Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~112~ тема

  • 66 748
  • 735
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 13 613
Васе и аз не съм фенка на такива колажи   Naughty   Твоите по-ми харесват  Peace
Тази снимка на Неслито с Каан до сега не съм я виждала  newsm78
Васе, ето ти едно предизвикателство, да направиш един красив колаж на тях двамата. Много ще ми е интересно какво ще се получи, като знаем чувствата на Емир към Нихан и тези на Нихан към Емир  newsm48


Ааааа с Емир, абсурд да направя с него и с Нихи колаж Joy че аз не го понасях него Mr. Green

Не е снимка това Peace пак лицата им са сложени на чужди тела Peace
Така ли  newsm09 Виж ти, не го познах
тогава ти давам нещо което ти харесва
Тази



Или може би тази



# 571
  • Мнения: 10 486

Така ли  newsm09 Виж ти, не го познах


Ами погледни раменете и ръцете на Неслихан. Тя е толкова изящна, а тук не е така. И главата на Каан ми идва несъразмерна с тялото му.  


 

Последна редакция: сб, 14 юли 2018, 17:28 от savovas

# 572
  • София
  • Мнения: 13 613

Така ли  newsm09 Виж ти, не го познах


Ами погледни раменете и ръцете на Неслихан. Тя е толкова изящна, а тук не е така. И главата на Каан ми идва несъразмерна с тялото му.  
Ти си доста навътре в тези неща и ги разпознаваш от пръв поглед. Аз не всичките ги познавам, има някои толкова добре са направени, че ми е трудна да ги различа  newsm53

# 573
  • Мнения: 10 486

Така ли  newsm09 Виж ти, не го познах


Ами погледни раменете и ръцете на Неслихан. Тя е толкова изящна, а тук не е така. И главата на Каан ми идва несъразмерна с тялото му.  
Ти си доста навътре в тези неща и ги разпознаваш от пръв поглед. Аз не всичките ги познавам, има някои толкова добре са направени, че ми е трудна да ги различа  newsm53


  Laughing Laughing Laughing



За Неслито бях сто процента сигурна, че не е тя.

Последна редакция: сб, 14 юли 2018, 17:35 от savovas

# 574
  • София
  • Мнения: 13 613

Така ли  newsm09 Виж ти, не го познах


Ами погледни раменете и ръцете на Неслихан. Тя е толкова изящна, а тук не е така. И главата на Каан ми идва несъразмерна с тялото му.  
Ти си доста навътре в тези неща и ги разпознаваш от пръв поглед. Аз не всичките ги познавам, има някои толкова добре са направени, че ми е трудна да ги различа  newsm53


  Laughing Laughing Laughing



За Неслито бях сто процента сигурна, че не е тя.
smile3501 smile3501 smile3501 newsm51
Това не е ли Хазал Кая  newsm47

# 575
  • Мнения: 10 486
Да, тя е Peace  Двамата с Каан играха в ASK Peace







Айде, Линде Laughing набързо нещо от това, което искаше Laughing Вездесъщия Емир беснее и дрънка, ма кой ли го чува и на кого му дреме Joy

Последна редакция: сб, 14 юли 2018, 19:25 от savovas

# 576
  • Мнения: 3 747
Момичета, нося ви една публикация в сайта Noluyo - 10 сцени с Неслихан Атагюл, които гледаш отново и отново
Kendini tekrar tekrar izleten 10 Neslihan Atagül performansı!



Хубава вечер на всички Kiss

# 577
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Момичета, нося ви една публикация в сайта Noluyo - 10 сцени с Неслихан Атагюл, които гледаш отново и отново
Kendini tekrar tekrar izleten 10 Neslihan Atagül performansı!



Хубава вечер на всички Kiss

Ради Hug

Аз Несли я знам точно от тоя филм Araf (Somewhere in Between). Много тежък филм с доста откровени сцени. Играта на Неслихан е меко казано впечатляваща. Бях чела, че е получила някаква международна награда за тази роля.

# 578
  • Мнения: 10 486
Ради Hug bouquet Ели Hug   
Неслихан печели редица награди за участието си във филма "Araf", като "Най-добра актриса" на фестивалите в Москва и Токио.

# 579
  • София
  • Мнения: 13 613

Васе страхотен колаж  smile3525
Емир издирва Нихан, а те с Кемал са във вихъра на любовта  smile3501 smile3501 smile3501

# 580
  • Мнения: 9 525
Добра вечер или по-точно добра нощ Heart
Мичонка Heart Eyes , добре се завърнала !
Линде Heart Eyes , Ради Heart Eyes, Ели  Heart Eyes
Васе Heart Eyes не само ,че много си задобряла, ама си и бързачка .Kissing Heart
Като гледам няма новини от нашичките , освен , че купонясват някъде из пущинаците Stuck Out Tongue Winking Eye

# 581
  • Мнения: 10 486

Като гледам няма новини от нашичките , освен , че купонясват някъде из пущинаците Stuck Out Tongue Winking Eye
Wink



Фили Hug

# 582
  • Мнения: 22 019
Здравейте, мацки  Hug Hug Hug Хубав ден и страхотна нова седмица на всички  Peace

Да поспамя малко и аз, като няма новини от нашите  Sunglasses

Президентът на Хърватия  Heart Eyes


И Озан Акбаба е станал татко на момченце  Heart Eyes


Таркан има момиченце - Лия Теветоулу  Heart Eyes

Демет се преместила при Сечо да живее вече  Sunglasses


Починал е бащата на Озджан Дениз  Peace

# 583
  • Мнения: 10 486
Привет Hug Hug Hug
Еве Hug







# 584
  • Мнения: 9 525
Хелоу къзлар ! Heart Eyes
Еве Heart, Васе Heart
Президентката на Хърватско с тази спортна фигура ми прилича на полицайката от Полицейска академия 1 .
Жената сигурно се беше позиционирала в Москва , за да гледа отбора през цялото време .Grinning
Много им беше кеф и на нея ( 2 място си е голям успех) , и на Макрон .А дамата колко целувки и прегръдки раздаде - както казва мъжо - тази притисна към ци...те си всички , а и никой не беше против Joy
Малко красота от сладурите

 и друга красота - сериална Ill


и един колаж ( ама не е мой Imp)

Общи условия

Активация на акаунт