Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №17

  • 66 303
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 571
Отдайте се на приятни занимания , мислете положително и релаксирайте Simple Smile
Каквото има да става , ще стане .
Зацапването не е задължително. И деня на трансфера е 0 ...т.е не се брои .
Успех !

# 676
  • Мнения: 222
Момичета, моля за мнение. На цитогенетичните ми излезе: нормален женски кариотип с перицентрична инверсия на едната 9 хромозома. Викат ме в четвъртък на среща с биолога. Поразеових се и видях, че не е от страшните хромозомни аномалии. Има ли някоя от вас с тази структурна аномалия?

# 677
  • Мнения: 378
Моят първи опит прикючи без успех.Днес на 11ти двн след трансфер кръвният ми тест е <0.10 ,което значи ,че изобщо е нямало наченки на инплантация.Успех на всички чакащи.По Коледа стават чудеса!

# 678
  • Мнения: 222
Много съжалявам Даниела😢Не се отказвайте, рано или къдно ще стане. Имунологичните и цитогенетичните изследвания как са ви? И ти свеж трансфер ли прави или ЗЕТ?

# 679
  • Мнения: 378
Много съжалявам Даниела😢Не се отказвайте, рано или къдно ще стане. Имунологичните и цитогенетичните изследвания как са ви? И ти свеж трансфер ли прави или ЗЕТ?
ЗЕТ птавих!Имунологичните са ок.Цитогенетични не сме.Доктора прецени,че за сега не беше необходимо

# 680
  • Мнения: 591
И аз се разписвам с неуспешен ЗЕТ. За пръв път след два успешни трансфера, резултата ми е 3,9. И инталипит се съгласих да ми сложат, ама не. Два ембриона бяха.Дали е имало и минимални наченки на имплантация? Ще коментираме с док чак след празниците.

# 681
  • Мнения: 32
Zezeto,при кой доктор си?

# 682
  • Мнения: 378
Аз се чудя дали да продължавам процедурите изобщо в Селена.Днес се обадих да запиша час при д-р Стефанов в Стара Загора и ми дадоха час за преглед през месец май.Някой има ли мнение или впечатление от този доктор?
Не разбирам как нито един ембрион не се е опитал да се закрепи.ЯР ми е 2.78 ,а от стимулацията порастнаха само 5 фоликула от които 4 яйцеклетки,3 с много добро качество и две се оплодиха.Някой взел ли си е епикризата от трансфера,има ли представа на какво развитие са били ембрионите или нищо не стига до пациента?

# 683
  • Мнения: 2 571
Има тема , може да погледнеш там .
Аз не бих ги избрала , но ти си знаеш.
Успех 👍

За МАЙ??? Че ти имаш по -голям шанс за по-ранен час в Надежда 😉

Нищо не дават като документация в Селена и като ги потърся с малко по-строг тон ми казват , че Аз съм си виновна , че не търся 😂😂
Няма копие от стимулационния протокол, няма копие от изхарчени пари от заповедтта....и спирам Simple Smile

# 684
  • Мнения: 378
И аз се разписвам с неуспешен ЗЕТ. За пръв път след два успешни трансфера, резултата ми е 3,9. И инталипит се съгласих да ми сложат, ама не. Два ембриона бяха.Дали е имало и минимални наченки на имплантация? Ще коментираме с док чак след празниците.
Много съжалявам ,знам колко е неприятно.Би ли споделила кой опит ти е това?

# 685
  • Мнения: 591
И аз се разписвам с неуспешен ЗЕТ. За пръв път след два успешни трансфера, резултата ми е 3,9. И инталипит се съгласих да ми сложат, ама не. Два ембриона бяха.Дали е имало и минимални наченки на имплантация? Ще коментираме с док чак след празниците.
Много съжалявам ,знам колко е неприятно.Би ли споделила кой опит ти е това?
Втори опит ми беше трети трансфер. От първи опит имам едно момче от свеж трансфер, и от ЗЕТ от него бременноста ми завърши с аборт по медицински причини в 21 седмица ( детето беше с увреждане). От 2012 посещавам клиниката и не бих я сменила.  Да чакам толкова време за час ми е абсурдно. Знам че ти трудно сега.Отрицателния тест си боли и дори да имаш вече дете. Имам си още снежинки и се надявам с тях да успея за номер 2.

# 686
  • Мнения: 32
Аз се чудя дали да продължавам процедурите изобщо в Селена.Днес се обадих да запиша час при д-р Стефанов в Стара Загора и ми дадоха час за преглед през месец май.Някой има ли мнение или впечатление от този доктор?
Не разбирам как нито един ембрион не се е опитал да се закрепи.ЯР ми е 2.78 ,а от стимулацията порастнаха само 5 фоликула от които 4 яйцеклетки,3 с много добро качество и две се оплодиха.Някой взел ли си е епикризата от трансфера,има ли представа на какво развитие са били ембрионите или нищо не стига до пациента?


Защо не се консултираш в Ню Лайф, мисля, че има в Бургас . Тук в Пловдив все повече се увеличават пациентките в същата  клиниката.... може да има и по-ранен час от месец май , а и просто една консултация може да не ти е излишна в този момент

# 687
  • Мнения: 272
Още един глас за Ню лайф! Няма да съжаляваш!

# 688
  • Мнения: 115
Здравейте момичета!Какво ви е мнението за клиника Селена и д-р Минев?Ние сме с мъжки фактор,след един неуспешен опит инвитро във Варна.Много ли се чака за д-ра,тъй като сме със заповед от Фонда.

# 689
  • Мнения: 378
Здравейте момичета!Какво ви е мнението за клиника Селена и д-р Минев?Ние сме с мъжки фактор,след един неуспешен опит инвитро във Варна.Много ли се чака за д-ра,тъй като сме със заповед от Фонда.
Здравей!Заповетта не трябва ли да е попълнена в клиниката и доктора които сте избрали предварително?

Общи условия

Активация на акаунт