Бели зъбки

  • 8 902
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте, някой ползвал ли е Nutriwhite за избелване на зъбите?
Гледам,че дават доста пари за реклама, не му е и много евтина цената.
Ако може да дадете мнение, който е ползвал, или поне някакви други техники за избелване вкъщи, което да не уврежда мноого емайла Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 721
Не го знам този продукт,  но използвах лентички на Crest и след 2рото ползване зъбите ми станаха ужасно чувствителни .

# 2
  • Мнения: 78
От време на време ползвам сода, но не виждам особен ефект Expressionless

# 3
  • Мнения: 146
Един вариант : Гаргара сутрин с ябълков оцет- имал избелващи ензими . 1 чаша вода с 1ч.л оцет . Другият по успешен (на думи) смесват се куркума и вода , но незнам съотношението . Четкаш около 5 минути и после си измиваш с обичайна паста .

# 4
  • Мнения: 3 696
опитвала съм това с куркумата, освен че всичко пожълтява, четка за зъби и език, друг ефект не видях, също пробвах и с активен въглен същата история, само цапаницата е голяма

# 5
  • Мнения: 1
А някой опитвал ли е "кококарбон"?
Аз използвам черен/активен въглен и има резултат избелват се

# 6
  • Мнения: 146
А някой опитвал ли е "кококарбон"?
Аз използвам черен/активен въглен и има резултат избелват се

Кококарбон изобщо не знам какво е
Joy Би ли споделила какво да правя с активния въглен ..

# 7
  • Мнения: 146
опитвала съм това с куркумата, освен че всичко пожълтява, четка за зъби и език, друг ефект не видях, също пробвах и с активен въглен същата история, само цапаницата е голяма

Вие колко време опитвахте с куркумата и не видяхте ефект ?

# 8
  • Мнения: 3 696
около месец мисля беше куркумата, а активния бъглен има ли някаква тънкост, защото само ми почерняват зъбите, не избеляват Simple Smile

# 9
  • Мнения: 146
Дано да ни обясни мацката дето го е ползвала .. И как махна черното ?

# 10
  • Мнения: 864
Това със содата и оцета не ви го препоръчвам, ще си направите емайла на нищо. Профи избелването съм си го замечтала, но резултатите му не са достатъчно дълготрайни, за да оправдаят чувствителността, която се появява от него.

Затова аз просто ходя 4 пъти в годината да ми почистват професионално зъбите (общо 4х80 евро, а понякога като съм си в София ми го правят и за 60 лева, доста пари се спестяват, а зъбите са много бели след това!), 2 пъти в годината правя по един курс лентички за избелване(2х15-20 евро примерно)-от типа на крест или разни други от интернет и ползвам една избелваща паста(10 евро на месец) и вода за уста(4 евро на 2 месеца), както и конци 2 пъти дневно. Имам много бели зъби. Винаги след като пия кафе, дори и да съм на работа (работя няколко дни седмично в кантора, през другото време съм в университета) си измивам зъбите (в тоалетната примерно). :Д Това предотвратява петната.

Като се сравнят изброените разходи по-горе с едно избелване на зъби (ин хаус профи)-поне 400 евро, по-здравословно е проф. почистване 4 пъти годишно и разни малки навици, по-скъпа паста за зъби и т.н. Освен това поддръжката на едно профи избелване също струва пари, пастите, проф. почиствания и грижата не отпадат, дори се удвояват заради чувствителността на зъбите. За содата и оцета не искам да говоря дори колко много могат дда ви удвоят разходите, ако мислите и за в бъдеще. Зъбите са скъп атрибут, не си играйте с тях. :Д

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 18:29 от bananadana

# 11
  • Мнения: 146
Това със содата и оцета не ви го препоръчвам, ще си направите емайла на нищо. Профи избелването съм си го замечтала, но резултатите му не са достатъчно дълготрайни, за да оправдаят чувствителността, която се появява от него.

Затова аз просто ходя 4 пъти в годината да ми почистват професионално зъбите (общо 4х80 евро, а понякога като съм си в София ми го правят и за 60 лева, доста пари се спестяват, а зъбите са много бели след това!), 2 пъти в годината правя по един курс лентички за избелване(2х15-20 евро примерно)-от типа на крест или разни други от интернет и ползвам една избелваща паста(10 евро на месец) и вода за уста(4 евро на 2 месеца), както и конци 2 пъти дневно. Имам много бели зъби. Винаги след като пия кафе, дори и да съм на работа (работя няколко дни седмично в кантора, през другото време съм в университета) си измивам зъбите (в тоалетната примерно). :Д Това предотвратява петната.

Като се сравнят изброените разходи по-горе с едно избелване на зъби (ин хаус профи)-поне 400 евро, по-здравословно е проф. почистване 4 пъти годишно и разни малки навици, по-скъпа паста за зъби и т.н. Освен това поддръжката на едно профи избелване също струва пари, пастите, проф. почиствания и грижата не отпадат, дори се удвояват заради чувствителността на зъбите. За содата и оцета не искам да говоря дори колко много могат дда ви удвоят разходите, ако мислите и за в бъдеще. Зъбите са скъп атрибут, не си играйте с тях. :Д


Може ли да издадете къде за 60лева ги избелват и също марката на пастата и водата . Много ще съм благодарна , скоро родих и искам за имам бяла усмивка в домашни условия. Финансово ми е невъзможно да избелвам все още .. Hug

# 12
  • Мнения: 3 696
    Дано да ни обясни мацката дето го е ползвала .. И как махна черното ?
    Само с паста за зъби мих обаче ми се разраниха венците, голямо търкане беше , мисля и от въглена се ожулиха, въпреки че го накиснах в лъжичка с вода, има груби частици, не знам има ли друг нежен вариант

    # 13
    • Мнения: 18 542
    Тази тема ми идва точно на време. Напоследък забелязвам, че зъбите ми са много пожълтяли. Пия доста кафе през целия ден и това мисля, че утежнява положението. Избелващите пасти за зъби не вършат никаква работа. Взех си лентички и днес сложих първите. Резултата е просто впечатляващ още след първата апликация. По принцип зъбите ми не са чувствителни, но четох, че е възможно да се получи чувствителност, за това съм си взела и паста за зъби срещу този проблем превантивно.

    Това са лентичките Teeth Whitening Strips by Swiftwhite® UK/EU Safety Approved Вкуса им не е особено приятен, но се търпи, особено след като видях мигновенен резултат. Също така съм взела и въглен за допълнителна помощ, защото виждам че ми е нужна.
    Нямам зъбен камък и проблеми със зъбите като цяло, само цвета им ме притесняваше много.
    Единствената забележка която имам е, че лентичките са по-къси отколкото би ми се искало и не покриват всички видими при усмивка зъби.

    # 14
    • Варна
    • Мнения: 210
    От лентичките за избелване съм пробвала на крест и нямаше кой знае какъв резултат. Една приятелка ползва пастата им за зъби и са й доста бели
    Сега си взех от активния въглен на прах, за 2 паунда от ибей, днес влизам в дм да си взема четка за зъби мека и видях, че там също продават паста за зъби с активен въглен и цената й беше към 3лв.

    Общи условия

    Активация на акаунт