За случая с прегазеното бебе в Стара Загор

  • 9 836
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
Mir na praha na beb4o!!!!I prosto ne znam kakvo da kaga na maikata,da bude mnogo silna,makar 4e tova nesto ne se pregiviava po nikakuv na4in.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Това е голяма трагедия. Безкрайно съжалявам за детенцето и искрено съчувствам на майката  Praynig Дано тя намери сили.
Що за държава е това - само за един ден два случая на прегазени деца. Може би е добре на 1-ви с другия протест на майките да се изрази някаква съпричасност и по този проблем.... то за какво по-напред ...  Sad

# 47
  • Мнения: 1 187
 newsm45 newsm45 newsm45 Нека да почива в мир малката душица - неусетила щастието да порасне......  newsm45 newsm45 newsm45 Нямам думи.... Дано другото детенце да се оправи.....  newsm17
Трагедия.....

# 48
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
 smile3518
До гуша ми дойдоха гадостите, които се случват последните дни.
Идеята да се върнем към каруците като превозно средство ми се струва превъзходна...

Почивай в мир, малко ангелче  Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 154
Просто ужасно!! Настръхвам като си помисля само какво трагедия е това. Нека всички сме по-внимателни, че явно само ние мислим за децата си!!!!

# 50
  • София
  • Мнения: 15 216
Това е ужасно!
Милото малко ангелче...... Cry

# 51
  • Мнения: 607
Това наистина е голяма трагедия.Направо настръхвам.Мир на праха на малкото ангелче.

# 52
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Това е ужасна трагедия!
Мир на праха на малкото ангелче и дано другата душичка се оправи. Praynig

# 53
  • Мнения: 5 468
Ужасно е...
Инструкторът ми едно време казваше: "Утре като станете шофьори, пазете моите деца, а аз ще пазя вашите"
 Cry

# 54
  • Мнения: 1 214
Да почива в мир малката невинна душичка!

За такива като тоя затвор и отнемане на правата за шофиране доживотно.Няма да се учудя и ако е бил пийнал или пък недоспал.

# 55
  • София
  • Мнения: 39 745
За мен това е най-ужасното нещо - родител да надживее детето си. Мир на праха на малкото бебенце.

Днес до Южния парк на Нишава една баба возеше малко бебче, на 2м. Жената каза "ох, колко съм притеснена, удариха ни колата". Хората бяха добре, явно само мпс-то е пострадало. Бебчо нервничеше от горещината.

# 56
  • Мнения: 1 283
Ужасна трагедия!Нека почива в мир малката душица! Praynig

# 57
  • Мнения: 1 629
Аз съм съгласна с Амели! Шофьорите не пазят пешеходците, били те и майки с колички! Просто не им пука. Вчера от нас до кухнята(около 500м) щяха да ни блъснат два пъти! Първият път една леля пресече пътя на количката и едвам я качих на тротоара, а вторият - един москвич закъса посредата на пешеходната пътека и пак едвам минах.

Мир на праха на малката душичка!

# 58
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Съболезнования на майката и близките. Това е трагедия, която не се преживява.

Дуци, не съм съгласна.
Винаги има вина при инцидент и, ако не е на съвсем забранено място, никога не е на пешеходеца. Когато пешеходецът си вдигне крака, за да излезе на платното, автомобилът трябва да му даде път. Това първата вина.
Второ, почти 100 % съм уверена, че автомобилът е бил неизправен, той човекът не е искал да убие никого, но е приел, че с неизправния му автомобил нищо няма да се случи и ще си го кара така до 22 век.
Отвратително е да пресичаш - на мен ми се налага да изляза на платното, някой да реши, че съм достатъчно луда и няма да се махна, после да си взема количката и така да пресека. Това е отвратително-пешеходците са с предимство, а с количката-просто задължително-тя не е маневрена като човека

# 59
  • Мнения: 1 187
Да,и аз гледах емисисията на бТВ в 22ч. Та значи шоф.е правел маневра на заден ход..

Като чух и запалих свещ за този неживян живот.. Cry

Горката майчица! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт