Отговори
  • Мнения: 332
Здравейте момичета, да ви се оплача и да помоля за съвет. Малкият се роди на 09.03 и с кърменето срешнах доста затруднения- така и не засука Sad, знам, че най- важни са първите 3м и затова не се отказах, исках да си му дам най- ценното. Вече повече от два месеца цедя кърма и му я давам ( в камерата имам още доста). Но помпата не може да изпразва гърдите както бебчо и се започна едно ходене по мъките постоянно запушени канали , болки и чудеса минах през кански мъки, обеждавахаме, че щом си е ял кърма 3м значи е достатъчно за имунитет, та накрая ми казаха, че е по- добре да ми спрът кърмата. От вторник пия Достинек 1/2 хапче сутрин и вечер, щях да умра от болки, гърдите се пълнеха с мляко станаха на буци, не можех да трая и изцеждах по малко колкото да ми поолекне и да се разнесът буците. Изпих си двете таблетки и взех още две, които трябва да пия днес и утре. Факт е, че кърмата понамаля, но още имам буци и болки в гърдите. Въпросът ми е колко хапчета от Достинекса мога да пия ? И нормално ли е да ме боли толкова много и да стават гадни бучки, дали ще се резорбира задържаното в каналите мляко и постепенно да се махнат бучките ?
АГ- то ми е извън БГ, хорих при Угрински в Щерев и той ми каза, че гърди не преглежда. Записх си час при специалист за гърди, но е чак след 10 дена, моля ви помагайте. 😭

П.П . Ако въпросът ми е за тук, моля за извинение, и нека бъде преместен

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Здравейте,
Моля, приемете най-искрените ми извинения - по ред причини значително време форумът не беше мониториран и нямаше публикувани нови отговори.
Надявам се да сте намерили информация и подкрепа за въпроса си на националния телефон на Ла Лече Лига България, на ФБ страницата или във ФБ групата Кърменето от А до Я.
Отново, искрени извинения за липсата на отговор и оставам на разположение, ако имате други въпроси за кърмене, захранване, отбиване и лактация.
(ЛЛЛЛ)

Общи условия

Активация на акаунт