Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Бременна съм в третия месец направила съм си всички изследвания всичко е наред нямам нищо завишено но от известно време мисля че от два дена наблюдавам че урината ми е червена все едно от менстроация но няма червено нито по бельото ми нито на хартията като се бърша!Трябва ли да се притеснявам на вас случвало ли ви се е???

# 1
Не е нормално! Още сега се обади на лекаря си или направо отиди на преглед. до края на 3ти месец трябва много да се пазиш и при най малко съмнение или притеснение за нещо да ходиш при АГ.

# 2
Помисли си дали не си яла/пила нещо, което може да оцвети урината ти. Някои храни и лекарства водят до такъв ефект. Оцветителите в храните – също, особено в бонбони, безалкохолни и др.
Ако не си консумирала нещо, което може да причини такова оцветяване, бягай при лекаря.

# 3
При безалкохолни напитки съм пила безалкохолна бира а иначе при силно напрежение през деня пия малко валериан незнам кое от тия неща е вредно едното е на билкова основа а бирата е безалкохолна няма алкохол в нея.

# 4
Не търси съвет тук, а отивай на лекар.
Дано не е нещо сериозно Wink

Пп: менстрУация!

Пп2: ползвай повече препинателни знаци в изреченията, защото текстът се чете по-лесно ✌

# 5
  • Terra incognita
Може би си дехидратирана и урината ти е тъмна и ти се струва, че червенее. Пий много вода и наблюдавай дали ще избледнее.

# 6
При полов акт може ли да се получи кървене?

# 7
  • Terra incognita
Имаш ли други симптоми- парене, често уриниране?

# 8
Да имам понякога парене и често уриниране!

# 9
  • Terra incognita
Може би си пипнала цистит. Пусни си изследване на урината и отиди на лекар.

# 10
Добре но от редовен полов акт казваш че няма проблем?

# 11
Днес пий повече вода и си купи един блистер неоренал форте. Той е за бременни. Утре рано, рано изкъпваш се хубавичко и отиваш до най-близката лаборатория и пускаш урина общ анализ, струва 4-5-6 лв. и резултатите излизат на деня. С тях звъниш на док, като не е лошо и преди това да се чуеш с него. Ако има възпаление ще лъсне в общия анализ и след това може да трябва да пуснеш една стерилна урина за микробиология.

# 12
  • Terra incognita
Аз не съм лекар и не мога да кажа нищо за половия акт. Но от симтомите, които описваш, нак- вероятно става дума за инфекция на пикочния мехур, причинена от ешерихия коли, т.нар. цистит. Успех.

# 13
Има риск при полов акт. На моя първи спонтанен Cry аборт ме питаха дали съм правила секс.... Пазисе и ходи на лекар за всяка тревога. Казвам ти г от личен опит 

# 14
  • Terra incognita
Яна е права, при цистит е добре да се въздържате от полови отношения. Трябва да внимаваш повече, обличай се добре, не ходи боса, поддържай добра хигиена.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт