Витамин В12 - тема 3

  • 84 297
  • 762
  •   1
Отговори
# 615
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
5 капки дневно пише...другото ми е трудно да го разчета от снимката.

# 616
  • Мнения: 8 939
Виж на този тук какво пише:
от ½ капкомер (0,5 ml) до 1 капкомер (1 ml) дневно. Поставя се под езика и се задържа за 30 секунди преди поглъщане.[/i]
Виж на твоя 1 капка колко  µg или има ли някакво разграфение на капкомера.

# 617
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
Много ви благодаря!
С общи усилия и с помощ от немскоговорящ приятел разбрахме не повече от 5 капки на ден и под езика.

# 618
  • Мнения: 925
Здравейте, имам нужда от малко помощ Thinking
Съпругът ми ходи по работа в Германия, и аз му поръчах да купи витамин В12 под формата на спрей за нос. Той ми донесе това, но не е спрей, и сега съм в чуденка как се ползва, в носа ли се капе, под езика ли, ако някой е използвал да сподели моля Relaxed
Скрит текст:
По 5 капки на ден се взима.Ако те интересува нещо друго питай ще ти преведа

# 619
  • Мнения: 1 117
Тази сутрин пуснах Д3 и Б12 за изследване, но не съобразих че бях пила кафе. Дали би могло да даде отражение на резултатите?

# 620
  • Мнения: 11 836
Тази сутрин пуснах Д3 и Б12 за изследване, но не съобразих че бях пила кафе. Дали би могло да даде отражение на резултатите?

Не би трябвало Thinking , на сайта на една лаборатория пише само за прием на добавки, не пише на гладно и без кафе

# 621
  • Мнения: 1 589
Момичета,Вит.Д и В12 поемат ли се от здравната каса?

# 622
  • Мнения: 11 836
Момичета,Вит.Д и В12 поемат ли се от здравната каса?

Не съм на 100% сигурна, но мисля че не.

# 623
  • Мнения: 3 608
Момичета,Вит.Д и В12 поемат ли се от здравната каса?

Не съм на 100% сигурна, но мисля че не.
Твърдо НЕ.

# 624
  • Мнения: 116
Здравейте, навсякъде чета за дефицит на Б12, за занижени стойности,моят Б12 е 1059pmol/l.На какво може да се дължи , и към какъв специалист да се обърна.Не ям месо.

# 625
  • Мнения: 11 836
Здравейте, навсякъде чета за дефицит на Б12, за занижени стойности,моят Б12 е 1059pmol/l.На какво може да се дължи , и към какъв специалист да се обърна.Не ям месо.

Към хематолог.

# 626
  • Мнения: 68 644
Може да не се усвоява и просто да плува в кръвта...за това да излиза висока стойност...

# 627
  • Мнения: 490
Някой приема ли магнезий на Абофарма?

# 628
  • Мнения: 11 836
Някой приема ли магнезий на Абофарма?

Сега не, друг вземам, но преди години съм го вземала.

# 629
  • Мнения: 490
Някой приема ли магнезий на Абофарма?

Сега не, друг вземам, но преди години съм го вземала.
Интересува ме как сте го приемали?Както пише в листовката ли по едно на ден или?А също така и колко време трябва да се приема за да усетиш ефекта му?

Общи условия

Активация на акаунт