Флирт ли е какво е?

  • 12 645
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте,
от  известно време (месец и половина) засичам един и същи човек по път за работното ми място. Нормално е да ти направи впечатление добре изглеждащ човек.. всеки път, когато се засечем, той ме гледа в очите доста продължително. Няколко пъти прави странни действия - гледа ме и в същия момент се обръща в другата посока, след няколко минути отново се връща към мен и пак ме гледа. Друг път е със слънчеви очила и когато доближи до мен ги сваля и отново ме гледа в очите. Помислих си, че се притеснява да ме заговори и затова се получават подобни ситуации, но при последното ни разминаване ми каза ''Добро утро'' и дотам. Нито се представи, нито нищо. Какво се случва точно, някой би ли ми обяснил? 🙂

# 1
  • Мнения: 448
Аз лично бих се притеснила.

# 2
  • Мнения: 6 209
Прилича на флирт от селски тип. Заглеждане People Eyes

# 3
  • Мнения: 18 495
Би ме притеснило това поведение. Манияшко ми е. Странно.

# 4
  • Мнения: 2 049
Ти каза ли му Добрутру?

# 5
  • София
  • Мнения: 11 455
В сферата на социалните мрежи и общуване/ флиртуване предимно по и чрез интернет поведението му е абсолютно нормално и учтиво.

Не съм съгласен, напровтив, ако говорим за "манияшко" поведение, такива бих окачествил заговарянето от непознат във фейса или тиндъра. А на улицата, при все, че се Разминавате, т.е. - вървите в Противоположни посоки, какво точно да стори!? Последният път те е поздравил, ами - вероятно, ако му отговориш на поздрава, ще вземе и да ти се представи.

Но, знам как е в днешно време, и да беше казал - Добро утро, аз съм Иван Драганов от софийска адвокатска колегия, пак щеше да бъде окачествен като психар.

Истината е, че в днешно време е много трудно човек да завърже контакт, по-точно да пофлиртува, ако преди това не е общувал с въпросния човек виртуално....

# 6
  • Мнения: 94
Ти каза ли му Добрутру?
Усмихнах му се. На другия ден отново ми каза Добро утро и аз отвърнах

# 7
  • Мнения: 2 049
ако говорим за "манияшко" поведение, такива бих окачествил заговарянето от непознат в тиндъра

Соре, ама аз в тиндъра само с непознати си пиша... Не знаех че е платформа за чатове с познати. Ще кажа на баба да си го изтегли и да си пишем там, мерси за инфото

# 8
  • Мнения: 94
Казва Добро утро и отминава, дори не се спира за секунда.

# 9
  • Мнения: 3 231
Флирт е. Продължавай все така да му се усмихваш и рано или късно ще каже нещо повече от "Добро утро".

Аз много обичам тази игра. Близо до дома ми се върти една жена много често, явно си има някакви ангажименти там наоколо. Често пие кафе в заведение наблизо или във фризьорския салон е и т.н. Винаги ѝ се усмихвам и винаги правя контакт с очи. Тя видимо отговаря. Чака следващи действия. (Такива обаче няма да има, тъй като дори и да си представим, че бих хоризонтирал нещо извън дома, определено няма да е жена, която толкова често се върти под носа на жена ми) Така де. Сега с интерес наблюдавам колко време ще мине преди нежните усмивки, които ми дарява, постепенно да изстинат и да спре да ме забелязва, след като мине прекалено много време без никакво действие от моя страна.

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 18:51 от nofelet

# 10
  • Мнения: 2 049
Казва Добро утро и отминава, дори не се спира за секунда.

Ако толкова искаш да се запознаеш с него и го харесваш, защо не го спреш и заговориш?

# 11
  • Мнения: 94
Казва Добро утро и отминава, дори не се спира за секунда.

Ако толкова искаш да се запознаеш с него и го харесваш, защо не го спреш и заговориш?


Защото може да си въобразявам,че и той ме харесва и ще стане доста неудобно. Може да ме подмине или да каже някоя реплика,от която няма да ми стане приятно.

# 12
  • Мнения: 2 049
Казва Добро утро и отминава, дори не се спира за секунда.

Ако толкова искаш да се запознаеш с него и го харесваш, защо не го спреш и заговориш?


Защото може да си въобразявам,че и той ме харесва и ще стане доста неудобно. Може да ме подмине или да каже някоя реплика,от която няма да ми стане приятно.

Тоест? Не е нужно да си се обясните в любов, а да се заговорите... Не е нужно някой да е приятелски настроен към теб само ако иска секс... Може би е нов в града и търси приятели, може би на теб ти е скучно и търсиш компания за кафе... Много МОЖЕ БИ, ама ние няма как да ти помогнем... Освен ако не кажеш къде се срещате и да се изсипем целия форум там, да го питаме дали те харесва Grinning

# 13
  • Мнения: 18 495
Ако човека има интерес скоро ще ви заговори и ще се разбере.

# 14
  • Мнения: 2 049
Ако човека има интерес скоро ще ви заговори и ще се разбере.

То че има интерес - има... Но не се знае какъв е и човека - може да е обвързан и да си търси нещо за преди работа...

Общи условия

Активация на акаунт