Тест за бременност с много бледа втора черта

  • 6 931
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравей, неразбирам много и затова моля за съдействие и да ми обяснете 😚😃 Закъснявами 4 Ден направих си тест и ми показа втора много бледа черта . На следващата сутрин направих още един пак същия резултат и взех решение да отида на гинеколог. На прегледа ми казаха че все още няма нищо в матката и може би бебето пътува. Прегледаме с вагинален ехограф след час прокървих незнам това дали е причинено от вагиналният ехограф или просто ми е цикъл?? А дали все още пътува бебето?  Извинявам се предварително за тъпите въпроси но не намирам отговора🤔Помогнете ми моля 😘😘😘 Благодаря Ви

# 16
  • Мнения: 613
Според мен си избързала с прегледа,може би за това си прокървяла. Бебето се вижда чак в 6г.с и тогава трябва да е първия преглед.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 199
"бебето пътува"??? За къде пътува?

# 18
  • Мнения: 5 468
На ехограф се вижда бременността на около 8-10 дни закъснение и затова не се бърза с прегледа.

А този лекар, който смята, че при 4 дни закъснение и + тест ембрионът още не се е имплантирал в матката, явно не е особено запознат. Ембрионът ти със сигурност не пътува вече, а си е в матката, просто е прекалено малък за да се види.

# 19
  • Мнения: 2
Благодаря Ви ще чакам повече Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте, имам един въпрос.
Вчера си направих тест за бременност понеже ми закъсня с 2 д. На първия тест втората чертичка беше супер бледа , а на втория тест малко по- ясна , но все не мога да разбера какъв е резултата .. Какво мислите вие?

# 21
  • Мнения: 813
Здравейте, имам един въпрос.
Вчера си направих тест за бременност понеже ми закъсня с 2 д. На първия тест втората чертичка беше супер бледа , а на втория тест малко по- ясна , но все не мога да разбера какъв е резултата .. Какво мислите вие?
Положителен е! Просто е още рано, и чертата е по бледа.

Общи условия

Активация на акаунт