Някой ходил ли е в местността Овчаров плаж до Балчик ?

  • 6 390
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Моля ви за мнения, защото е възможно да почиваме там.
Пускам темата тук за да я видят повече хора тъй като това място на морето не е особено познато, но ако модераторите преценят нека я преместят  Hug

# 1
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
там нямаше ли свлачище на плажа преди 4-5 години?

# 2
  • Мнения: 165
Здравей!

Имаме вила в тази местност. Хубаво е, но на плаж се ходи в Балчик или на Албена. Автобусите дотам са на 30 мин или 1ч.(незнам тази година как ще са) Овчаровският плаж от доста години е затворен, заради свлачище,а и се строи от отдавна крайбрежен път Балчик-Албена. В местността има 1-2 магазинчета за хранителни стоки, но заведения не се сещам.
Питай, ако те интересува още нещо?

# 3
  • Мнения: 165
Сетих се, че в Балчик на крайбрежната алея има едни неприятни строежи, които може и да поприключват вече де,не съм ходила няколко месеца....Ама ако не са- не е приятно за разходки

# 4
  • Мнения: 809
Вярно е има свлачище. Преди години, когато се активира свлачището, загина едно детенце на 2 години. Оттогава мисля е затворен. Но сравнително близко ти е  плажът на Албена.

# 5
  • Мнения: 13 512
Сетих се, че в Балчик на крайбрежната алея има едни неприятни строежи, които може и да поприключват вече де,не съм ходила няколко месеца....Ама ако не са- не е приятно за разходки
Някои приключиха,други не са.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
 Благодаря ви много за мненията, но явно ние няма да сме точно там, защото разглеждах снимки на колежка на майка ми и си има и плаж и кръчма и заведение над плажа. Снимките са от миналата година и никой не е споменал за свлачище. Явно ще сме по-в страни ли знам ли ? Става дума за бунгала на Софарма Simple Smile Ако някой ги знае да пише Simple Smile Едно е сигурно - в Балчик има какво да се види и това ми е достатъчно Simple Smile

# 7
  • Мнения: 165
Ами незнам за тези бунгала,но между Албена и Балчик единствения плаж е на Двореца. На самия Овчаровски плаж направиха едни стълбички да се влиза във водата и има няколко чадъра, но не бих го нарекла плаж, за да го броя. Иначе Двореца пеш не е много далеч- около 30 мин може би newsm78

# 8
  • Мнения: 1 120
Ами незнам за тези бунгала,но между Албена и Балчик единствения плаж е на Двореца. На самия Овчаровски плаж направиха едни стълбички да се влиза във водата и има няколко чадъра, но не бих го нарекла плаж, за да го броя. Иначе Двореца пеш не е много далеч- около 30 мин може би newsm78
аз този единствения плаж пред Двореца не бих го броила за плаж-прекалено е малък и претъпкан

# 9
ВИЖТЕ КАК СЕ ХОДИ НА ПЛАЖ ВЪВ СВ. КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА http://snimka.pochta.ru/Sunny.jpg          Joy

# 10
  • Мнения: 1 731
Мъжа ми е от Балчик Party.Всяко лято сме там.Има си плажове и заведения си има,е и строежи има ,но не са много. HugТака че -
ЗАПОВЯДАЙТЕ!ИМА КАКВО ДА СЕ ВИДИ!
А на Албена ви трябват една чанта пари за почивка. Crossing Arms
На кранево(което също не е далече,пак е хубаво и не е скъпо).Все пак е хубаво като идеш на почивка нед агледаш кат Гаврош ами да можеш да си позволиш да си купиш поне едно кафе и на децата сладолед.Аз затова на Албена не обичам да ходя. newsm78

# 11
  • Мнения: 118
Ами незнам за тези бунгала,но между Албена и Балчик единствения плаж е на Двореца. На самия Овчаровски плаж направиха едни стълбички да се влиза във водата и има няколко чадъра, но не бих го нарекла плаж, за да го броя. Иначе Двореца пеш не е много далеч- около 30 мин може би newsm78
Освен това минават и коли, а в морето е много каменисто. Преди 2 години бяхме там на вилата на един приятел, хич не ми хареса и си хванахме багажа и хоп на Варна.
аз този единствения плаж пред Двореца не бих го броила за плаж-прекалено е малък и претъпкан

# 12

Общи условия

Активация на акаунт