Да споделя как отслабнах с 4 килограма за 2 седмици!

  • 17 642
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 372
Ами не знам дали е то-сигурно! Ама не съм чувала да има такава промоция,ако има,значи съм се минала! На това си пише SLIM CAFFE И е  19.98 кутията    

значи това е нещо ново - можеш ли да покажеш как изглежда?

# 31
  • Мнения: 1 120
Ами не знам дали е то-сигурно! Ама не съм чувала да има такава промоция,ако има,значи съм се минала! На това си пише SLIM CAFFE И е  19.98 кутията     
Приблизително за колко време стига една кутия?

# 32
  • Мнения: 899
и аз ей това се опитвам да направя, че моят мъж тъй сладко похапва че как да не хапвам и аз с него?????ама пък тук на работа все някой нещо носи за ядене и плющим яко

Да, така е трудно, човек се изкушава...ами освен да се наливаш с кафе и тоник, за притъпяване на апетита...
Аз съм опитвала като нея но на мен ми прилошава, аз гледам да ям по-малко и честичко.

# 33
  • Мнения: 2 897
dare,

Виж това: bgbook.dir.bg/book.php?ID=3701
Книгата ''Зоната'' е на Бари Сиърс,но има и продължение от български
автори,съобразено с нашите условия и възможностите на джоба Wink
Това можах да намеря,ако открия още,ще пиша...

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 22:25 от Zorie

# 34
  • Мнения: 5 616
Айде поредната реклама. Този път на "SLIM CAFFE".  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 670
Точно толкова ми трябват... ще пробвам.

# 36
  • Мнения: 179
Уф,това с отслабването ми е болна тема от известно време.До към 29-30 години изобщо нямах проблеми с отслабванията, или по-точно си поддържах едни и същи 48-50кг.Дори и след ражданията бях направо хилава.Напоследък(на 32съм) нямам бебета,а  все се боря с теглото(60кг),не ям сладко,тестено и ...нищо.Явно метаболизмът наистина се забавя и трябват някакви драконовски мерки да се приведе човек в порядък.Поне при мен е така. newsm78

# 37
  • Мнения: 597
А питаш ли ме мене,дето съм на 42 ? Като тангото..2 напред,едно на зад..и пак две напред...може и без назад....абе страшно трудно се сваля с напредването на годинките..и мотивацията ти се топи,и така ти свирва понякога...ето днес ми беше точно такъв ден..Не помня от кога не сам яля хляб..сладко също,много рядко и по много малко...Тази седмица си имах доста грижи и нерви,и накрая днес седнах,сипах си едно питие с една кола,и си казах,че и аз съм човек,и съвсем целенасочено,малко да ме отпуснат нервите си пийнах 100 грама,иначе и това не правя...От утре пак наново...

# 38
  • Мнения: 1 111
da vi kaja,ot opit znam,4e s napredvaneto na EGN-to i borbata s kilogramite stava vse po-trudna...vse edno vsiaka nova godina ti dobavia i novi kila...
A 6to se otnasia do "Zonata" v4era gledah po BBT interviu s Maria Papazova i na men mi haresaha vsi4ki ne6ta,koito tia spomena.6te si kupia tazi kniga i az.

# 39
  • Мнения: 2 897
da vi kaja,ot opit znam,4e s napredvaneto na EGN-to i borbata s kilogramite stava vse po-trudna...vse edno vsiaka nova godina ti dobavia i novi kila...
A 6to se otnasia do "Zonata" v4era gledah po BBT interviu s Maria Papazova i na men mi haresaha vsi4ki ne6ta,koito tia spomena.6te si kupia tazi kniga i az.

Много се радвам ,че ти е допаднало,ще очаквам да споделиш как ти се е отразил новият начин на хранене,успех Peace

# 40
  • Мнения: 3 211
da vi kaja,ot opit znam,4e s napredvaneto na EGN-to i borbata s kilogramite stava vse po-trudna...vse edno vsiaka nova godina ti dobavia i novi kila...
A 6to se otnasia do "Zonata" v4era gledah po BBT interviu s Maria Papazova i na men mi haresaha vsi4ki ne6ta,koito tia spomena.6te si kupia tazi kniga i az.

Много се радвам ,че ти е допаднало,ще очаквам да споделиш как ти се е отразил новият начин на хранене,успех Peace
И аз почнах да чета "Зоната", майка ми и баща ми се хранят по нея.
Всъщност баща ми е диабетик и "Зоната" му е препоръчана от лекар-ендокринолог. Хайде да си направим една тема, да споделяме менюта и начин на хранене. Аз нещо не мога да си нагодя ежедневието към зоната.
Извинявам се на авторката, че й спамя темата

# 41
  • Мнения: 2 897
da vi kaja,ot opit znam,4e s napredvaneto na EGN-to i borbata s kilogramite stava vse po-trudna...vse edno vsiaka nova godina ti dobavia i novi kila...
A 6to se otnasia do "Zonata" v4era gledah po BBT interviu s Maria Papazova i na men mi haresaha vsi4ki ne6ta,koito tia spomena.6te si kupia tazi kniga i az.

Много се радвам ,че ти е допаднало,ще очаквам да споделиш как ти се е отразил новият начин на хранене,успех Peace
И аз почнах да чета "Зоната", майка ми и баща ми се хранят по нея.
Всъщност баща ми е диабетик и "Зоната" му е препоръчана от лекар-ендокринолог. Хайде да си направим една тема, да споделяме менюта и начин на хранене. Аз нещо не мога да си нагодя ежедневието към зоната.
Извинявам се на авторката, че й спамя темата
Ще можеш,разгледай хубаво таблиците с хр. блокове.Просто малко повече сметки,приспособи си някоя друга рецепта според възможностите и свободното време.Ако трябва,съветвай се с татко си.Аз си загубих доста време навремето да си правя сама рецепти,но си заслужаваше-сега нямам никакви проблеми с това...

# 42
  • Мнения: 2 759
   Въпрос (вероятно тъп): Никога не съм имала проблеми с теглото. В момента в който навърших 30, за 6 месеца качих 15 без видима причина. Ако това се дължи на забавяне в метаболизма, защо да не взимам нещо за ускоряване (вместо да гладувам) и това да ми върне предишните килограми? И какво мога да правя всъщност, за да забързвам тоя процес?

# 43
  • Мнения: 5 616
   Въпрос (вероятно тъп): Никога не съм имала проблеми с теглото. В момента в който навърших 30, за 6 месеца качих 15 без видима причина. Ако това се дължи на забавяне в метаболизма, защо да не взимам нещо за ускоряване (вместо да гладувам) и това да ми върне предишните килограми? И какво мога да правя всъщност, за да забързвам тоя процес?
За начало, исзследвай си хормоните-не искам да те плаша, но е възможно да е някакво хормонално разсройство.

# 44
  • Мнения: 2 759
   kati_v не ме плашиш, нямам такъв проблем  Flushed

Общи условия

Активация на акаунт