Да си търсим или да не си търсим мъж - това е въпросът

  • 155 175
  • 3 074
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 865
И да си търсите мъж... Перфектният няма да го намерите - крия се от вас. Flushed

перфектните са ми скучни, обичам леко дефектните.

Значи не съм Клаудия Шифър, обаче около мен имаше толкова ухажори навремето, че по-скоро се чудех от кого как да се отърва. Отделно никога не задявам мъж, седя си и нищо не предприемам. За да забележа някой, трябва той да се представи. Тактиката ми явно е успешна, защото дори и разведена с деца, пак ми се появиха ухажори. Не е задължително да плетеш кой знае какви мрежи, за да се хванат в тях мъже. Те сами си идват според мен. Сега отделен въпрос е, че повечето от тях не са много подходящи...

 мисленето ти е ограничено - това, че при теб идват, не значи че идват при всички. Дори при мен са идвали ама нема ти казвам кви. Е имаше случай с един дето май дойде щото забеляза, че го гледам. Той се оказа и най-готиния ми пич до ден днешен ама без да искам се влюбих в друг и го смених (не че съжалявам де)

# 31
  • Мнения: 18 526
Ами за какво ми е да е разширено. Ако ми се наложи някога да търся мъж, ще съм на такава възраст, че хич няма да ми пука да заговоря някого да пием по кафе например. Всякакви притеснения ама той дали ме харесва, няма да ми бръмчат из главата. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 865
Ами за какво ми е да е разширено. Ако ми се наложи някога да търся мъж, ще съм на такава възраст, че хич няма да ми пука да заговоря някого да пием по кафе например. Всякакви притеснения ама той дали ме харесва, няма да ми бръмчат из главата. Simple Smile

прекрасно, ама на някои им се налага да си търсят и на младини. Точно тия имах предвид в темата - при които не идват на крак ама въпреки всичко се надуват и чакат пасивно до дупка

# 33
  • Мнения: 9 052
Значи не съм Клаудия Шифър, обаче около мен имаше толкова ухажори навремето, че по-скоро се чудех от кого как да се отърва. Отделно никога не задявам мъж, седя си и нищо не предприемам. ...
е, то е ясно. ако жена отиде на дискотека и иска никога няма да си тръгне сама ... за разлика от маса мъже , които искат-неискат си тръгват ненавили гадже...
простата истина.

# 34
  • Мнения: 18 526
Това си е тяхна работа. Много малко жени реално остават сами.

# 35
  • Мнения: X
И да си търсите мъж... Перфектният няма да го намерите - крия се от вас. Flushed

Не че нещо, но те виждам. Пази си гърба. Grinning


Искам да излея мъдрост в тази тема, но нямам нужния опит. Ако излеза пак на пазара май повече не бих си търсила другарче нито активно, нито пасивно. По-добре котка, куче, алигатор и т.н.

От дискотека можеш да си тръгнеш сама като едното нищо, ако си непривлекателна.

# 36
  • Мнения: 5 647
Skrekkelig, щом обичаш леко дефектните, бързо ще ги намериш, защото перфектните вече са заети.

# 37
  • Мнения: X
Ако бях чул тези неща от омъжени жени щях да реша, че имат око за чуждо.
Това пък защо? Аз че съм омъжена, та дори втори път, омъжена съм. Но визирах една позната, която на пръв поглед е голям кукумицин, а едва на втори поглед се разбира, че е много свестен човек. Да, ама човек трябва да не побегне след първия поглед, а да ѝ даде шанс втори път. За колко непознати бихме го направили?

# 38
  • Мнения: 12 473
Аз съм от тези, дето твърдят, че не си търсят мъж.

Хубаво ми е, спокойно, дните са ми смислени и тн. За какво да си ги развалям целенасочено?
От друга страна - породата ми е такава, че се чувствам добре с половинка.  Та нямам съмнения, че в един момент тя сама ще ме намери.
Иначе - проблем с комуникацията нямам никакъв, даже ми е в повече и от  всякъде ме дебне.

# 39
  • Мнения: X
Аз съм от тези, дето твърдят, че не си търсят мъж.

Хубаво ми е, спокойно, дните са ми смислени и тн. За какво да си ги развалям целенасочено?
От друга страна - породата ми е такава, че се чувствам добре с половинка.  Та нямам съмнения, че в един момент тя сама ще ме намери.
Иначе - проблем с комуникацията нямам никакъв, даже ми е в повече и от  всякъде ме дебне.
Не си и длъжна. Човек се ражда, създава потомство(който иска) и умира. Друг е въпроса когато има проблеми за създаването и намиране на половинка.

# 40
  • София
  • Мнения: 8 348
аз не си търсим мъж
ако си го намеря  - добре е дошъл
ако не го - ами не ми е нужен, живея си живота пълноценно и без Него
да съм щастлива и доволна би означавало да съм еднакво добре и с Него и без Него

# 41
  • Мнения: 3 865
идеята ми беше ако искаме семейство дали да търсим. Ако не ни е важно много ясно че няма да търсим

# 42
  • Мнения: X
Да, няма лошо да се търси. Все пак, няма да обявяваш кастинг.

# 43
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017

Много често ми се случва да си променя първото впечатление за хората. Например някой не ми е симпатичен, но, като го опозная и е умен/а, забавен/а, интелигентен/а и т.н. ми се променя мнението...както и обратното.  Peace

това ясно. Ама ако физически те отблъсне на пръв поглед едва ли ще му дадеш шанс за по-дълбоко опознаване, въпреки че може иначе да е много забавен и качествен като човек. Ако не си от тия жени, след които тичат по няколко едновременно и тя само трябва да избере кой и дали изобщо иска някой от тях, ти се налага самата ти да тръгнеш да гониш и да завоюваш мъже, иначе си артисваш като стой па гледай със всичките си иначе прекрасни човешки качества

Мъжете си тичат след жени по принцип. Такава им е природата. След повечето жени - млади, стари, дебели, слаби, красиви, грозни, тичат мъже. Много мъже. Обиколила съм доста свят и само в бг-мамма чета за стари моми и не намиращи мъже. В градинките в София е пълно с дебели лелки, които са извели детето от бившия с новия по-млад любовник. Даже има и млади мъже, които сами бавят детето на изгората си в парка. За бездетна мома под 35г не е никакъв проблем да завърже връзка. Е, ако на втория ден замели за брак и деца може и пак да се озове сама. Точно притеснението дали ще се получи с мъжа го отблъсква.

Някой писа за над 35 на които не им пука ли и били егоисти. Миииииии, наистина не им пука и може да не искат да живеят с друг човек или поне не на всяка цена. И тук е така, но на запад хората не се стесняват да кажат открито, че не искат да имат деца или че не са щастливи във връзка. И че нямат никакво намерение да се обвързват и да си развалят рахатлъка с деца. Така както те не ни обсъждат и осъждат е редно и ние да сме толерантни към избора им.

# 44
  • Мнения: 9 052
идеята ми беше ако искаме семейство дали да търсим. Ако не ни е важно много ясно че няма да търсим

как може да искаш семейство като си нямаш партньор? Това да не е като едно време договарянето на булки? Или иди на един ромски базар за младоженци.... може пък да те пласират. Те като ти сложат един червен пискюл и малко сини мъниста ... и кой няма да те хареса такава ?

Общи условия

Активация на акаунт