Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Не е грешно, търси, но трудно ще намериш.

В днешно време е къде къде по-трудно човек да остане верен ...
Мдаа, изключително трудно е. Като го удари по челото и умира. Не е шега работа. Трябва да се спасява овреме.

# 16
  • Мнения: 46 492
Да разбирам ли, че секса е тема табу за бгмамите? Аз мисля, че е част от семейните отношения, или греша?
Не. Не е табу. Част от живота. Както за всяко друго нещо, например бебето плаче и не спи нощем, влизаш, описваш какво се случва, питаш за съвет. Но не мъдриш цял ден дали да пуснеш тема - какво бихте направили, ако се окаже, че бебето ви плаче. То моето си е кротко и спокойно, но дайте да обсъдим.
Това е разликата м/у форум за взаимопомощ и седянка на хора, които не са задоволени в леглото или си търсят нещо. Има си места, където се събират такива потребители и всички са на една вълна.

Разбира се от време на време може да се пусне някоя тема за забавление в клюто, но това няма нищо общо.

# 17
  • Мнения: 3 661
Да разбирам ли, че секса е тема табу за бгмамите? Аз мисля, че е част от семейните отношения, или греша?
Не. Не е табу. Част от живота. Както за всяко друго нещо, например бебето плаче и не спи нощем, влизаш, описваш какво се случва, питаш за съвет. Но не мъдриш цял ден дали да пуснеш тема - какво бихте направили, ако се окаже, че бебето ви плаче. То моето си е кротко и спокойно, но дайте да обсъдим.
Това е разликата м/у форум за взаимопомощ и седянка на хора, които не са задоволени в леглото или си търсят нещо. Има си места, където се събират такива потребители и всички са на една вълна.

Разбира се от време на време може да се пусне някоя тема за забавление в клюто, но това няма нищо общо.
Не мислите ли, че неглижирате мъжките желания и потребности? Дали това не е основната причина за всички теми, в които мамите се оплакват, че са им изневерили? За мен темата е сериозна и не е за клюто, но ако уважаемите модератори преценят, че е за там - да я преместят.

# 18
  • Мнения: 19 820
Ако се чувстваш неудовлетворен и низвергнат цял месец, поговори си искрено с жена си (упс, чакай, кажи на приятеля си да го направи, макар че, кой нормален мъж споделя на приятелите си колко време не е правил секс, аз си мислех, че ги е срам, та ти явно си добре осведомен за сексуалния живот на приятелите си Simple Smile).
Най-вероятно, ако не е здравословна, причината е в теб. Или пък си е намерила нова заигравка, знае ли човек.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Да се опита да намери причината, поради която жена му му отказва. Там е разковничето.

# 20
  • Мнения: 15 619
Да разбирам ли, че секса е тема табу за бгмамите? Аз мисля, че е част от семейните отношения, или греша?
Не. Не е табу. Част от живота. Както за всяко друго нещо, например бебето плаче и не спи нощем, влизаш, описваш какво се случва, питаш за съвет. Но не мъдриш цял ден дали да пуснеш тема - какво бихте направили, ако се окаже, че бебето ви плаче. То моето си е кротко и спокойно, но дайте да обсъдим.
Това е разликата м/у форум за взаимопомощ и седянка на хора, които не са задоволени в леглото или си търсят нещо. Има си места, където се събират такива потребители и всички са на една вълна.

Разбира се от време на време може да се пусне някоя тема за забавление в клюто, но това няма нищо общо.
Не мислите ли, че неглижирате мъжките желания и потребности? Дали това не е основната причина за всички теми, в които мамите се оплакват, че са им изневерили? За мен темата е сериозна и не е за клюто, но ако уважаемите модератори преценят, че е за там - да я преместят.
Светът не се върти около един гол. Семейството не се върти около един гол, че жената да трява да мисли за задоволяване на потребностите му. Щом го е докарал дотам, той не е адекватен на нейните женски потребности. Мдааа, не теми, семейни истории бол, в които голият тръгнал да си задоволява потребностите, не знаейки как да бъде мъж на жена си и глава на семейството си. И още много ще има. И какво?

# 21
  • Мнения: 46 492
Не мислите ли, че неглижирате мъжките желания и потребности? Дали това не е основната причина за всички теми, в които мамите се оплакват, че са им изневерили? .
Ако имаш реален проблем бих дала съвет.
Празни разсъждения, за да забавлявам някого пред компютъра, който се чуди какво да измисли, за да демонстрира колко е потентен, не.

# 22
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Може жената да е преуморена или да е сърдита....
Ако работи 10 часа,а после чисти,готви и пере до среднощ,естествено не и е до секс.

# 23
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Тъкмо щях да питам автора - уж капацитет по въпроса, книга щеше да пише, пък сложил в заглавието "кекс". Помислих, че съм в готварския подфорум.
Ама вече заглавието е поправено Wink.

# 24
  • Мнения: 35 951
Тъкмо щях да питам автора - уж капацитет по въпроса, книга щеше да пише, пък сложил в заглавието "кекс". Помислих, че съм в готварския подфорум.
Ама вече заглавието е поправено Wink.

и главната буква на кекса се е спъхнала, сигурно бакпулверът не е бил достатъчно

# 25
  • Мнения: X
Жените можете и повече време без секс, но за мъжете не е така.
Таз глупост откъде я измисли?!

# 26
  • Мнения: 9 196
За да не му се получава кекса на Манекена, значи нещо не е по правилата, или в студена фурна го слага, или миксера му не работи ... или са му стари яйцата и спихва бързо ... а бе, както казах, не му е лесно на човека. Сам мъж, кекс да прави ...

# 27
  • Мнения: 3 661
Тъкмо щях да питам автора - уж капацитет по въпроса, книга щеше да пише, пък сложил в заглавието "кекс". Помислих, че съм в готварския подфорум.
Ама вече заглавието е поправено Wink.
Заглавието беше такова, за да не скандализирам бгбабите във форума, но те явно се скандализират от всичко, което е свързано с темата за секса.

# 28
  • Мнения: 9 196
Тъкмо щях да питам автора - уж капацитет по въпроса, книга щеше да пише, пък сложил в заглавието "кекс". Помислих, че съм в готварския подфорум.
Ама вече заглавието е поправено Wink.
Заглавието беше такова, за да не скандализирам бгбабите във форума, но те явно се скандализират от всичко, което е свързано с темата за секса.

Не дразни бабите, че само там май имаш шанс. Минимален, но все пак шанс.

# 29
  • Мнения: 3 661
Тъкмо щях да питам автора - уж капацитет по въпроса, книга щеше да пише, пък сложил в заглавието "кекс". Помислих, че съм в готварския подфорум.
Ама вече заглавието е поправено Wink.
Заглавието беше такова, за да не скандализирам бгбабите във форума, но те явно се скандализират от всичко, което е свързано с темата за секса.

Не дразни бабите, че само там май имаш шанс. Минимален, но все пак шанс.
Нямам нужда от такъв шанс, те не са ми в таргет-групата. Нали не си мислите, че мъж, който умее да печели пари ще остане без жена?

Общи условия

Активация на акаунт