Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 435
Баси, сега ме хвърли в чуденка. Ще звънна утре да проверя в новата ясла.

# 436
Ето тук има подробна информация:
http://detskigradini.net/index.php?page=s_83

# 437
  • София
Хей, как сте?

Ние сме добре, в нас. И той, и аз полудяваме. Утре ще откриват новото крило на градината, та ще ходим на тържеството. Тъкмо да видя аджеба колко ще е този ремонт на старото крило. Никой не ми е отказал да го вземат директно, само ми се молят да не го нося и да обясняват, че няма да му е комфортно в сборната група. И то как да го оставя...

Официално съм в майчинство. Още поработвам обаче. Засега не ми тежи, държи ме в кондиция.

Купихме легло, матрак и чаршафи за бебето. Пренаредихме в нас, освободих чекмедже в гардероба. Трябва да стегна малко багаж, че ми е притеснено.

Опитвам се да измисля и рожденния ден на младежа. Засега се очертава да бъдем с баща му, измислила съм подарък, торта поръчах. Мисля да си изкараме в забавления - през деня навън, после с балони и торта в нас.

# 438
  • Sofia, Bulgaria
Мисис весело изкарване на рождения ден ! Евалата за идеята не смятам ,че нужно и за 2 годинка да има голямо парти .Децата са малки за детско парти само с деца според мен.
Иначе аз съм добре малката ходи на ясла плаче по малко ,но не фатално.Даже полага усилия да яде с лъжичка.
Тая седмица тръгвам на работа притеснявам се стискайте палци всичко да е ок Simple Smile

# 439
Здравейте, ние вчера имахме рожден ден! Малкото ни съкровище стана вече на цели 2 годинки.Празнувахме с роднини, а наследника беше в ужастно настроение и само мрънкаше и се тръшкаше за всичко Sad. Чак се разрева като запалихме свещичката на тортата....
Пуснахме изследванията за ясла и ще тръгва от 25.09, дано не е много нещастен там без мама, че аз си го гледам основно и ми е притеснено как ще приеме новостите.
Браво на Мишето, че се учи да се храни сама!
Роузи, то не останало до раждането.Вече си минала през това и всичко ще е наред 😙. Аз вчера си припомних раждането преди две години и чак не мога да повярвам, че са минали две години Simple Smile, все едно беше вчера...

# 440
Краси, да ти е жив и здрав малкият принц! Нека ви дарява с много радост и поводи за гордост!

❤❤❤

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт