Шипката алерген ли е?

  • 3 328
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
нали е с дребни семчици и малко мъхеста отвътре  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 936
аз мисля че не е  newsm78 но не съм съвсем сигурна?! нали попарата може да се направи с отвара от шипки вместо вода Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Мисля, че е много по-безобидна от лайката.

# 3
  • Мнения: 266
имах предвид пюрето  Embarassed

# 4
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
От моят опит-да.Дупето на Сима се обрина жестоко,наложи се да й правя бани с тетра,после мажех с хума.Моят съвет е да не даваш NaughtyАз повече никога няма да й дам такова пюре.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Не знам дали е алерген, но действа запичащо!  Wink

# 6
  • Мнения: 46 430
Не мога да твърдя със 100% сигурност, но до сега никъде не съм срещала информация да е алерген  Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
Аз процедирам така - след 6-ия месец давам топлинно обработени плодове с въпросителни - пюрета, в които има ягоди и мъхести плодове, както и цитруси. След годинката ще съм малко по-смела. Шипката е носител на много витамин С основно.
Ако някъде си намерила пюре, в което да присъства шипката (аз не съм  Sad), мисля, че може да дадеш без проблем. Ако става въпрос за домашно.... то как се прави домашно пюре от шипки, не знам  Thinking Интересена тема, ще я следя с интерес, много уважавам шипката  Peace

# 8
  • Мнения: 266
Блонди,има пюре на Хип-шипка,ябълка и ориз  Hug

# 9
  • Мнения: 27 524
Блонди,има пюре на Хип-шипка,ябълка и ориз  Hug

Има, я, не се съмнявам. Белгийският пазар е егати загубеният  #Cussing out Нищо няма тук  Confused

# 10
  • Мнения: 432
Шипката е много полезна,съдържа вит.Ц.Не е алерген,само запича.Т.е затова може да се подсече дупето.
Повечето попарки ги правят с чай от шипка,както и аз.

# 11
  • софия
  • Мнения: 495
"ганчев"имат страхотно пюре от шипки!На моя син съм му давала още от 3 месец и не съм имала никакви проблеми

# 12
  • Мнения: 2 936
Блонди,на Гербер има сокове с шипка и на Хип също.

# 13
  • Мнения: 3 537
Не е!Хубаво е да се дава, но не продължително,че запича.Че има много витамин С вече са ти отговорили изчерпателно Peace

# 14
  • Мнения: 217
Не е!Хубаво е да се дава, но не продължително,че запича.Че има много витамин С вече са ти отговорили изчерпателно Peace
Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт