Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 май 2018, 18:46 ч.

Перилни препарати и омекотители – 53

• 45 722
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
Tesori d'Oriente имат душ гелове, кремове за тяло, дезодоранти, тоалетни води, кремове за ръце и от всичко имам по нещо. Имам много любими аромати и бих пробвала дори омекотител.

# 31
Омекотител ще пробвам,ще търся в Лили първо Simple Smile

# 32
Казвайте къде ги има , и аз искам от тях.  Но чак специално да ходя до след Орлов мост...мхм.

# 33
Има и прах Персил. Взех един с лавандула поради липса на друг - 40 пранета за 12 и нещо.

# 34
Имам една програма на 60 градуса ,която е 4 часа - какво може да се пере толкова време ?

# 35
  • София
Имам една програма на 60 градуса ,която е 4 часа - какво може да се пере толкова време ?

Еее, то това сигурно и асфалт би изпрало.Simple Smile
 Какво толкова ще ги търкаля дрехите, те се съсипват от толкова въртене...

# 36

Еее, то това сигурно и асфалт би изпрало. Laughing
 Какво толкова ще ги търкаля дрехите, те се съсипват от толкова въртене...
hahaha hahaha hahaha

И аз това се чудех,иначе се води икономична  Thinking

# 37
Щом е икономично, значи повечето време си стоят просто в барабана и по на рядко се въртят си мисля.

Сетих се за баба ми, преди години дошла на гости и гледа пералнята: " Хм, нищо няма да свърши-вика-много си почива "... Joy

# 38
Хаха , тета , оправи ми деня  Mr. Green Hug

# 39
  • Ловеч
И аз имам една таква дълга програма. Води ми се еко и е най-пестелива от към енергия.

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 14:35 от radina_k86

# 40
Да,и моята се води Еко.
Имам някакъв еко монитор на пералнята,явно за да се следи разхода.

# 41
И аз имам еко, но дори не знам каква е продължителността на програмата. Довечера ще видя. Може и с по-малко вода да перат тези програми, за да не товарят природата...

# 42
Ще погледна и аз в книжката ,ако не забравя.

# 43
Може 4 часа да са с предпране, т.е накисване

# 44
Абе да ви попитам за капсулите Ариел, че съм им фен на аромата, като пише Колор ми е ясно, че е за цветно, ама какви са тези Touch of Lenor, Fresh Sensation, Ariel Lavender и т. Май Alpine fresh е за бяло, и ако искам за цветно само надпис колор ли да гледам, все им се дзверя на надписите, да ми пише за бяло и цветно, ама почнах да се чудя аз ли съм малоумната. Та ще съм благодарна ня някой ако ме светне Kissing Heart

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт