Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №63

  • 53 500
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 388
Много е хубав Ферхат Аслан, нали? Толкова емоция, такова сърце.

Когато изкарваше майка си от огъня, й каза "Майко, излез навън." Чу се тихо, но го каза. Но "татко" не каза. Колкото и да вярвам в прошката, не мисля, че трябваше да прости на Намък. Самоизгарянето на Намък не бива да тежи на съвестта му, защото с една дума "татко" щеше да изкара Намък от пламъците, но Ферхат има само един баща - бръснаря Неждет.



Поли, вече много хора желаят мъжът ти да стане милионер.  Grinning
А за Гю не остана време да ни покажат, че с Абуш няма да се държат за ръчичка в парка цял живот, ами и ще си легнат заедно и така най-кратко и най-бързо се синтезира тази работа - "Ще си имаме дете."  Grinning

# 736
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Много е хубав Ферхат Аслан, нали? Толкова емоция, такова сърце.
Мнооого!  Crazy  Heart Eyes Heart Eyes
Поли, вече много хора желаят мъжът ти да стане милионер.  Grinning
А за Гю не остана време да ни покажат, че с Абуш няма да се държат за ръчичка в парка цял живот, ами и ще си легнат заедно и така най-кратко и най-бързо се синтезира тази работа - "Ще си имаме дете."  Grinning
Joy Joy Joy
Иначе, момичета, да ви кажа мъжът като ме гледа така съкрушена обеща, че като стане милионер ще купи сериала и ще пусне втори сезон по някоя тв и ще ми поръча сумати любови между АсФерите да се радвам. Така че сега стискам палци Joy
Joy Joy
И аз стискам, и аз....  Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes

Видях в Инста, че Бирдже е направила живо видео за моето хранене. Нисковъглехидратно-високо мазнинно, аз така се храня от 6-7 години, като имах лека пауза през бременнността. Много близкo я усетих така, като говори, продължавам да я слушам де.  Whistling

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 16:27 от Juls14

# 737
  • Мнения: 4 706
Ето го видеото, какво вика, Джулс? Simple Smile
https://www.instagram.com/p/BjZqyy4HFgH/?utm_source=ig_share_she … hid=1x3hbbbpfi68h

Бирдже е красива, ама тази прическа не ми харесва, гледах видеото с подстригването ... две идеи по-дълго, ако го бяха оставили Simple Smile щеше да ми е секси ретро.
Сега ако застанат един до друг с Ибо... ще ми е зле.
А пък аз обичам дълги коси(добре поддържани, а не метли).

Те хубаво им връзват нещо на главата, ама не можаха ли малка панделка, а не руска кърпа Grinning

Ако бяха дали и Устура да тича ( липсваше ми за финала) щеше да е още по-хамериканско. Къща, жена, деца и куче Grinning

Може да бъде щастливо, романтично и без да се палят свещи в градината( а маргаритките по салфетките ме убиха) даже аз не бих се сетила като жена Grinning
Радвам се, че са живи, просто това не ми беше Ферхат Аслан.
Можеше и романтика, но с повече страст. Защо не правиха секс в съблекалнята докато той мереше ризи и я дръпна вътре, а? Не се ли сеща, че това ще освежи отношенията им Grinning

# 738
  • Мнения: 5 723
Скрит текст:
Хелоу, чух че някой ме издирва Kissing Heart Grinning

Аз съм малко в ступор и още не мога да осъзная, че днес няма да има фраг, както и утре, и че повече НИКОГА няма да има нова серия. Чувствам се все едно съм имала връзка 8 месеца с тоя сериал и лоша, хубава сега е свършила и аз не знам какво да правя със себе си. Grinning

Финала не знам заслужава ли си да се коментира, не мислете, че съм искала стрелба, кръв и смърт, но това, което ни представиха беше скучно и посредствено. Исках просто да е вълнуващо, но не ми беше, а какви серии е имало, след които не можех да спя.

Личи си, че турските екипи не са свикнали да работят по щастливи финали и ни подхлъзнаха по най-голямото клише Grinning последната серия ми приличаше на романтичен американски филм.

Обаче сърцето ме заболя като изписаха son. Още не мога да гледам на руски, не знам от скука или от мъка, че повече няма да има.

А тоя малкия Неджет след 6 месеца е останал по размери същия Joy
Много ме ядосаха, като видях Аслъ с тая кърпа като краварка .. а Вилдан с нова хубава прическа, Гю се чуди коя от коя най-хубава рокля да сложи ...
А тоя прокурор какво прави на семейният  им обяд?? Grinning Grinning

[/quote]

...........и мен ,но си спестих коментара ,че все съм недоволна ...........

# 739
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Защо не правиха секс в съблекалнята докато той мереше ризи и я дръпна вътре, а? Не се ли сеща, че това ще освежи отношенията им Grinning
Joy  Joy
Ми аде! И аз това очаквах ама...нямаше.  Mr. Green

Иначе във видеата говори за това какво  ще готвят, а мъжът обяснява за това хранене. В първата част от видеото тя се зачита по конентарите и се възмущава, че всички пишат за косата й, а никой не се интересува от храненето... Laughing

# 740
  • Мнения: 9 541
Ауууу ooooh!, ама то сме на 50-та страница.....днес нямах никакво време да погледна в темата.
Сега ще  пусна новата тема.....5-10 минути, пък после ще ви чета Heart Eyes

ПП. Ако щете вярвайте момичета, но прибирайки се пуснах лаптопа да видя дали случайно не са пуснали фраг ooooh! ooooh! hahaha


# 741
  • Мнения: 9 541
Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/?topic=1040700


Момичета, заповядайте! Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт