Поставяне на обеци

  • 1 259
  • 9
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Питането ми е: каква е цената в козметичен салон за поставянето на обеци с пистолет?

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 22:40 от Reza

# 1
  • Мнения: 442
преди три години ми взеха 8лв. тази година - 14лв. в цената са включени самите обици и поставянето им.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 850
На нас ни взеха 10лв-обици и поставянето им.

# 3
  • Мнения: 135
При нас е 10 включени в цената обеци,в друг салон е 12,там някъде се въртят цените

# 4
  • Мнения: 130
И при нас е 10лв , с обеците!Които са мн хубави сега аз ги нося Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 39 745
Много зависи от салона. При нас е 10лв - поставяне + медицински обици (6лв обици, 4лв - поставяне).

# 6
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
10лв обици и поставяне

# 7
  • Мнения: 308
10лв. с поставянето и обеците . ние ги поставихме на 11мес. и мина успешно с малко рев и повече не се сети да ги пипа или дърпа както се опасявах.

# 8
  • Мнения: 5 299
Аз платих март месец 14 лв(обЩо всичко)

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Момичета много ви благодаря за бързите отговори   bouquet
Моята щерка реши снощи за 5 мин. как не може да посрещне утрото(демек днес)без обици Crossing Armsзащото наближава  1 юни и ще има голямо тържество в нашето читалище и тя ще играе балет и т.н. Е днес ще ходим,няма начин ,дано мине леко,защото преди 3 г. сложихме обици,но ги свалихме за едно изследване(ЯМР) тя тогава беше много уплашена и след 6 мес. дупчиците бяха зарастнали(ако не ме лъже паметта тогава услугата струваше 5 лв. общо,но за този период много неща май си смениха цените Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт