Искам бебе

  • 4 461
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! От месец и половина някаде правим опит за дете, правим секс свършва в мен и изтича. Последния път когато свърши вътре беше 1 ден преди цикъла ми свърши в мен и след 5 мин изтече на другия ден ми дойде. Казаха ми че когато изхвърляш спермата е добър знак но направих тест и беше отрицателен! Cry

# 1
  • Мнения: 73
Правиш опити от месец и половина и очакваш резултат Joy че и пишеш в форума мила рядко го има това което си гледала по филмите героинята забременява от първия път в реялния живот за повечето момичета се изисквА време

# 2
  • Мнения: 4
И преди това сме пробва ли но не се получава изхвърлям спермата  и коремът ми се поду пак няма нш

# 3
  • Мнения: 647
Ами нормално да изтича,тя няма да стои в теб.
Трябва да знаеш кога ти е Овулацията,все пак имаш само няколко часа през които можеш да забременееш.
Разровисе до прочетеш малко. Успех следващия път.

# 4
  • Мнения: 4
Овулацията ми е преди цикъла! Поду се корема ми гадни ми се ставами лошо пада ми кръвното а тестът е отрицателен

# 5
  • Мнения: 647
Щом ти е дошил цикъла,няма бременност. Кротувай изчакай да ти свърши цикъла,и после пробвайте пак. При много малко хора става от първия път. http://mamaznae.com/zabremenyavane-vsichko-za-zabremenyavaneto/ ето прочети. Ще ти бъде полезно.

# 6
  • Мнения: 4
Щом ти е дошил цикъла,няма бременност. Кротувай изчакай да ти свърши цикъла,и после пробвайте пак. При много малко хора става от първия път. http://mamaznae.com/zabremenyavane-vsichko-za-zabremenyavaneto/ ето прочети. Ще ти бъде полезно.
има и цветна бременост нали знаеш

# 7
  • Мнения: 8 146
Dimi445...отваряш Гугъл и прочиташ всичко свързано със забременяването.
Ще ти дам следните насоки - четеш защо спремата изтича. Четеш какво е овулация и какви фази има цикъла при жената.  Когато разбереш, че от опити за един месец рядко става, когато разбереш защо овулацията е в средата на цикъла. Когато ти стане ясно, че симптомите на бременност се появяват след закъснението. Че корема ти се подува в 3 месец. Няма да се притесняваш от цветна бременност и ще знаеш кога да направиш тест. Успех в бебеправенето.

# 8
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Абе, Дими, извинявай за въпроса, но на колко години си? Това че спермата изтичала или не, няма никакво значение за забременяването. Изобщо не знам къде си го чула, от някоя баба ли? Това мъжът ти да свърши 1 ден преди цикъла, си е просто секс за кеф, не за бебе. Заинтересувай се кога точно ти е овулацията (да преди цикъла е, но кога точно)? Не очаквай днес да си легнете, а на другия ден да говориш за цветни бременности, гадене, подуване (още малко и ритник ще усетиш). Рови в Гугъл, рови във форума и когато вече нещо не ти е ясно, може да попиташ.

# 9
  • Мнения: 25 645
Когато жената не е ходила на училище и не е наясно как работи женското тяло, спермата изтича и бебе няма.
Овулацията и била преди цикъла Joy търкалям се от смях.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 642
Цикъл и менструация са различни неща. Менструацията и овулацията, са фази цикъла.

# 11
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Дими, другия път като правите секс си вдигни краката хубаво на горе. Докато не ти протече сперма от устата, няма да мърдаш! Така ще забременееш.

# 12
  • Мнения: 448
Не знам за вас,но мен лично много ме дразнят такива хора.Не стига,че е абсолютно невежа по тази тема,което си пролича ужасно още от първите редове,ами и започва да отговаря грубо на другите.Ами да има цветна бременност,ама можеш ли да обясниш какво е всъщност.И да овулацията е преди МЕНСТРУАЦИЯТА,ама някъде 14/15 дни преди нея.Искаш бебе,на какво ще го научиш,не си готова.Подготви се добре преди да започнеш опитите за бебе.То не е играчка. Успех,все пак! Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 163
Дими, изтегли си на телефона календар на овулацията. Аз така успях след едно кухо яйце, стана много бързо. Ние лично опитвахме 2 години ( не искам да те отчайвам ) но отнема време. И най - важното е да не ти става фикс идея, че  ще се побъркаш а ще побъркаш и човека до теб! Успех мила!!!

# 14
  • Мнения: 73
Дими, изтегли си на телефона календар на овулацията. Аз така успях след едно кухо яйце, стана много бързо. Ние лично опитвахме 2 години ( не искам да те отчайвам ) но отнема време. И най - важното е да не ти става фикс идея, че  ще се побъркаш а ще побъркаш и човека до теб! Успех мила!!!
. Да приложението календар е супер ползвам го от два три месеца и се надявам да се получи и ние правим опити две години че и отгоре но имам вяра че ще стане този месец 7 дни след овулация ме заболяха яичниците а от някои момичета съм чувала че някои от тях усещат инплантацията и сега ще почакам още някои друг ден и ще си направя тест моля се да имаме добра новина

Общи условия

Активация на акаунт