Всичко за косата Тема 4

  • 65 251
  • 700
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте,боядисах се с 9% оксидант а не със 6%както беше в кутията боята syoss и ми стана цялата коса зелена,дали е от оксиданта? Не ми е била жълтеникава основата,и да попитам какво е мнението ви за боя за коса KEEN ?
Не е от оксиданта, ползвала си пепелен цвят върху изсветлена коса, златиста най-вероятно.Често дава този неприятен блатист цвят. Ще се отмие след няколко измивания .

# 481
  • Мнения: 14 300
Здравейте,боядисах се с 9% оксидант а не със 6%както беше в кутията боята syoss и ми стана цялата коса зелена,дали е от оксиданта? Не ми е била жълтеникава основата,и да попитам какво е мнението ви за боя за коса KEEN ?
Не е от оксиданта, ползвала си пепелен цвят върху изсветлена коса, златиста най-вероятно.Често дава този неприятен блатист цвят. Ще се отмие след няколко измивания .

Освен това можеш да матираш с оцветяващ шампоан, за да не си ходиш зелена. Когато бях руса използвах на Престиж и Леганза и бях много доволна.

# 482
  • Мнения: X
Ами до сега не съм ставала зелена от тази боя,води се естествено русо
Преди 6месеца ми се случи зелени краища,но тогава основата беше патешко жълто,тогава боята беше колора пепелно русо,вчера за пръв път посетих друг салон в друг град,и фризьорката ми каза няколко пъти с маска за коса да търкам косата и така ще падне зеленото,препоръча ми след това да сложа русо виолетово-пепеливо,от чистите нюанси 8 или 9 след две измивания ставам жълта(дори с професионална боя)

# 483
  • Мнения: 8 949
Момичета, как точно се ползват тези капки Андреа?! Моите най-сетне пристигнаха.

В събота бях на фризьор - препоръча ми маска и ампули на Аметист. Някой ползва ли? Отзиви?!

# 484
  • Мнения: X
Мисля,че бяха на 250мл шампоан 3мл.капки,аз едно шишенце го разделям за 4шампоана по 250мл.

# 485
  • Мнения: 5 234
Този серум за цъфтящи краища ефективен ли е? Малката опаковка е изчерпана, а отдавна обмислям дали да го купя и бих оценила, ако получа отзиви.
Също и шампоан и маска Маракеш, ако се ползвали?
Благодаря!

# 486
  • Мнения: X
По добре заложи на малка опаковка серум за цъфтящи краища
Има момичета на които серума не им допада .
Показания шампоан го имам ,използвам го,хубав е .Добре измиващ ,без да примива.Остава косата чиста и мека.
Маската им не ми е от най любимите и схм със смесени чувства.
Боядисах се

# 487
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Чаровничка, много хубав, мек и топъл цвят. Има и вкарани по-светли кичури, нали? Според мен ти стои много добре на тена.

# 488
  • Мнения: 18 552
Чаровна, това е страхотен, топъл и приятен кестеняв цвят. Точно като цвета на кестена ми е. Много е красив. Ето за мен това е точно най-доброто и приятно кестеняво. Това е определението за хубав кестеняв цвят. Не пепелно,не тъмно. 😊 Отива ти на кожата наистина.

# 489
  • Мнения: 2 793
Здравейте, влизам с въпрос. Косата ми е почти до кръста, много плътна и обемна, но е трудна за поддържане. Всеки косъм е със собствено мнение. Затова съм в търсене на продукт или домашна маска или каквото и да е, което да ми приглажда косата и да я прави копринена и мека, съответно да пада добре, а не като сега - да хвърчи навсякъде. Не искам да я подлагам на топлинна обработка обаче.
Ако ти е на вълни (къдрава  и т.н.) ти препоръчвам на Балеа шампоан и балсам от пеофесионалната серия за къдрави коси (оранжевата опаковка). Ако е права, пак може да пробваш същата серия, но другите видове. Има разнообразие. Аз съм приятно изненадана и от ultra doux на Гарниер с авокадо и шеа Simple Smile

# 490
  • Мнения: 325
Чаровничка, честито! Страхотен е цвета е много ти отива! 😊

Аз пък се чудя дали да не се подстрижа още по-късо. 😄

# 491
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Чаровничка, много ти отива този цвят, чудесен е Flutter
Аз да споделя, че вече забелязвам намаляване на косопада след постоянното използване на серията на Ланза Healing Nourish - за стимулиране на растежа и против косопад; след измиване слагам и по половин ампула Аминексил на Керастаз. Ще продължа така до приключване на продуктите, но засега съм много доволна Peace

# 492
  • Мнения: X
Благодаря ,момичета.
Цвета е получен със 8ца плюс 7.23 и малко пепелен коректор .
След два месеца ще го дооправим и подобрим и ще вкарам един асиметричен бретон.
Измиха ме със шампоан на селектив и ми сложиха тяхна маска.Косата стана страхотна .,плътна,блестяща ,мека и много жива.Хареса ми страшно много.А аромата е страхотен.
Бисквитка,благодаря за коментара .На време идва и е супер полезен.

# 493
  • Мнения: X
Момичета,косата ми има зеленеещ оттенък,фризьорка ме посъветва да сложа боя номер 9.61 според вас дали ще убие зеленото при положение,че има виолетово или ще стане още по зелено защото има и пепелно?

# 494
  • Мнения: X
Момичета,косата ми има зеленеещ оттенък,фризьорка ме посъветва да сложа боя номер 9.61 според вас дали ще убие зеленото при положение,че има виолетово или ще стане още по зелено защото има и пепелно?
В 9.61 няма виолетово.
Има червен отенък който убива зеленото и син пепелен отенък.
Би трябвало да оправят зеленикавото .
Следващия път ще потъмним с тон по леко косата.Искам точно този цвят.



Общи условия

Активация на акаунт