На море в Поморие 2018

  • 69 614
  • 680
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 200
Доплатих последната вноска за "Релакс". Щяло да има процедури, но нещата се случвали на място, не и предварително.

# 31
  • Мнения: 347
Здравейте, препоръчайте ми място за двама с морски изглед в стария град. Интересува ме стая със самостоятелна тераса и самостоятелен санитарен възел. Доколкото успях да прегледам темата някои от вас са били в подобни, но аз просто не мога да си позволя да ида на сляпо и да търся на място. Трябва ми нещо, което да не е на хотелски цени, така да го кажем, и да е сравнително близо до автогарата, без кола съм и сама с детето, не мога да си позволя дълги разстояния. Дали някоя от вас си е запазила координатите на някоя квартира, която не се намира по сайтовете? Нямам никакви претенции за обзавеждане и големина на стаята, просто да е чисто и сравнително самостоятелно. Благодаря!

# 32
  • Мнения: 94
Здравейте.
Някакви отзиви за Феста виа понтика, Регата и Св. Петър и Павел?

# 33
  • Мнения: 347
Някой да е почивал в Дом за гости Камелия на плажа? Някакви отзиви?

# 34
  • Мнения: 105
Има ли някой с мнение за хотел Инкогнито?Била съм много пъти в Поморие, но винаги в старата част на града.Миналата година бяхме в хотел Централ точно срещу общината, останахме много доволни.Много чисто, огромни стаи,много хубав ресторант и прекрасно обслужване. Много близо до плажа и центъра. За съжаление тази година нямат места за нашия период
Никой ли не е ходил в този хотел?
Трябва да избирам между него и Коста Булгара Черноморец.С дете на 8години се чудя кой да избера.

# 35
  • русе
  • Мнения: 123
Аз резервирах в този хотел(Инкогнито)четох доста преди да платя, като цяло много добри бяха отзивите- от към стаи, обслужване, басейн. Единствено за ол инклузива имаше препоръки-  храната била вкусно приготвена,но нямало голям избор. Все пак всеки човек е различен. Ние също сме с дете на 8 год.

# 36
  • Мнения: 105
Аз резервирах в този хотел(Инкогнито)четох доста преди да платя, като цяло много добри бяха отзивите- от към стаи, обслужване, басейн. Единствено за ол инклузива имаше препоръки-  храната била вкусно приготвена,но нямало голям избор. Все пак всеки човек е различен. Ние също сме с дете на 8 год.
От коя дата сте?Притеснява ме че се намира малко в нищото и далеч от стария град.

# 37
  • русе
  • Мнения: 123
Аз резервирах в този хотел(Инкогнито)четох доста преди да платя, като цяло много добри бяха отзивите- от към стаи, обслужване, басейн. Единствено за ол инклузива имаше препоръки-  храната била вкусно приготвена,но нямало голям избор. Все пак всеки човек е различен. Ние също сме с дете на 8 год.
От коя дата сте?Притеснява ме че се намира малко в нищото и далеч от стария град.
От 6 август- за 5дни. Да далеч е от стария град,но пък плажа наистина е много близо.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 620
Може ли да споделите в кой хотел може да се ползва басейна /срещу доплащане/.
Предпочитам да е в новия град, но може и в стария.
Ще сме в новия град, с дете и за първи път резервирах място без басейн.

# 39
  • русе
  • Мнения: 123
Може ли да споделите в кой хотел може да се ползва басейна /срещу доплащане/.
Предпочитам да е в новия град, но може и в стария.
Ще сме в новия град, с дете и за първи път резервирах място без басейн.
Дано някой се включи с отговор на въпроса Ви. За съжаление аз не мога да Ви отговоря. Може да потърсите в старите теми.

# 40
  • Мнения: 1 192
Здравейте, препоръчайте ми място за двама с морски изглед в стария град. Интересува ме стая със самостоятелна тераса и самостоятелен санитарен възел. Доколкото успях да прегледам темата някои от вас са били в подобни, но аз просто не мога да си позволя да ида на сляпо и да търся на място. Трябва ми нещо, което да не е на хотелски цени, така да го кажем, и да е сравнително близо до автогарата, без кола съм и сама с детето, не мога да си позволя дълги разстояния. Дали някоя от вас си е запазила координатите на някоя квартира, която не се намира по сайтовете? Нямам никакви претенции за обзавеждане и големина на стаята, просто да е чисто и сравнително самостоятелно. Благодаря!
Не сте писали до каква сума ориентировъчно. Ние сме били тук преди около 3-4 години: http://hotel-regata.com/california.html. Стаите са на собствениците на хотел Регата, но са в друга сграда, на около 200 м от него пак на крайбрежната, малко след станцията на Софарма. Близо е и до автогарата и до центъра. Цените са по-ниски от в хотела, но няма включена закуска. Беше много чисто и спокойно, но ние бяхме и в слаб сезон. Плажът е съвсем наблизо, буквално сутрин докато се протегнеш и вече си стъпил на пясъка Grinning Но стаите, доколкото си спомням, не бяха много и не се знае дали ще има нещо свободно все още.

# 41
  • Мнения: 4 393
Търся апартамент или студио, моля за препоръки. Очертава се да сме само с голямото дете и ще ядем навън, но все пак искам да има посуда, за да направя салата и да нарежа плодове, както и голяма тераса, на която да ни е комфортно да си пием виното с мъжа ми, а детето да си почива през това време. Ако има и Интернет съвсем ще е добре.

# 42
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Търся апартамент или студио, моля за препоръки. Очертава се да сме само с голямото дете и ще ядем навън, но все пак искам да има посуда, за да направя салата и да нарежа плодове, както и голяма тераса, на която да ни е комфортно да си пием виното с мъжа ми, а детето да си почива през това време. Ако има и Интернет съвсем ще е добре.
Апартаменти Железови

# 43
  • Мнения: 520
Здравейте, ще се радвам някой да сподели за хранене на вън - заведение/я от където е доволен и приемливи цени...Преди години се предлагаше и    обедни менюта..сега има ли ги?                   

# 44
  • София
  • Мнения: 1 620
Може ли да споделите в кой хотел може да се ползва басейна /срещу доплащане/.
Предпочитам да е в новия град, но може и в стария.
Ще сме в новия град, с дете и за първи път резервирах място без басейн.

да повдигна отново въпрос Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт