Бисерчета 2

  • 11 628
  • 141
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 277
В предишната тема с бисерчетата разказах, как като малка казах, че дядо Коледа (тогава беше още дядо Мраз) живее в старчески дом. Историята има и продължение:
Разопаковаме подаръците и едно от децата в групата се провиква "Ама този Дядо Мраз е голяма п...ка заспала!Аз какво му писах, той какво ми донесе, дъртакът му с дъртак."
После цялата група отиде при другарката да пита какво е "п..ка заспала".

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Моя син ми казва бабо #Shocked А най - странното е , че само аз си го гледам и като ми каже бабо аз му казвам, че той е дядо! Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 2 212
Цитат на: DEianaZ
Моя син ми казва бабо #Shocked А най - странното е , че само аз си го гледам и като ми каже бабо аз му казвам, че той е дядо! Crossing Arms


Ей, тва направо вече ме разби  Laughing   Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Скица е този твой син, да ти е жив и здрав твоя малък " дядо " Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 051
Цитат на: DEianaZ
Моя син ми казва бабо #Shocked А най - странното е , че само аз си го гледам и като ми каже бабо аз му казвам, че той е дядо! Crossing Arms

Твоя случай е интересен.
Иначе като малки моите редовно ме бабосваха в първия ден от връщането си след като са били при нашите.
На сестра ми учениците по същата логика и викат мамо, бабо, дядо и дори един и вика Вальо, щото по цял ден е сам с брат си Вальо. Grinning

# 34
Като подхванахте темата за "бабосването" и "Дядосването"....Нашта кака като хване телефона и като не познае човека, в зависимост дали е мъж или жена и ми вика "Дядо е на телефона". Пък от няколко дена нали темата е предимно КОледа и като грабне телефона, и като се случи мъж и вика "Санта...." и почва да му нарежда за подаръците Laughing  Laughing

Вчера пък комшиите нещо чукахата и тя "Ха Санта се мъчи да слезе по комина, ...сигурно се е заклещил" и като ревна, че нямал да може да й остави колелото ......Следваха една камара обяснения, че не е той ами....... Grinning

# 35
  • Мнения: 2 212
Цитат на: Honda

Вчера пък комшиите нещо чукахата и тя "Ха Санта се мъчи да слезе по комина, ...сигурно се е заклещил" и като ревна, че нямал да може да й остави колелото ......Следваха една камара обяснения, че не е той ами....... Grinning


На мен ми е много смешно и много ме забавлявате с тези истории, но на вас понякога едва ли ви е така семшно...но деца, какво да ги правиш, да си ви живи и здрави !

# 36
щерката е на 4 1/2 и сутринта вика татко си "Тати ела, нямам копче за тази дупка...."

# 37
Pitam dashterjata : "Kak se kazva mama?"  
Tja otgovarja: " Lelja ! "

 Sad

# 38
# 39
  • Мнения: 6 206
Малкия племеник, сега е на 4 години, е получил обяснение, че Кока Колата не е полезна, защото е само химикали.
Та, гледа ме, че пия кола и казва много авторитетно:
-Поля, недей пий кола, вътре има фулмастри!

# 40
Deteto na priatelsko semeistvo na 3g. kazva6e "zacipi me,mamo,zacipime" Laughing  Laughing

# 41
Bratov4ed mi kazva"MAMO,dai "6e"!Sipi dve glatki,mamo,samo dve?!   Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 39 747
Цитат на: Gost
Pitam dashterjata : "Kak se kazva mama?"  
Tja otgovarja: " Lelja ! "

 Sad


а мойта буба казва "Мама иванова" Wink

# 43
  • Мнения: 1 680
Казвам на Жори как се казвам: Мама Светла, а той отговаря Мама Мама.

Викам Мецан Торбалан по телефона (уж), че Жорко не ще да спи. При което той ми взима телефона и вика"Мето, ела ама мамата".

# 44
  • Мнения: 2 596
Моето Бисерче, си е чисто Бисрече, защото се казва Бисер. Научи се да се навдига сам и е много смешен. Баща му казва, че прави плочки на корема с тези коремни преси.

Общи условия

Активация на акаунт