Лежащи мами 41

  • 60 310
  • 767
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 2 742
Благодаря Ви Simple Smile

# 376
  • Мнения: 120
Здравейте момичета, да се оплача и потърся утеха от вас. За една седмица шийката ми от 23мм стана 10мм , а съм едва в 22г.с. Направиха ми спешен серклаж но въпреки всичко ме е страх дали ще докарам до безопйсна седмица?

# 377
  • Мнения: 891
Спокойно.....всичко ще е наред.Направили сте серклаж....сега ще лежиш и ще почиваш.Няма да мислиш лоши неща...сигурно ще ти изпишат хапчета за задържане.Пиеш хапчетата и лежиш.

# 378
  • Мнения: 120
Спокойно.....всичко ще е наред.Направили сте серклаж....сега ще лежиш и ще почиваш.Няма да мислиш лоши неща...сигурно ще ти изпишат хапчета за задържане.Пиеш хапчетата и лежиш.
Пия магнезий, утрагестан и наш па даснанъчно ли е? Даже нои па само яко се наложи

# 379
  • Мнения: 9 196
Достатъчно е. И моя беше по спешност в 23та. До края си остана бетон. Родих по-рано от обикновено, но по други причини, серклажа можеше и до края да издържи близнаците. Само следи за инфекции на седмица-две и това е. Ще издържи. Simple Smile

# 380
  • Мнения: 21
И моя при първата бременност беше по спешност!!! Издържа до края дори родих в 42 седмица с предизвикване. Сигурно са ти препоръчали и лежане,освен хапчетата за задържане.

# 381
  • Мнения: 120
Лежане и една шепа хапчета. Не се оплаквам от лежането, каквото трябва това ще правя. Въпроса е с тази малка шийка да изкараме.

# 382
  • Мнения: 9 196
Ще изкараш. Тя ще се възстанови малко. Моята беше 0,8 като я напъна, когато правиха серклажа, по-малко от сантиметър, но после, когато са махали серклажа при секциото е била 2 и нещо, възстановена. Пази се и това е.

А, ако си само с едно бебе, е много по-безопасно. Аз бях с близнаци.

# 383
  • Мнения: 120
Ще изкараш. Тя ще се възстанови малко. Моята беше 0,8 като я напъна, когато правиха серклажа, по-малко от сантиметър, но после, когато са махали серклажа при секциото е била 2 и нещо, възстановена. Пази се и това е.

А, ако си само с едно бебе, е много по-безопасно. Аз бях с близнаци.
Колко обнадеждаващо звучиш,аз съм с близнаци и за това се притеснявам

# 384
  • Мнения: 9 196
Проблемите след серклажа или настъпват бързо, почти веднага след поставянето или се закрепва положението, така че бъди оптимист. Щом досега не е станало фаталното, най-вероятно няма да стане. Това не означава, че няма да дойдат и други проблеми, но едно по едно, ще го избуташ до по-безопасна седмица.

# 385
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Спокойствие и всичко ще е наред. Лежиш и мируваш и ще видиш че края ще е пухкави бебчета.

# 386
  • Мнения: 683
Gi-DI Пожелавам ти един страхотен финал.
Както са ти казали другите и според мен най важното в момента е да следиш за инфекции и всичко ще бъде ок! Прегръдки!

# 387
  • Мнения: 120
Благодаря момичета, заредихте ме с позитивизъм. Спокойствие и позитивни мисли

# 388
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Благодаря момичета, заредихте ме с позитивизъм. Спокойствие и позитивни мисли
А казаха ли защо изведнъж така се е скъсила. Или до сега не си лежала само в леглото? Как протича самия серклаж, какво се усеща после?

# 389
  • Мнения: 1 238
Никой никога не казва от какво се е скъсила, консултирах се с 6 различни АГ-та и никой не каза 🤷🏻♀

Общи условия

Активация на акаунт