Спукани капиляри по бузите на бебка?

  • 4 248
  • 8
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 321
Вече сме на година и половина, но от малка има множество напукани капиляри по бузките ,и се увеличават:( Не знам вече какво да правим -сума кожни лекари обиколихме-не се знаело от какво може да е!!лл и какво да се направи Thinking Rolling Eyes
Не знам с какъв лекар да се консултираме? Уж с нищо не трябва да я мажем -понеже вредно , ама е лято- без кем против слънце пак е зле Thinking Нямаме такива случаи в рода(пояснявам, понеже всички лекари първо това питат). Някой имал ли е такъв проблем? Лекува ли се или трябва да чакам да порастне? Как трябва да се грижа за проблемните места?- не трябвало да ги мажа с крем,да не ги пече слънце, да не яде малката твърде топла храна, изобщо-всеки ме затрува със съвети какво да не правя- ами какво да правя??? Shocked

# 1
  • Мнения: 467
хм много странно... и при дъщеря ми наблюдавам нещо такова:-(((  -  на почти 9 месеца е ( забелязах ги преди месец-два) Кожата и е много бяла:-(( Аз имам такива по бузите, но са от няколко години, а съм с матова кожа... Детето винаги го мажа със слънцезащитен крем и избягвам пряко слънце... Ще питам педиатърката. Аз за себе си питах преди време позната козметичка и каза че могат да се получат от невнимателно третиране... примерно от стискане на пъпки  в домашни условия (ей много гаден  пубертетски навик)... Но на детенце нямам идея от какво може да е. Ще поразпитам и аз.

# 2
  • Мнения: 68
И моя бебо имаше такива неща,които се получиха от силен плач.Док. ни изписа едно хомеопатично и за няколко дена се оправи.За съжаление не помня кяк се казваше,но ще го погледна и ще пиша,ама във вторник по-рано не мога.

# 3
  • Varna
  • Мнения: 321
 Ще съм благодарна и на двете Hug
Понеже ни е голям проблем- а никой доктор не може да ни даде някакъв смислен съвет или ликарство Sad

# 4
  • Мнения: 68
Лекарството е ARNICA MONTANA 5 ch. На нас ни каза да му давам по 3 пъти след хранене и се оправи за няколко дена.Дано помогне и на вас Hug

# 5
  • Мнения: 467
Благодаря много. Ще пробваме. Аз май даже имам още от бременността такова.

Ааа по колко гранулки?! и разтворени във водичка предполагам?

# 6
  • sofia
  • Мнения: 769
Лекарството е ARNICA MONTANA 5 ch. На нас ни каза да му давам по 3 пъти след хранене и се оправи за няколко дена.Дано помогне и на вас Hug

Може и 9ch по 3-4 гранули във малко водичка. Дава се с лъжица 2-3 пъти на ден 15-20 мин ПРЕДИ хранене. Преди да се даде водичката се разбърква 10-тина пъти интензивно, за да се активира веществото.

# 7
  • Мнения: 968
Това за свиване на кръвоносните съдове ли е?

# 8
  • Мнения: 68
Благодаря много. Ще пробваме. Аз май даже имам още от бременността такова.

Ааа по колко гранулки?! и разтворени във водичка предполагам?
На нас ни каза по 1 гранулка 3 пъти дневно,ама да не се бъркам преди или след ядене беше? Не си спомням newsm78 Иначе му ги строшавах и с мако водичка му ги давах.

Общи условия

Активация на акаунт