Когато любовта не стига...

  • 11 504
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Любов по-жива от живота,по-силна от обстоятелствата и никога не умираща...Създадохме я заедно,напук на правила и норми...И когато получихме това,за което се борихме,просто вече бяхме изморени...Обичаме се,силно както в началото,но силните ни характери са несъвместими...Да се разделиш ,с някого когото обичаш и той обича теб,защото взаимно се унищожавате...А ако никога не се прежалим,не продължим...Случвало ли ви се е ?Как се справихте?Как изтръгнахте от сърцето си,човека за когото с отварянето на очите мислите и вечер заспивайки пак е там...

# 1
  • София
  • Мнения: 24 839
Много филми си гледала и в си се вкарала в роля.

Ако обичаш, не тормозиш другия, не го правиш нещастен, не го унищожаваш.

Няма нищо общо с желанието да се наложиш на всяка цена- това е да унищожиш един човек- да го подчиниш и нищо от неговото " аз" да не остане.

Ако това се стреми всеки един от вас да направи с " милото", то е всичко друго, но не и любов.
Скоро ще се намразите и ако не се изтрепете от " любов" ще си хване всеки по пътя.

# 2
  • Мнения: X
Какво ви пречи да сте заедно?

# 3
  • Мнения: X
Интересно ми е какви правила и норми сте нарушили с връзката си?

А, сега видях - любовница на женен, като сте се събрали нищо не е излязло... Класика. Онзи образ с роза между зъбите...

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 19:43 от Анонимен

# 4
  • Мнения: 39 219
Глупости на търкалета.
Жена му го е изгонила ли? Пък той се сетил, че по яко е при питомното.

# 5
  • Мнения: 67
Да,бях любовница...и какво от това,всяка втора жена е била...влюбих се,явно 90% от хората не знаят какво е това...Не пуснах темата като продължение на стара...исках конкретно мнение,но бях нападната,нормално...Simple Smile Съдете,това правят хората,когато не знаят,когато не обичат...

# 6
  • Мнения: X
Интересно ми е какви правила и норми сте нарушили с връзката си?

А, сега видях - любовница на женен, като сте се събрали нищо не е излязло... Класика. Онзи образ с роза между зъбите...

Къде ровите, че всичко знаете!?
А, аз идиота, пиша ли пиша " уумности"! Mr. Green
bg-mamma.com/index.php?topic=973910

Предполагам, че за същия красавец иде реч.

# 7
  • Мнения: X
Да,бях любовница...и какво от това,всяка втора жена е била...влюбих се,явно 90% от хората не знаят какво е това...Не пуснах темата като продължение на стара...исках конкретно мнение,но бях нападната,нормално...Simple Smile Съдете,това правят хората,когато не знаят,когато не обичат...
Да не ти пука изобщо, забавлявай се на коментарите. Размисли и страсти.

# 8
  • Мнения: X
Ами хубаво, като не разбираме - обясни ни. В какво се сблъскват характерите ви, какво ви пречи да сте заедно, как се унищожавате взаимно. Ако може без пълнеж от фалшиви романтични изрази, а прозаично.

# 9
  • Мнения: 67
Ами хубаво, като не разбираме - обясни ни. В какво се сблъскват характерите ви, какво ви пречи да сте заедно, как се унищожавате взаимно. Ако може без пълнеж от фалшиви романтични изрази, а прозаично.
Ревност,недоверие свързани с нещата,които сме преживяли...Постоянно натякване кой какво направил или не направил...По-ясно от това не мога да го обесня...

# 10
  • Мнения: 15 619
Да,бях любовница...и какво от това,всяка втора жена е била...влюбих се,явно 90% от хората не знаят какво е това...Не пуснах темата като продължение на стара...исках конкретно мнение,но бях нападната,нормално...Simple Smile Съдете,това правят хората,когато не знаят,когато не обичат...
Скъпа авторке, сърбеж ако е, става за известно време, но когато любовта не достига, нищо друго не стига.

# 11
  • Мнения: 5 903
Любов по-жива от живота,по-силна от обстоятелствата и никога не умираща...Създадохме я заедно,напук на правила и норми...И когато получихме това,за което се борихме,просто вече бяхме изморени...Обичаме се,силно както в началото,но силните ни характери са несъвместими...Да се разделиш ,с някого когото обичаш и той обича теб,защото взаимно се унищожавате...А ако никога не се прежалим,не продължим...Случвало ли ви се е ?Как се справихте?Как изтръгнахте от сърцето си,човека за когото с отварянето на очите мислите и вечер заспивайки пак е там...
Сега, обясни с думи прости на хората, защо се карате. Че да ти помогнат с някой и друг съвет. Тези лозунги, дето си ги написала-работа не вършат.

# 12
  • София
  • Мнения: 24 839
Да,бях любовница...и какво от това,всяка втора жена е била...влюбих се,явно 90% от хората не знаят какво е това...Не пуснах темата като продължение на стара...исках конкретно мнение,но бях нападната,нормално...Simple Smile Съдете,това правят хората,когато не знаят,когато не обичат...

А, стига с това- всяка втора била......пък 90% не знаели какво е да се влюбиш.......

Какво конкретно мнение искаш в тази тема, като нищо конкретно не пишеш, ами разтягаш монолог от турски сериал?

# 13
  • Мнения: 5 390
Ааа, онзи с розата, помня го. И какво стана авторке, кажи, че да получиш съвети. Бъди по-конкретна, разкажи някакви случки. Доколкото схващам от написаното, сте се събрали най-накрая, но нещо не ви се получава. Какви са проблемите?

# 14
  • Мнения: 67
Да,бях любовница...и какво от това,всяка втора жена е била...влюбих се,явно 90% от хората не знаят какво е това...Не пуснах темата като продължение на стара...исках конкретно мнение,но бях нападната,нормално...Simple Smile Съдете,това правят хората,когато не знаят,когато не обичат...

А, стига с това- всяка втора била......пък 90% не знаели какво е да се влюбиш.......

Какво конкретно мнение искаш в тази тема, като нищо конкретно не пишеш, ами разтягаш монолог от турски сериал?
Поисках съвет как да забравиш човек когото обичаш...не защото,той не те обича,а защото просто така е правилно.Естествено,очаквах нападки и не се сърдя за тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт