Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №63

  • 53 510
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 440
Добро утро и благодаря!

# 46
  • Мнения: 9 541
Добро утро, ранобудки Hug



Ферхат пие чай срещу мен и аз му вдигам бретона, че това сравнение с Хитлер е кофти, ама пък много вярно newsm78



После неговата програма е ясна, слага очилата



и отива на тренировка



Снимки зад кадър:



Джуньо и Джулиде никак не подозират какво им се пише след тренировката на Ферхат hahaha

Като оправи нещата, виждам романтика с Аслъ newsm78



Всеки, който иска да се разходи преди да завали....сега е моментът Heart Eyes



Благодаря на екипа за превода на серията на бг и на Дани за прекрасните гифчета!  Heart Eyes




https://www.youtube.com/watch?v=cpCKauG1qBM




Последна редакция: сб, 19 май 2018, 11:15 от lia-martin

# 47
  • Мнения: 9 388
Попи, мерси, миличка. От арабите, значи, е инфото!  Hug

# 48
  • Мнения: 4 706
Селин да не ходи на сватбата на Хари с тази шапка Grinning

# 49
  • Мнения: 9 541
Пак аз hahaha, след кафето Laughing



Честно да си кажа, не смея да се надявам на щастлив финал newsm78 И ако остава само още една серия, никак, ама никак не смятам, че ще могат да затворят всички страници на десетките неизяснени обстоятелства, герои и случки newsm78

По-добре да съм подготвена за лошото Thinking, пък ако се смилят над нас след цялата бъркотия на сериала....ще съм все пак удовлетворена Peace

Морелка Hug, като нищо Joy Joy Joy, Селин не идваше ли от Англия в Турция /оф, не ми се проверява сега/

https://vk.com/video436466539_456239283

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 11:12 от lia-martin

# 50
  • Мнения: 4 706
lia, не знам за Англия , но в Twitter е казала това ". As a woman I have no country.As a woman my country is whole world."
Харесвам я. Hug

Аз пък съм ня 99 процента сигурна, че финала ще е розов. Със сигурност ще се роди бебето и те ще са заедно. Ама се надявам да има нещо интересно ..  като опасност, бягство.. да избягат заедно тримата извън Турция .. не знам.
Не искам да белят чушки и домати. И пак да се завиват с одеало. Не искам за тях битов край.

# 51
  • Мнения: 9 388
Лия, и аз се подготвям за тъжен финал. Ще е в логиката на нещата, но не е задължителен. Очаквайки щастие да получа нещастие ще е удар за мен. Cry

# 52
  • Мнения: 1 069
Толкова много искам щастлив финал, но нещо тайничко в мен ми напомня, че нещата не им се получават безгрижно и прекрасно, любовта им е адски трудна и се случва сякаш на пук на всичко!
Гледах серията с превод и истински ме заболя от бележката, която Ферхат остави на Аслъ в каменната къща - имам сметки за разчистване, но накрая ще бъдем щастливи както ти искаш - прозвуча ми като нереално обещание, някакъв опит за самозаблуда и успокоение, да - сигурна съм, че самият Ферхат се опитва да вярва, че така ще се получи, но..имам чувството, че е просто красива заблуда.

Освен това на два пъти си припомняха как са се оженили - смятам, че Ферхат осъзнава какво е причинил на Аслъ ( да, тя в момента не съжалява за нищо), но неговата съвест сякаш му казва, че тази история започна принудително и жестоко и накрая ще дойде момент за разплата!

# 53
  • Мнения: 9 541


Ох, за искане и аз искам щастлив финал, но предпочитам да очаквам лош такъв, пък ако е хубав, още по-добре Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 4 706
Ау Поли, ще гледам и аз когато мога тогава. Прозвучало ти е като искрено обещание, което не е писано да се случи?
Аз не знам защо си мисля, че феновете ще се побъркат, ако ги разделят или убият някого , и ще бъде  'happy end'.
Не държа на нищо, но каквото и да направят искам да бъде емоционално.
Искам да ме трогнат... да ме накарат да плача, рядко плача по филми , даже май изобщо Grinning но така се влюбих в тая двойка и искам емоционален финал, запомнящ се!

# 55
  • Мнения: 1 069
Ау Поли, ще гледам и аз когато мога тогава. Прозвучало ти е като искрено обещание, което не е писано да се случи?

Morella, точно! Точно това исках да кажа!
Надявам се да греша, но когато прочетох на бг какво е написал Ферхат на тази бележка, сълзите ми потекоха!

# 56
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Не искам да белят чушки и домати.
Joy  Joy
Ох, опасна си... Heart Eyes

Момичета,  Hug

# 57
  • Мнения: 4 706
Не искам да белят чушки и домати.
Joy  Joy
Ох, опасна си... Heart Eyes

Момичета,  Hug
Джулс Heart Eyes

Тук подкрепят ли ме?  Heart Eyes

# 58
  • Русе
  • Мнения: 8 801
 Joy  Joy
Да, точно,  Mr. Green
Ми прави сте ся,  Whistling
Макар че, все някой трябва да направи салатката за ракийката,  Laughing

А горният момент от снимката, ми е от любимите, не само, че я стряска като излиза от банята полугол и по кърпа и е уау,  Crazy , но и когато й казва ”ако искаш тръгвай вече” и разтваря кърпата и тя побягва подплашена, падам... Joy

# 59
  • Мнения: 1 069
Дааа, страхотно чувство за хумор има Ферхат Аслан Grinning

Общи условия

Активация на акаунт