притеснявам се за една бемка

  • 1 139
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Имам една бемка, която много ме притеснява. Имам я откакто съм се родила, но от зимата збелязах, че около нея се е образувало нещо като ореол, т.е. кожата там е по-светла. ходих на дерматолог, каза че е по-добре да се махне, освен нея и още 3 били за махане Shocked Всички обаче ми казват да не я махам, че не знам си кой му били махнали бемка -доброкачествена и след 1 месец бил умрял и тем подобни страшни случки. И аз направо съм се парализирала от страх. все за нея си мисля... Днес пак ще ходя на дерматолог-онколог - д-р гргана Шаламанова. Ако има мами от Пловдив да споделят мнението си за тази лекарка, ако знаят нещо. Благодаря ви. Просто споделих

# 1
  • Мнения: 236
Бемките са наистина много опасни. Дано някои от Пловдив да ти посочи добър дерматолог-онколог. По съветвай се и с друг лекар.

# 2
  • Мнения: 5 525
Задължително отиди на лекар.Това е много сериозно.Най- добре е да те види наистина онколог.До колкото знам взима се мисля, че беше цитонамазка от бемката и се изследва, и след като се махне отново се изследва дали е доброкачествена или злокачествена.Отиди да ти я махнат в болнични условия където ще си сигурна,  че ще напраят и необходимите изследвания.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Правилно си се насо4ила към онколог те имат специални апарати и ще ти кажат веднага какво е. Ако решат 4е е по-добре да се махне отиваш и го махаш без да му мислиш.
    Аз минах ве4е по този път преди 2 год.
  Доверяваи се на добри и признати лекари аз ли4но отидох директно в София, дерматолога при които ходих в Стара Загора така ме посъветва. В Пловдив би трябвало да са подобри от нашите тук незнам какво да те посъветвам. Ако решиш да ходиш в София мога да дам някои координати - пиши ми на ли4ни.

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз също имам бенка за махане и доста лекари и козметици са ми казвали да я махна. Накрая отидох при една лекарка-хирург в Пирогов, която ми каза да не я пипам в никакъв случай а само да я следя. Каза ми също че има хора починали от махането на бенка, така че да внимавам.

# 5
  • Мнения: 214
Д-р Боян Костов е много добър пловдивски дерматолог.Ако искаш да ти дам телефона му,пиши ми на лични.

# 6
  • Мнения: 8 917
Имам една бемка, която много ме притеснява. Имам я откакто съм се родила, но от зимата збелязах, че около нея се е образувало нещо като ореол, т.е. кожата там е по-светла. ходих на дерматолог, каза че е по-добре да се махне, освен нея и още 3 били за махане Shocked Всички обаче ми казват да не я махам, че не знам си кой му били махнали бемка -доброкачествена и след 1 месец бил умрял и тем подобни страшни случки. И аз направо съм се парализирала от страх. все за нея си мисля... Днес пак ще ходя на дерматолог-онколог - д-р гргана Шаламанова. Ако има мами от Пловдив да споделят мнението си за тази лекарка, ако знаят нещо. Благодаря ви. Просто споделих
Стискам палци всичко да е ОК Peace Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 138
Аз махнах бемка преди година. Беше средно голяма, с тъмен цвят и плоска. Забелязах, че от някой момент се е подула - станала като брадавица и изсветляла. При прегледа, онколога ми каза, че трябва веднага да се махне, но да отида в частния му кабинет, където можел да направи това бързо и лесно. Отидох, разбира се! Laughing Като онколог ти каже ВЕДНАГА...... Бях се парализирала от страх няколко седмици - докато излязат резултатите. В крайно сметка всичко бе наред! Sunglasses Каза ми да я следя. Така че, моя съвет  е да отидеш за собствено успокоение. Сигурна съм, че всичко ше е наред!! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт