кремче за мазоли

  • 6 899
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
летните обувки ми направиха много гадни мазоли:(знаете ли някакжи крем4ета  за заздравяване?мажа се с крем Здраве но надали ще помогне:(

# 1
  • Мнения: 291
В аптеките продават лепенки за мазоли, кръгли са, не си спомням марката, но са страшно ефикасни. В която и аптека да питаш, ще ти ги кажат, навсякъде ги има.

# 2
  • Мнения: 8 917
летните обувки ми направиха много гадни мазоли:(знаете ли някакжи крем4ета  за заздравяване?мажа се с крем Здраве но надали ще помогне:(
На Титания имаше някакви продукти newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 35 911
Ползвам един крем -бълг. на Биле-VY- крем за пети силно напукани/съдържа вит.А и Е, Алантоин, масла от розмарин и  жълт кантарион и прополис/ Струва 2-3 лв.
Купих го случайно, продавачката ми го похвали че бил страхотен.
Не може да си представиш колко бързо ми минаха раните, които получих от едни нови чехли. Краката ме боляха дори когато стъпвах боса у дома. Намазах ги 2-3 пъти и ми мина. Мажех самата рана.
Дори сега преди да изляза си мажа с него раните и така обувам въпросните чехли. Може да опиташ, не е скъп и дано да ти помогме.
Това е някаква нова фирма /поне аз не бях я чувала/ и козметиката им е на билкова основа.
На детенцето купих стик  против акне  и то е много доволно, каза че досега никое мазило не е помагало така, а съм купувала дори и на RoC.

# 4
  • Мнения: 622
На доктор Шол има едно мазило за мазоли- страхотно е!

# 5
  • София
  • Мнения: 211
благодаря ви много още утре ще скокна до аптеката:) , че с тези мазоли не се трае

# 6
  • Мнения: 606
На доктор Шол има едно мазило за мазоли- страхотно е!
Наистина е невероятно.Имах едно мазолче на малкото пръстче на крака от около 3-4 години и си мислех че вече няма начин да го махна освен оперативно,но след седмица употреба на това мазило,вече почти го няма  Party  Simple Smile  Party

# 7
  • Мнения: 1 339
А това мазило на доктор Шол в аптеките ли го продават и случайно ценичка да знаете  Rolling Eyes  Praynig
 Hug

# 8
  • Мнения: 177
Мазилото на Др Шол го има по аптеките. Ориентировъчната цена е 10 лева.

# 9
  • Мнения: 606
Мазилото на Др Шол го има по аптеките. Ориентировъчната цена е 10 лева.
Аз си го купх точно за 10 лв.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз го ползвам въпросното мазило на д-р Шол - намазват се САМО мазолите, защото съдържа салицилова киселина, която гори здравата кожа. След няколко намазвания мазолчето започва да се отделя на пластове, така да се каже. След като напълно се отдели, е добре, преди да се обуе обувка, на мястото, където е било мазолчето и вече се е открила млада кожа, да се сложи пластирче /има на тази марка, която за мен лично е проверена в течение на много години - при родителите ми и при мен/, за да се пази кожата от разраняване и/или загрубяване.
Лошото е, че след време пак се образуват на проблемните места, поне при мен е така.

Общи условия

Активация на акаунт