
Момичета знам че.има страница за това,което ще.попитам но искам да знам някоя.от вас с.вече.взета заповед неизползвана решила да смени клиниката колко е чакала от фонда.Благодаря ви 😚😚😚😚

# 503
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Здравей Радост, аз ще се изкажа от позиция на участник в разговор - преди няколко месеца моя позната имаше желание на смени клиниката , вече имаше дата, но не си беше взела заповедта, от фонда и казаха нещо от сорта на три месеца. Дано не бъркам и не те подлъжа. Поздрави и успех Simple Smile

# 504
  • Мнения: 122
Здравей Радост, аз ще се изкажа от позиция на участник в разговор - преди няколко месеца моя позната имаше желание на смени клиниката , вече имаше дата, но не си беше взела заповедта, от фонда и казаха нещо от сорта на три месеца. Дано не бъркам и не те подлъжа. Поздрави и успех Simple Smile
Благодаря ти 😊😊,но аз съм с взета заповед надявам се да става по бързо☺☺☺

# 505
  • Мнения: 591
Radost89, мисля че ще стане в рамките на месец. Още първата комисия ще ти разгледа молбата и ще ти се обадят. Комисията се събираше преди след 20-то число, но с оглед по- бързото раздаване на заповеди, може би сега се събират по често.

# 506
  • Мнения: 122
Radost89, мисля че ще стане в рамките на месец. Още първата комисия ще ти разгледа молбата и ще ти се обадят. Комисията се събираше преди след 20-то число, но с оглед по- бързото раздаване на заповеди, може би сега се събират по често.
Благодаря ви за подкрепата 😘😘😘дано стане по бързо защото доктора ме вика на 2 ден от МЦ да започваме 😊😊😊

# 507
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Мисля, те отговор на този въпрос най-адекватно ще ти се даде ако звъннеш във фонда. Ще се радвам ако споделиш отговора, за да знаят и други момичета, които се чудят  Simple Smile

# 508
  • Мнения: 122
Аз звъннах към 18 пктомври на фонда и там жвната ми каза,че до края на месвца шом е смяна ще ми звъннат,но незнаег,че чак сега в четвъртък са ми пратени документите и яено ще изчакам още малко.Така или иначе ще ьвънна пак колкото и нахално да е но ще стане в понедвлник задължително ще пиша ☺☺☺

# 509
  • Мнения: 369
Здравейте и от мен!
Радост,можеш да смуниш клиниката само,когато си взимаш заповедта...Аз направих така и всчико стана за деня!

Общи условия

Активация на акаунт