Дневникът - тема 92 - Да отслабнем всички заедно!

  • 88 984
  • 707
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 111
Здравейте на всички,

За първи път се включвам в темата Ви. На кратко за мен - 30 г., 1.64 височина и съм 58.5 кг. По миналата седмица попаднах на диетата на Генерал Моторс и реших да я пробвам. До момента никога не бях спазвала диети, режими и т.н. Но след като родих, намерих си нова работа и се заседях на бюро килограмите започнаха да се трупат.
До преди това винаг съм била около 50 - 51 г. дори след като родих и започнах работа ги заковах тогава (2014 г.) на 50 кг. и се чувствах добре. Последните 2 г. явно стрес, проблеми в работата и ми се отразиха на килограмите.
Та миналата седмица опитах тази диета. Започнах от 63 кг. и към днес съм 58,5 г. беше ми доста приятна и не толкова натоварваща - да се готви, мери и т.н. Днес я намерих на английски и си я преведох и от утре я започвам както е по принцип защото в бг сайта където я видях грам не беше описана като хората.
Слагам линк, ако някой се интересува Simple Smile
За мен е супер диетата, защото определено се затормозявам ако трябва да готвя всеки ден за сутрин, обед, вечер ядене......да за детето и мъжа готвя, но ако трябва и за себе си по няколко яденета ми идва малко в повече.
Мисля да я изкарам - понеделник до неделя. След това може да опитам и гладуването и ще се отчета колко съм успяла да сваля.
Искам да стигна поне 52 кг. мисля с нея да опитам и някакви къщни упражнения да съчетая защото определено време за спорт не ми остава.

Успех на всички Simple Smile

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Искам и аз да отслабвам през ваканцията. Ама едва ли някога ще ми се случи.

Събирам багаж и излитаме днес. Отиваме на гости на баба и дядо, разбирайте ол инклузив и голямо освинване. Предвид МЦ и златните ръце на свеки, очаквам да се върна около 3 кг. отгоре. А, и череши ще има на корем. От ония, гигантските. Ще ям и заради вас Simple Smile
Малко е рано, но няма да имам възможност, затова направих нова тема:

http://www.bg-mamma.com/?topic=1041529.new#new

Айде, спорна седмица от мен. Ще надничам да не ви изтърва от време на време.
Ей, забравих, Алис, Хепи, добре дошли и успех!

# 707
  • Мнения: 9 052
Нашата ваканция не е ои . По-скоро приключения и обиколки из интересни места. А и понеже гледаме да правим повечко интересни пътувания годишно то не я караме разточително. Та така въпреки баничките в пекарните и скарата по капанчетата съм на минус. И то ми беше едно пределно кило, което ми е много важно. В смисъл сега имам нужда от стягане повече , отколкото от смъкване. Не е като да няма да внимавам. Напротив, даже повече ще внимавам.
Ще опитам да чета назад.
Малко в страни от темата, но мислите ли , че като е толкова горещо още от средата на май то лятото ще се измести напред и края на август вече няма да е добър?
Има ли някой наблюдения или да има прогноза за края на август?

Днес сутринта не бях гладна та имам половин домат с малко сол. Не ми се яде просто. За обяда обаче си имам приготвено.

Общи условия

Активация на акаунт