какво ще купите на момиченцето си зо 1 юни?

  • 2 535
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • ново
  • Мнения: 5 946
Аз съм планувала след обяд да я заведа на пицария, и ще купим книга с детски приказки Simple Smile

# 31
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Ние ще купим от тези кучета, където лаят, ходят, премятат се.... От един месец насам само това й е в главата.

М/у другото, от къде можем да намерим хубаво хвърчило, че миналата седмица й взехме някакво евтино, което се счупи почти веднага?

# 32
  • Мнения: 5 877
Снощи получи фуния във формата на морков, пълна с бонбони, плодове, две книжки и разни дреболии за ДГ. Тази сутрин й връчихме и хвърчило - луда радост за 3 лева  Laughing

# 33
  • Мнения: 66
  На голямята, която е на 7 - дамска малка чанта, на малката на 2 - фибички. Много си харесаха и двете подаръците   Grinning

# 34
  • Мнения: 693
Незнам дали ще съм то много полезна тъй като моята бебка още е в коремчето ми но въпреки това съм решила да я почерпа с 1 тортичка като я изям аз де но нали каквото ям аз отива и при бебка  Laughing
Весел празник!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Купихме слънчеви очила на Чико и надявам се триколка с дръжка за родителя(тези дни) Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 4 866
при нас днес е двоен празник - вики официално завършва четвърти клас (нищо, че от доста време само се мотаят и не учат) и ще си получи бележника с шестиците. това май ще й бъде и наградата за положените през годината усилия.

натоварила съм баща им да се погрижи за подаръците - най-вероятно ще са дискове с музика и/или книги. играчки вече не купуваме.

надявам се да успеем да излезем да вечеряме навън - четиримата. cook

# 37
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз и купих нощничка, че не иска да си обуе вечер пижамата и спи с рокли  Laughing Laughing Laughing

 Joy  Shocked Това е и моята идея (още не съм купила), защото от около седмица насам Мони не иска да спи с пижама,  а с "окличка" Crazy.
Голямо обикаляне падна докато открия детска ношничка, дано в Бургас намериш лесно  Simple Smile

Права беше, че ще ми е трудно... Не успях да открия! И купих на Мони поредната кукла  Embarassed - тя сама си я избра, пее "Мила моя мамо!" - въобще не смятах да й вземам играчка, че сме претрупани, а ето пак... За убиване съм... Сега, 30 мин. по-късно, вече дори не я поглежда... Confused

# 38
  • Мнения: 2 567
И ние тъкмо се прибираме от празнуване  Grinning Уж на сладкарница искаше да я водим, само мама и тати ядоха торти......да не заслабнат  Blush
И разбира се не мина без подаръци. Тя още от вчера си правеше устата, а аз и виках че само с целувка ще мине и Андерсеновите приказки, ама не мина  Mr. Green
Пак беше решила, че иска кукли и колички за кукли, нооооо този път се нави на подарък за по големи. Ръчен часовник с нейното любимо коте Кити и си ди плеар. Целият лъскаво червен като за малки дами newsm44
Беше много щастлива, ама този плеар явно е дефектен и сега е увесила нос, че се налага да го връщаме, а беше последния и ще остане без  Sad

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За нея - обувки, сандали и тениска.
За него - сандали, къси дънкови панталонки, тениска.

И вкупом днес 1 час игра в дет. кът на кино Арена.


П.П: Хубаво и качествено хръчило в м-н Симба - Ст. град.

# 40
  • Мнения: 2 567
В Бонжур на Славейков също съм виждала хубави и големи хвърчила.

# 41
  • Мнения: 208
Огромна плюшена играчка Peace Hug

# 42
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ау, купих и една страхотна книжка "Гнусология"Simple Smile))
Така де...детето трябва да знае какво точно представляват сополите, храчките, пъпките...и разни такива!!!

# 43
  • Мнения: 5 877
Шанка, ами това ми хареса, въпреки цената си.
Изглежда голямо и "летящо". Утре ще го пуснем, ако не вали. Харесаха ми и цветовете. Ще докладвам; ако се окаже боклук, ще купим друго.

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Анде - няма проблем Peace.

 Аз не съм луТ фен на хвърчилата, но след като "боцнахме" едно на дърво в Панчарево, веднага купихме 2-ро, пак от м-н Симба. Не си спомням точната цена, но да е било около 5-6...10лв. в зависимост от големината на хвърчилото.

Общи условия

Активация на акаунт