Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Tired FaceTired FaceЗдравей те предполагам вече може би има такава тема но ..
Някоя мама да се е сблъсквала с проблем на тестисчето на малкото човече. Например да е по нагоре и да не е паднало в торбичката а да стои нагоре ?
Помагай те Tired Face

# 1
  • shumen
При нас го имаше този проблем.Още като бебе го установи педи и миналата година му направиха операция.

# 2
  • София
Има такава тема, търси крипторхизъм, задържан/асансьорен тестис. Оправя се с операция, а ако е малко бебето, би могъл да слезе и сам тестиса. Отидете на консултация в Пирогов в детската урология, напр. при Момчилов.

# 3
  • shumen
Ние ходихме в Плевен.В София докторите искаха да пробваме да го лекуваме с инжекции кортикостероид.

# 4
  • София
Принципно инжекциите са с хормони, за кортикостероид не съм чувала. Хормоналното лечение е отречено в чужбина като неефективно освен при малки бебета. На мен лично ми се вижда ужасен вариант... но има лекари, които го практикуват.

# 5
  • shumen
НСО,може и с хормони да е било,но като прочетох се отказах и повече не отидохме в София.В Плевен доктора каза операция и там я направихме.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт