Контактувате ли с жените, с които сте били в една стая в родилния дом?

  • 4 292
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 215
Азконтактувам и до ден днешен с едното моми4е и даже станахме приятелски семейства, а децата ни са най-добрите приятели. Запознаме се на 8 март 2003, когто се роди синът ми и така до днес. Срестам се и с другите 2 моми4ета от стаята в която лежах, но по рядко.Останаха ми хубави спомени и познанства оттогава.

# 31
  • Петрич
  • Мнения: 321
С едната мама всеки ден се виждаме.С другата по-рядко,защото не идва често в Петрич.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, тя не е от София. Пък и за нея обстоятелствата бяха доста трудни...Роди близнаци, едното, от които беше с много тежко увреждане и се очакваше да почине  Cry Може би човек иска да игнорира всичко, което го свързва с един такъв тежък момент...

# 33
  • Мнения: 639
Да, с две. Едната беше в друга стая, но раждахме двете. Добре, че ме подсети, защото не сме се чували скоро. Жалко, че не са от Пловдив.

# 34
  • Мнения: 5 616
Да, особено като бяха по-малки децата. те са родени на една дата и са с еднакви имена /Димитровден/. Напоследък не се виждаме често, защото сме в различни градове, обаче. 

# 35
  • Мнения: 814
Да, станахме големи приятелки Hug

# 36
  • Мнения: 2 407
Да , се една се виждаме чат, пат!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 958
С едното момиче, с което раждахме заедно се чуваме от време на време. Не живеят в София и все ни канят на гости в Момин проход. Много ме е яд обаче, че не взех телефона на една майка, с която лежах за задържане. Много сладурска жена. Даже на скоро се чудех дали да не и спретна една "Имаш поща". Толкова искам да се видим  Heart Eyes

# 38
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
За съжаление-не.Разменихме си телефоните и от тогава сме се засичали само няколко пъти, случайно.Аз съм несериозен, а пък тя е 3 деца, с по една година разлика по между им.Страхотно готина е, даже наскоро я видях и това ме подсеща, че й обещах да й се обадя скоро. Blush

# 39
  • София
  • Мнения: 15 219
Да, с една от майките, макар и не много често. Децата ни са родени в един и същи ден, казват се по един и същи начин, а от дума на дума стана ясно, че работим едно и също нещо.

# 40
  • гр.София
  • Мнения: 199
Да бяхме 4 но само с едната мама си допаднах ме и продалжаваме да се чуваме по телефона.

# 41
  • Мнения: 648
Да, виждаме се Hug Тя роди около 2 часа след мен, аз всъщност видях как роди сина си Grinning, няколко часа преди това й помогнах да си изуе 3/4 чорапи, които направо й спираха кръвообръщението на прасците Sick Децата ни спяха легълце до легълце в стаята при нас, говорехме си доста, винаги се смея на разказа й как като я почнаха зверските контракции нахълта в тесния wc-нет заедно със стойката за системата hahaha Не сме всеки ден заедно, но се чуваме по телефона, дойдоха на рожденния ден на малката, радвам се, че точно с нея бях в стаята Heart Eyes Другата мама, която роди малко преди нас и беше в нашата стая, не успя да се социализира нито с мен, нито с Тони Rolling Eyes И все пак за мен връзката с последната е много важна, една на друга сме свидетелки на най- истинския си миг в живота, винаги се радвам да си общуваме  bouquet

# 42
  • Мнения: 5 299
MNe Confused С едната мацка дори се оказа( в последствие, че сме комШийки), и се засичахме редовно из квартала, но нито тя, нито аз казваме неЩо Rolling EyesМНого тъпо...Но и с нея специално се засякохме само за 1 час, и не сме обЩували кой знае колко.

# 43
  • Мнения: 5 577
MNe Confused С едната мацка дори се оказа( в последствие, че сме комШийки), и се засичахме редовно из квартала, но нито тя, нито аз казваме неЩо Rolling EyesМНого тъпо...

То щото ти си много залюпена и срамежлива и изобщо няма човек какво да си говори с теб.  Tired

# 44
  • Мнения: 5 468
Не . Щото не знам цигански  Mr. Green
Тъкмо се чудех, как да го напиша по-така Wink.
А и с други се зашеметявах в Родилното, но с никой нямам контакти сега. Ми бурсук съм аз... природа

Общи условия

Активация на акаунт