Кой продукт за комфортно и нежно бръснене Batist искате да изпробвате?

  • 21 654
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2


Бръсненето е най-бързият и ефективен начин за премахване на досадното окосмяване и затова е предпочитаният от забързаните дами вариант. Почти няма жена, която да не посяга към самобръсначката поне от време на време. И нищо чудно – става лесно, бързо, евтино и не боли.

Мит е, че редовното бръснене прави кожата груба, а косъмчетата – по-дебели и твърди. Ако се практикува правилно и се грижим за кожата си, бръсненето дава отличен резултат. За целта винаги трябва да се ползва нова и остра самобръсначка. Никога не предприемайте бръснене на сухо, защото крие риск от порязване или поне раздразване на кожата. А след обезкосмяване – да не забравяме грижата за кожата си. Обикновен лосион за тяло е недостатъчен за нуждите на обръснатата или епилирана кожа. За целта препоръчваме да ползвате специално предназначени за това продукти – за да имате копринено гладка, нежна и красива кожа.

Bilka създаде продуктите Batist, за да направи женското бръснене по-приятно, а кожата – още по-нежна. Batist е висококачествена българска козметика за комфортно и нежно бръснене. Създадена за динамичните, задъхани градски момичета, серията Batist помага на дамите да изглеждат блестящо във всяка ситуация – на работното място, в клуб, по улицата, сред природата, на плажа и вкъщи.


Комфортно бръснене
Пяна за бръснене Batist e специално създадена за дамската кожа. Осигурява гладко и комфортно бръснене, като омекотява косъма и улеснява плъзгането на самобръсначката. Активните съставки aлантоин, Д-пантенол и витамин Е дълбоко овлажняват кожата и намаляват дискомфорта. Добавеният дермален пребиотик Bioecolia запазва естествената епидермална флора и ограничава бактериалната активност.

Гладко обезкосмяване
Душ гелът за бръснене и измиване Batist едновременно овлажнява, защитава и почиства, и е подходящ и за чувствителна кожа. Формулата включва Aqua Cacteen (екстракт от кактус), алантоин, глицерин – комбинация, осигуряваща защита на раздразнената кожа, със силно влагозадържащо действие. Кожата остава хидратирана, еластична и нежна.



Грижа и мекота
Лосион след депилация/епилация успокоява кожата след обезкосмяване. Богат на масла, витамини и екстракти, лосионът тонизира епидермиса и балансира PH на кожата. Формулата включва активни съставки: алантоин, глицерин, Д-пантенол, бизаболол, екстракт от алое вера, които подпомагат регенерацията на клетките след бръснене, епилатор и коламаска, хидратират и успокояват раздразнената кожа. След употреба кожата е мека, нежна, със здрав вид, благодарение на добавените масла от макадамия и оризови трици.

Контрол и продължителен комфорт
Кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist изтощава косъмчетата и постепенно намалява честотата на епилиране. Включените активни съставки алантоин, глицерин и уреа подпомагат регенерацията на клетките след депилация, задържат влагата, премахват мъртвите клетки и поддържат кожата гладка и нежна. Вложеният Capislow забавя растежа на космите, като потиска делението и образуването на нови космени фоликули, облекчава раздразненията и успокоява кожата след депилация и бръснене. Кремът е обогатен с масла от ший, маслина и маракуя, които допълнително овлажняват, омекотяват, подхранват и защитават кожата от неблагоприятните влияния на околната среда.



Свежа хидратация
Олио Batist подхранва и успокоява кожата след депилация, епилация и коламаска. Разработено е на базата на 5 от най-полезните за кожата масла: слънчогледово, ленено, маслина, макадамия, маракуя. Натуралните масла успокояват и възстановяват кожата, като намаляват и облекчават раздразненията и зачервяванията, подобряват защитните ѝ функции, подхранват и хидратират в дълбочина. Олиото отлично се нанася и попива, а кожата остава гладка, здрава, с добре поддържан вид.

Кой продукт Batist искате да изпробвате и защо?
Отговорете в коментар под статията и трима от Вас ще спечелят комплект Batist с три продукта по избор!
Печелившите ще бъдат изтеглени на томболен принцип и обявени в настоящата тема на 29.05.2018 г.


Научете повече за козметика Batist, както и полезни съвети за гладка кожа на www.batist.bg

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 09:44 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 1 467
бих искала да пробвам продукта за комфортно бръснене Simple Smile

# 2
  • Мнения: 47 821
Ползвам пяна и вероятно ще я купя, голямо удобство е
Но искам да пробвам крема за забавяне на растежа, чудно ми е дали има ефект, изглежда интересно

# 3
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 853
Крем за забавяне на растежа

# 4
  • Мнения: 2 682
Бих искала да пробвам крема за контрол и забавяне на растежа. Не съм използвана до сега такъв продукт, дори не знаех, че съществува и ми е интересно дали наистина забавя растежа на косъма.

# 5
  • Мнения: 21 153
Кой продукт Batist искате да изпробвате и защо? -желая да изпробвам пяна за бръснене Batist ,защото активните съставки : aлантоин, Д-пантенол и витамин Е дълбоко овлажняват кожата и намаляват дискомфорта ,а на краката си почти винаги изпитвам дискомфорт след бръснене.

# 6
  • Мнения: 4 872
Бих желала да опитам всички представени продукти, но ще избера Лосион след депилация/епилация, защото кожата ми е чувствителна и има нужда от успокоение и хидратация.

# 7
  • Благоевград
  • Мнения: 510
Много бих искала да изпробвам кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 184
Моят избор е - Душ гел за бръснене и измиване Batist

# 9
  • Мнения: 2 289
Определено, моят продукт е Олио Batist.
Ползвам от дълго време масла в грижата за своята кожа, и съм убедена,че съчетанието от  на 5-те от най-полезните за кожата масла: слънчогледово, ленено, маслина, макадамия и  маракуя ще се хареса на
 моята кожа:smiles:

# 10
  • у нас
  • Мнения: 5 694
Имам нужда и бих използвала с голямо удоволствие лосиона след депилация/епилация.

# 11
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 806
Много бих искала да изпробвам кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist. Виждала съм  доста реклами и ми е любопитно да разбера дали наистина има ефект,

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Бих изпробвала Лосион след депилация/епилация,защото кожата ми чувствителна.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 253
Бих изпробвала пияната за бръснене. Ще ми бъде по-удобно и приятно.

# 14
  • Мнения: 1 380
Бих пробвала крема за контрол и забавяне растежа на космите Batist, защото забавя растежа на космите и образуването на нови космени фоликули

Общи условия

Активация на акаунт