Не се чувствам добре

  • 1 927
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 845
Здравейте. Имам проблем и не знам дали да се обърна към личния лекар или може да е просто от жегите, които почнаха. От известно време съм като парцал, искам само да лежа, нямам сила за нищо друго. Пия много течности, което е добре. Но нямам и кой знае какъв апетит. Попринцип си закусвам мюсли с прясно мляко, но от два-три дена колкото и малко количество да приема, го повръщам. След това нямам проблем вече с яденето. Според вас да се притеснявам ли, да ида ли до ЛК или може да се дължи на жегите, които почнаха. Благодаря Simple Smile

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
иди на лекар.

през това време започни да закусваш нещо друго и виж кое ти влияе добре.

# 2
  • Мнения: 46 508
Тест за бременност?
При всички случаи ще трябва лекар.

# 3
  • Мнения: 845
Няма как да съм бременна. Тези дни ми е О. Цикъл очаквам чак на 18 май. По-скоро май си ми трябва преглед от ЛК. Не знам Simple Smile

# 4
  • Мнения: 49
Опитай да смениш закуската с нещо друго, което ще ти понася по-добре.

# 5
  • Мнения: 845
Да, не се бях замисляла, че може да е от закуската. Ще пробвам с препечена филия и още нещо малко Simple Smile

# 6
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Мюсли и прясно мляко си е бомбастична комбинация за червата. Аз директно получавам разтройство. Пробвай ги с кисело мляко. А най-добре, препечена филия и сирене. /аз като съм болна това ми е цярът/.
Аз също в това топло време съм парцал, но при дълга разходка се освежавам.
Личен лекар най-много да ти изпише витамини. По-добре наблегни на повече салати и плодове. Зимата организмът се изтощава, а на пролет имаме нужда от зелении. Копривата помага много.

# 7
  • Мнения: 5 597
..
Личен лекар най-много да ти изпише витамини. ...

Личният може да направи много повече,отколкото консултации във форума. Иди да те прегледа.

# 8
  • Мнения: 845
Благодаря за всички отговори!!! 😊

# 9
  • Мнения: 5 820
   Също се чувствам като парцал и нямам изобщо апетит. Много добре знам, че това е от времето, което стана внезапно горещо. Но повръщането не е добре при Вас. Явно имате някакъв проблем със стомаха. Аз бих посетила лекар веднага.

# 10
  • Мнения: 845
Тай като нямах време да отида до нея, смених кафето и закуската. Еми, има ефект. Иначе жегата си ме мори, къде като парцал, къде не. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 49
И аз в последно време се чувствам доста уморена ... започнах да пия витамини и вече съм по-добре.

# 12
  • Мнения: 12 744
Прилича на нещо вирусно. Все пак не е най-нормалното нещо човек да повръща, пък и жегите не са кой знае какви.

# 13
  • Мнения: 2 332
Пролетна умора?

# 14
  • Мнения: 35 958
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт