края на бременността - ходите ли???

  • 1 878
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Според мен е важно движението, не е казано точно ходене, а ти като прочетох колко гимнастика правиш си е достатъчно, така че не се притеснявай.
А разходките си ги прави за удоволствие  Hug.
Само да добавя, че какво ще е раждането е божа работа. Peace Hug

# 16
  • Мнения: 11 524
Хайде сега пък да не хукнеш насила по разходки в жегата.Щом не ти се мърда никъде вече-недей.Няма нищо лошо да си почиваш следобед.Прави това което не ти тежи. PeaceГимнастика,пазаруване,домакинстване не е никак малко.Леко и безпроблемно раждане Hug

# 17
  • Мнения: 5 391
Накрая ходех само до тоалетната, леглото, масата - всичко ме болеше.
Имах обаче прекрасно раждане. Прави това, което ти иде отвътре, а не слушай хората.

Peaceаз също

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Направо ти завиждам!  Blush Аз съм в средата на 8-ми месец, но вече едва се движа- всичко ме боли, пък и корема ми се втвърдява! Sad Не мога даже и домакинските работи да върша! Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако не ти е добре, няма да се насилваш,я! Аз раждах юли месец в най-големите жеги и накрая вече хич не ми се мърдаше от къщи, беше ми направо лошо. Едвам се дотътрях до Майчин дом за запис на тоновете и после реанимация в нас Sick

# 20
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Towa s hodeneto e swyrzano naj-we4e s muskulniq tonus, slizaneto na bebeto i posle razkritieto - rodowata dejnost. Towa obache po proncip.
Az hodih do posledniq den po mnogo i nqmah nikakwi problemi oswen razkyswaniq Sad, no be[e newyzmovno da se izbegnat...
Garanciq Franciq, kakto kazwat!

# 21
  • Мнения: 481
Аз съм много доволна, че все още нямам никакви проблеми с бременноста, не ми тежи нищо и не ми се надуват краката. Качила съм кг, но коремчето ми не е много голямо и сигурно затова се чувствам толкова добре. Просто в жегата ми е много топло и некомфортно, а и започнах да се ПОТЯ!!! Това е ужасно, защото съм от хората, които почти не се потят и всички ми завиждаха за това. Явно не може всичко да е ОК и трябва да се примиря с някои от неудобствата на бременеенето. Слава богу, че е само това за сега.

# 22
  • Мнения: 308
аз презцялат си бременост не спирах да ходя защото иначе започваха да ме болят тазовите кости и насттина родих много лесно и бързо незнам дали е от това. единствено последните дни преди раждането започна да ми тежи ходенето и се оказа че е от смъкването на бебето но аз нямах представа защото беше рано за раждане и така си родих 1 месец по-рано. голяма изненада за цялото семейство но приятана.

# 23
  • Мнения: 106
ходех по цял ден уж за да родя по лесно и по бързо и накрая пак се мъ4их 18 4аса

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами не, не ходех .Първо защото беше голяма жега и второ защото килограмите много ми тежаха, качих цели 37 Tired

# 25
  • Мнения: 3 491
Слушай тялото си и му вярвай.

# 26
  • Мнения: 7 430
Честно казано предната бременност се разхождах доста - упражнения не съм правила, но не родих лесно - мога да кажа, че си е до организъм Peace и при всеки е различно

Леко раждане ти пожелавам Wink

# 27
  • Мнения: 3 092
иНо аз за себе си съм решила да не се спирам до края и най-вече през 9-ия месец

Много хубаво решение и те поздравявам за него , но знаеш ли в 9 месец и в края му за мен лично ходенето се оказа ...малко мъчничко.Болки ниско долу в корема една огромна тежест и отоци по краката...не ти го пожелавам  Sick Само не се преуморявай и не ходете по жегите момичета!Мен специално докторът изрично ме предупреди за това ! Naughty

А дали лесно се ражда като ходиш - ами не е от това според мен и неща които съм чула и чела , но е полезно и се препоръчва.Леко раждане! Laughing

# 28
  • Мнения: 4 621
Ако имаш възможност разхождай се, при всички случай е полезно за теб и бебето.

# 29
  • Мнения: 3 457
от сутрин до вечер не се спирах , а трудно родих-и колело карах и подтичвах след малката,но поне не се застоях Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт