Емоционална изневяра - оправдана?

  • 10 723
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте дами , в началото на връзката ни , приятелката ми си пишеше с други мъже (аз съм на 22 тя на 19). Знам , че го е правила и с предишните си гаджета , така и така разбрах я и спря (не питайте как , знам и съм сигурен , доказала ми е поне засега) , казва , че е мислила , че съм поредния , с който ще е просто занимавка , но е видяла , че държа на нея и че нещата ще станат сериозни и уж е осъзнала грешката си. Извини ми се и дори се обвиняваше , че сега доверието много трудно ще го има заради тая постъпка. Смятаме да живеем заедно скоро и постоянно ми повтаря , че ще ми докаже , че няма да ми изневери. Аз самия усещах , че тя тогава не ме обичаше , което е нормално , беше началото на връзката , но сега държанието й е различно , прави ми подаръци , иска да си татуира името ми (детинско , но е знак , че ме обича) , иска да заживее с мен , иска дете до година-2 , веднъж имаше повод да отиде на диско (бал , изпращане) и й казах, забавлявай се не ме мисли , а тя настояваше да ми се обажда и да ми пише през цялото време , за да съм спокоен и да й имам доверие. Хващал съм я да ме лъже няколко пъти (вярно , не всеки път за значими неща , но е лъжа). Имаше телефонния номер на един от бившите си в телефона , аз не й направих проблем , но най-нормално я попитах какво прави това тук и ми каза , че просто е забравила да го изтрие и го изтри ( може и така да е). Но има нещо в мен , което ми подсказва , че тя не може да се промени току-така за 1-2 дни след като съм я хванал и да спре с всичко , не знам крие ли и как и защо ,  сега виждам , че ме обича и малко или много й имам доверие , но все си мисля , че всичко това един ден пак ще стане.. Какво мислите , осъзнала ли е грешката и възможно ли е човек да се промени? Възможно ли е да е станало , защото не ме е обичала все още? Да й вярвам ли от сега нататък? Знам , че няма как да кажете със сигурност , но знам и че вие имате повече опит и все някоя е минала по този път и знае по-добре от мен как стоят нещата. Попринцип искам да чуя мнението на жена , защото давам пример , говорил съм с единствено с вуйчо ми по тази тема и неговите думи бяха ( Оо махай я тая , тя щом тогава го е правила , пак ще го направи , лъже те , такива хора не се променят и т.н) Всички тези неща (дете , ДОРИ брак , което е отживелица за мен , татуси , да заживее с мен и т.н са признаци според мен , че ме обича и може наистина да се е променила). Извинявам се , че поста стана дълъг и отегчителен , но имаше много неща , които да споделя , а няма с кой.

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 10:17 от unknown1589

# 1
  • Мнения: 9 196
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 567
Още сте мноооого, много млади Simple Smile Със сигурност днес ще е тя и за вас, а утре - друга.

# 3
  • Мнения: 13
Разбирам , но аз я обичам и искам нещо сериозно (знам , че е рано) и не искам един ден да съжалявам , че е грешния човек. Въпроса ми е , какво мислите за нея? Има ли смисъл да продължа с нея , може ли да се е променила или всичко това е "вода в очите"

# 4
  • Мнения: 30 802
Смени си името на Станой Димитрашки Караперчамов. Накарай я да си го татуира. Смени си името пак с нормалното и я разкарай, щото имаш психо мацка, с която не трябва да оставаш и ден повече.

# 5
  • Мнения: 9 196
На много хора тези филми не са им интересни вече. Писала, не писала, телефони, глупости. Гледайте си кефа, докато ви е добре заедно и не се занимавай с излишни драми. Като не ви е добре, кой от където е и толкова. Детски сериали са това. Дори не е за под форум Семейни Отношения.

# 6
  • Мнения: 30 802
А, и също така й изпрати файл с attachment с WannaCry, маскиран като твоя снимка. Поискай да плати за откуп точно 6 DogeCoin.

След това спри да висиш в Бг Мама, а отивай в пикап форумите батковците да те научат как да се оправяш с психо мацки.

# 7
  • Мнения: 30 802
По какво съдя, че е психо мацка? Ми по това, че искала дете. На тая възраст въртиопашките не искат деца. Обаче се прави на интересна и знаеш ли - ти си План Б, ако някой лош батко й направи бебе, да знаеш, че ще е от теб. Така че много се пази.

# 8
  • Мнения: 12 662
Не може да не се е променила, щом вече те обича. Изведнъж ще стане друга - няма да те лъже, няма да чати.

# 9
  • Мнения: 13
Не може да не се е променила, щом вече те обича. Изведнъж ще стане друга - няма да те лъже, няма да чати.
Не знам , имаше много случаи в които можеше да ме излъже и да направи нещо , но не е (като ми го е доказвала и казвала , точно както е , защото мои приятели я бяха видяли тогава и също ми го бяха казали така , градът е малък.)

# 10
  • Мнения: 671
Аз съм напълно съгласна с вуйчо ти - това момиче е несериозно и ще ти загуби времето. Не се е кротнала, просто е започнала да се крие по-добре. Не е нормално в началото на връзката да се чувстваш сякаш не те обича - нали именно в началото е еуфорията, пеперудите в корема, нетърпението и вълнението преди поредната ви среща? Не бих се доверила на такъв човек и преди време дадох абсолютно същия съвет на брат ми. Той разкара девойката, беше му много трудно в емоционален план, но в момента е много по-добре, намери си свястно момиче и е щастлив.

# 11
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Момата си е съвсем добре. Да спре да си говори с мъже, да си сложи фередже... Възрастта и житейският ѝ опит стигат до толкова. Има си ухажори, има си самочувствие. Вие спряхте всичките приятелства с други мъже, след като намерихте принца? Омъжили сте се и никога не са ви сваляли?

Нищо не пишеш за чатовете. Провокативни ли са? Ако да, тя ли провокира?

# 12
  • Мнения: 30 802
Абе гледай другата тема - жената вярна, двамата като Тристан и Изолда, Порция и Брут, чак и къщата му изплатила, от 17 годишна друг мъж не е погледнала...

Чатовете са съвсем друг феномен, то си е като пристрастяване. Но и издават някаква черта от характера. Да чатиш и да те харесват в социалните мрежи не е като да те свалят на живо - ти си правиш профил нарочно, нарочно слагаш провокативна снимка, тоест явно го търсиш това сваляне.

# 13
  • Мнения: X
На 19 е рано да слага фередже.

Не ѝ давай да си татуира името ти. Да не е добитък да се жигосва "собственост на Гошко". Утре Гошко като изхвърчи от живота ѝ, ще трябва да дава нови пари да я премахва или покрива. Знаеш ли колко връзки между 19-22 оцеляват за цял живот? Сигурно под 5%.

Не правете дете след година-две. Ужасно сте незрели и двамата. Татуто може да се махне, но детето ще ви е завинаги.

Емоционална изневяра е да си влюбен в друг, а не да си пишеш с някакви дебили по Интернет.

# 14
  • София
  • Мнения: 28 474
Какво лошо има в това да си пише с други мъже?

# 15
  • Мнения: 30 802
Ами писането е доста интимна дейност - на практика акълът й е другаде. Може новото поколение да са някакви други, ама да си хортуваш интимно с други в чат и същевременно да градиш връзка на живо - странно си е. А и говори за нарцисизъм и меракът да й се въртят наоколо, или поне да има такова усещане.

# 16
  • Мнения: 13
Ами писането е доста интимна дейност - на практика акълът й е другаде. Може новото поколение да са някакви други, ама да си хортуваш интимно с други в чат и същевременно да градиш връзка на живо - странно си е. А и говори за нарцисизъм и меракът да й се въртят наоколо, или поне да има такова усещане.
Напълно съм съгласен.

# 17
  • Мнения: 2 127
Изобщо не съм съгласна с вуйчото, да съдиш на база ученически гадженца просто не е сериозно. Моите съученички ги сменяха през 2-3 месеца, сега си гледат децата и мъжете.
И какво толкова като си пише с други? И аз чат-пат си драсвам някой друг ред със съученици, приятели, колеги... Айде като съм обвързана, да сведа контактите си до 1-2 грозноватички приятелки, задължително обвързани. Сега, зависи какво си пише, ако са свалки и уговорки, е друг въпрос. И телефона на бившия си защо не била изтрила. Че и сметка ще държи, какво било правило това тук. Ми, може да го е запазила, за да знае на кого да не вдига.
Притеснително е, че те лъже, щом има лъжи за незначителни неща, ще има и за значителни. Не може да има, ЩЕ.

# 18
  • Мнения: X
Ами писането е доста интимна дейност - на практика акълът й е другаде. Може новото поколение да са някакви други, ама да си хортуваш интимно с други в чат и същевременно да градиш връзка на живо - странно си е. А и говори за нарцисизъм и меракът да й се въртят наоколо, или поне да има такова усещане.

Демоде си. Ако на 19 не си пишеш с някакви по Интернет, кога? Тогава е времето да си чатиш, да общуваш, а не да си играйкаш на семейство.

А и по описаното за момичето ще е по-добре да бяга от този уж неревнуващ постоянно контролиращ субект.

# 19
  • София
  • Мнения: 28 474
И какво като акълът ѝ е на друго място в даден момент? Нищо лошо няма в това, даже е здравословно. Омъжена съм, но ако мъжът ми даже ми намекне за подобно ограничение, ще има много, много  сериозен проблем. Такъв контрол и такове обсебване са недопустими.
П.П. Един от двамата ми най-добри и стари приятели е мъж. И си пиша, и се виждам с него.

Скрит текст:
Ами писането е доста интимна дейност - на практика акълът й е другаде. Може новото поколение да са някакви други, ама да си хортуваш интимно с други в чат и същевременно да градиш връзка на живо - странно си е. А и говори за нарцисизъм и меракът да й се въртят наоколо, или поне да има такова усещане.

Демоде си. Ако на 19 не си пишеш с някакви по Интернет, кога? Тогава е времето да си чатиш, да общуваш, а не да си играйкаш на семейство.

А и по описаното за момичето ще е по-добре да бяга от този уж неревнуващ постоянно контролиращ субект.
Оооо, да! Винаги съм бягала от дори само сексуални отношения с неуверени хора, много са вредни.

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 11:23 от milenaka

# 20
  • Мнения: 30 802
Ъм, не че нещо, но откога да висиш и да чатиш в нета се смята за нещо куул, а не за ултра-лузърско поведение? На 19 ти е време да цъфтиш, да се фръцкаш, а не да си образуваш бръчки и торбички под очите със забоден в телефона нос.

Голям флирт, голяма красота това да чатиш в нета. Едно време беше интересно, щото нетът беше новост и висяхме в ICQ. Ама чатенето не е точно общуване, не гради социални умения, напротив.

Бе направо за млади хора на 19, с цялото време на света, да чатиш е лузърско. И да търсиш внимание в нета е лузърски нарцисизъм за психо кифли. Нездраво четкане на виртуално самочувствие. Смотана и ненормална работа. Нищо хубаво няма, нищо младежко и готино.

И не, не съм демоде, аз съм от най-ранните почти digital natives, чатя и имам нет от скоро ще станат 20 години. И за 20 години чатенето от загубеняшка дейност стана готина дейност за младежи. Айде бе...

Не съм демоде - и днес има не-чатещи млади дами. А чатещите и търсещи внимание от мъже са си патология някаква. Не е едно и също да се облечеш хубаво и да събираш погледи - и да се затвориш в стаята и да броиш лайковете на вулгарното си селфи.

# 21
  • Мнения: 30 802
И какво като акълът ѝ е на друго място в даден момент? Нищо лошо няма в това, даже е здравословно. Омъжена съм, но ако мъжът ми даже ми намекне за подобно ограничение, ще има много, много  сериозен проблем. Такъв контрол и такове обсебване са недопустими.
П.П. Един от двамата ми най-добри и стари приятели е мъж. И си пиша, и се виждам с него.

А ако неговият акъл е другаде? Ми защо изобщо са заедно? що не може той да бройка по-готини и красиви, а що не и да забие нещо странично?

# 22
  • Мнения: X
Сега пък лузърско било чатенето. Дрън-дрън. Всичките чатят и всичките висят в Нета, значи всичките са лузъри по твоите критерии. Ама не са в айсикюто, има си модерни чат-алки.

# 23
  • Мнения: 2 127
Айде сега, като чатиш си лузър. Влез в кое да е кафе, в което ходят ученици, ми те всички са забили носове в телефоните. Чатенето, също така, си има приложения - ми, аз пък не обичам да говоря по телефона и предпочитам, ако имам нещо за казване, да използвам месинджъра. А имам приятел(к)и, с които физически трудно намираме време да се видим, а пък има какво да си кажем между 2 срещи веднъж в месеца, нали. Бил й другаде акълът, че кой казва, че тя си чати, докато е с него? Ама човекът е запознат с телефонните номера в указателя й, със сигурност й пребърква телефона, та знае кога с кого си чати.
А на автора, като му гледам контролиращото поведение, за него чатене с други мъже може да е и нещо супер тривиално, като "как е, какво става с теб" от някой бивш съученик.

# 24
  • Мнения: 30 802
Сега пък лузърско било чатенето. Дрън-дрън. Всичките чатят и всичките висят в Нета, значи всичките са лузъри по твоите критерии. Ама не са в айсикюто, има си модерни чат-алки.

Ами баш така си е - хора, които преди години не са имали акъл и пари за компютри, сега са хванали евтината електроника, не са се нацъкали и чатят като невидели. Абе не сме 1997 година с IRC-то. Разбира се, че е лузърско да чатиш, вместо да общуваш на живо. Дори ССФ ще ти го каже:)

И да, всички са телефоно-зомбита и лузъри, леймъри и невидели технологии навреме. Неизживяно технологично детство.

# 25
  • София
  • Мнения: 28 474
И Мамасита заби темата в десета глуха....

# 26
  • Мнения: 2 127
Е, интересно как ще са видели технологии навреме, като когато чатенето в IRC беше ежедневие, те са били в най-добрия случай, в памперси и с дрънкалки. Или, викаш, за всяко бебе, по един Правец.

# 27
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
... Не е едно и също да се облечеш хубаво и да събираш погледи - и да се затвориш в стаята и да броиш лайковете на вулгарното си селфи.
Колко трябва да е акълът на един момък, който се е увлякъл по мадама, постваща вулгарни селфита в социалните мрежи?

Въобще не съм сигурна, че става въпрос за това. Просто него не го кефи, че тя има и други приятели. Затова попитах кой с кого се закача: тя с тях; те с нея или свалките са двупосочни.

# 28
  • Мнения: 5 240
Аз май нещо не разбрах ... какъв е проблема в момичето? По-скоро в автора виждам такъв.

# 29
  • Мнения: 11 575
Здравейте дами , в началото на връзката ни , приятелката ми си пишеше с други мъже (аз съм на 22 тя на 19). Знам , че го е правила и с предишните си гаджета , така и така разбрах я и спря (не питайте как , знам и съм сигурен , доказала ми е поне засега) , казва , че е мислила , че съм поредния , с който ще е просто занимавка , но е видяла , че държа на нея и че нещата ще станат сериозни и уж е осъзнала грешката си. Извини ми се и дори се обвиняваше , че сега доверието много трудно ще го има заради тая постъпка. Смятаме да живеем заедно скоро и постоянно ми повтаря , че ще ми докаже , че няма да ми изневери. Аз самия усещах , че тя тогава не ме обичаше , което е нормално , беше началото на връзката , но сега държанието й е различно , прави ми подаръци , иска да си татуира името ми (детинско , но е знак , че ме обича) , иска да заживее с мен , иска дете до година-2 , веднъж имаше повод да отиде на диско (бал , изпращане) и й казах, забавлявай се не ме мисли , а тя настояваше да ми се обажда и да ми пише през цялото време , за да съм спокоен и да й имам доверие. Хващал съм я да ме лъже няколко пъти (вярно , не всеки път за значими неща , но е лъжа). Имаше телефонния номер на един от бившите си в телефона , аз не й направих проблем , но най-нормално я попитах какво прави това тук и ми каза , че просто е забравила да го изтрие и го изтри ( може и така да е). Но има нещо в мен , което ми подсказва , че тя не може да се промени току-така за 1-2 дни след като съм я хванал и да спре с всичко , не знам крие ли и как и защо ,  сега виждам , че ме обича и малко или много й имам доверие , но все си мисля , че всичко това един ден пак ще стане.. Какво мислите , осъзнала ли е грешката и възможно ли е човек да се промени? Възможно ли е да е станало , защото не ме е обичала все още? Да й вярвам ли от сега нататък? Знам , че няма как да кажете със сигурност , но знам и че вие имате повече опит и все някоя е минала по този път и знае по-добре от мен как стоят нещата. Попринцип искам да чуя мнението на жена , защото давам пример , говорил съм с единствено с вуйчо ми по тази тема и неговите думи бяха ( Оо махай я тая , тя щом тогава го е правила , пак ще го направи , лъже те , такива хора не се променят и т.н) Всички тези неща (дете , ДОРИ брак , което е отживелица за мен , татуси , да заживее с мен и т.н са признаци според мен , че ме обича и може наистина да се е променила). Извинявам се , че поста стана дълъг и отегчителен , но имаше много неща , които да споделя , а няма с кой.
На много грешен път си, човече. Момата е още дете и изобщо не е наясно какво иска. Любовта не се определя от нещата, които си изброил. Я заживейте самостоятелно (не в дома на мама и тати), издържайте се сами няколко годинки, пък тогава му мислете за сериозните неща като раждане на децата.

# 30
  • Мнения: 2 127

Въобще не съм сигурна, че става въпрос за това. Просто него не го кефи, че тя има и други приятели. Затова попитах кой с кого се закача: тя с тях; те с нея или свалките са двупосочни.
Ако въобще говорим за свалки... ама честно, така като го чета - съмнявам се.
Но и тя не ми вдъхва доверие, и двамата са сбъркани, той й ровичка по телефоните и държи сметка какви номера има в указателя си, а тя, вместо да му бие шута на тоя overly attached boyfriend, за деца му говори. Та съвсем да се набие на пачи яйца.

# 31
  • Мнения: 488
Пич ревността ще те убие.Какво означава имала номера на бившо гадже.Ами ти да не си Адам,света не почва и не свършва с теб.Ако и нямаш доверие я оставяй ,ако ли не се отдай, а пък да става каквото ще.Сегашните младежи всички много си пишете,а не можете да решавате нещата на живо.Щом си стигнал чак тема да пуснеш значи си много ревнив.Не си само ти,но ревността те изяжда от вътре и ви пречи на връзката.За това или я приеми каквато е или я оставяй.

# 32
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319

Въобще не съм сигурна, че става въпрос за това. Просто него не го кефи, че тя има и други приятели. Затова попитах кой с кого се закача: тя с тях; те с нея или свалките са двупосочни.
Ако въобще говорим за свалки... ама честно, така като го чета - съмнявам се.
Но и тя не ми вдъхва доверие, и двамата са сбъркани, той й ровичка по телефоните и държи сметка какви номера има в указателя си, а тя, вместо да му бие шута на тоя overly attached boyfriend, за деца му говори. Та съвсем да се набие на пачи яйца.
Съгласна съм, но в момента се опитвам да му вляза в тона, за да си изясня подробности.

# 33
  • Мнения: 30 802
Предполагам, че мадамата има профил в Инстаграм.

А иначе чатът е по-интимен от среща наживо, и позволява тихичко и без следи да тъчеш на два стана, ако искаш. Съвсем различно от това в реала да се запознава с по няколко наведнъж.

# 34
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Какво толкова му е на Инстаграма? Нещо нередно ли с случва там?

# 35
  • Мнения: 2 127
Ох, профил в инстаграм имала, У-ЖАС.
Ще си каже човек, че не излиза от Тиндъра.

# 36
  • Мнения: 30 802
Какво толкова му е на Инстаграма? Нещо нередно ли с случва там?

А, не, нищо, просто младите моми го ползват вместо мегдан.

Не е нормално да искаш да имаш непрестанно внимание на мъже във виртуала. Пък нека съм демоде.

Не всички ползваме Инстаграм, за да качваме и гледаме фотогенични готварски рецепти. Има си цяла секция за манекенки, търсещи дубайски шейхове. Вид проституция.

# 37
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Ама от някакви чатове с мъже да се стига до шейховете в инстаграм е много нормално!...

# 38
  • Мнения: X
На 19 е нормално да искаш постоянно внимание от мъже - и във виртуала, и извън. И сред тях да избираш. А не да си играеш на къщичка с г-н Ревнивец и да мечтаеш за бебенца.

# 39
  • Мнения: 30 802
Добре де, аз ли съм старомодна, или е нормално като има връзка, да си насочи там вниманието. То точно затова са връзките - за да си давате пълно внимание. Ама днес на всички ни е раздвоено вниманието. Неприятно е, неуважително към човека. С какво точно помагат чатовете с други мъже? Тя на практика се озърта за по-добър. То е все едно на работа, пред очите на шефа, да си разпращаш сивито, ако се намери нещо по-добро.

# 40
  • Мнения: 2 127
Т.е., ако имаш фейсбук и инстаграм, вариантите са 2:
1) снимки на манджи
2) проститутка, снимаща се в Дубай.
И какво непрестанно внимание? Оф, от един чат, който като нищо ще се окаже някаква тъпотия, която никой друг, освен автора, не е разбрал, че е свалка.

Ако съм те разбрала правилно, момичето е вид виртуална проститутка и грешката е в нея, защото има инстаграм и фейсбук (нещо, което всички на нейните години имат), а автора е напълно нормален, ровейки чужди телефони (нещо, което не всеки прави). Добре, ще знаем.

# 41
  • Мнения: 488
Това с писането си идва от вътре.Аз едно време преди да срещна жената си карах добре,но след запознанството си с нея разбрах ,че това е моят човек и съм правил всичко за да не се почувства
 тя уязвена .Според мен ако тая мадама наистина се е спряла заради него значи че държи на него.А той трябва да се справи с ревността си.

# 42
  • Мнения: X
Добре де, аз ли съм старомодна, или е нормално като има връзка, да си насочи там вниманието. То точно затова са връзките - за да си давате пълно внимание.

На 19 е, да ти напомня. Не на 29. Точно ти развиваше теории, как младите момичета трябвало да въртят по двама-трима, тъй че и да се оглежда - какво? На 19 трябва всичко да е смъртоносно сериозно и да събират гнезденце?

И да, в нейния случай е изключително добре да се оглежда, вместо да пристане на 20 на това дечко,че и бебИнце да му роди, за да му докаже любовта си, заедно с тату "Гошко" на ключицата си, защото тъй се доказва любов.

# 43
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
На 19 е нормално да искаш постоянно внимание от мъже - и във виртуала, и извън. И сред тях да избираш. А не да си играеш на къщичка с г-н Ревнивец и да мечтаеш за бебенца.
Абе ти си искай внимание, ама те ако искат друго Grinning

Добре де, аз ли съм старомодна, или е нормално като има връзка, да си насочи там вниманието. То точно затова са връзките - за да си давате пълно внимание. Ама днес на всички ни е раздвоено вниманието. Неприятно е, неуважително към човека. С какво точно помагат чатовете с други мъже? Тя на практика се озърта за по-добър. То е все едно на работа, пред очите на шефа, да си разпращаш сивито, ако се намери нещо по-добро.
Не се озърта за по-добър, щото си го е намерила. Не ѝ се иска това да я заключи за останалите. Колкото и да му е неприятно, тя ще продължи да си носи токчетата, да си слага червило и да хубавее за другите мъже. Или свиква с тази мисъл, или си взима някоя с къдрави сключени вежди и се приключва.

# 44
  • Мнения: X
Здравейте дами , в началото на връзката ни
Скрит текст:
, приятелката ми си пишеше с други мъже (аз съм на 22 тя на 19). Знам , че го е правила и с предишните си гаджета , така и така разбрах я и спря (не питайте как , знам и съм сигурен , доказала ми е поне засега) , казва , че е мислила , че съм поредния , с който ще е просто занимавка , но е видяла , че държа на нея и че нещата ще станат сериозни и уж е осъзнала грешката си. Извини ми се и дори се обвиняваше , че сега доверието много трудно ще го има заради тая постъпка. Смятаме да живеем заедно скоро и постоянно ми повтаря , че ще ми докаже , че няма да ми изневери. Аз самия усещах , че тя тогава не ме обичаше , което е нормално , беше началото на връзката , но сега държанието й е различно , прави ми подаръци , иска да си татуира името ми (детинско , но е знак , че ме обича) , иска да заживее с мен , иска дете до година-2 , веднъж имаше повод да отиде на диско (бал , изпращане) и й казах, забавлявай се не ме мисли , а тя настояваше да ми се обажда и да ми пише през цялото време , за да съм спокоен и да й имам доверие. Хващал съм я да ме лъже няколко пъти (вярно , не всеки път за значими неща , но е лъжа). Имаше телефонния номер на един от бившите си в телефона , аз не й направих проблем , но най-нормално я попитах какво прави това тук и ми каза , че просто е забравила да го изтрие и го изтри ( може и така да е). Но има нещо в мен , което ми подсказва , че тя не може да се промени току-така за 1-2 дни след като съм я хванал и да спре с всичко , не знам крие ли и как и защо ,  сега виждам , че ме обича и малко или много й имам доверие , но все си мисля , че всичко това един ден пак ще стане.. Какво мислите , осъзнала ли е грешката и възможно ли е човек да се промени? Възможно ли е да е станало , защото не ме е обичала все още? Да й вярвам ли от сега нататък? Знам , че няма как да кажете със сигурност , но знам и че вие имате повече опит и все някоя е минала по този път и знае по-добре от мен как стоят нещата. Попринцип искам да чуя мнението на жена , защото давам пример , говорил съм с единствено с вуйчо ми по тази тема и неговите думи бяха ( Оо махай я тая , тя щом тогава го е правила , пак ще го направи , лъже те , такива хора не се променят и т.н) Всички тези неща (дете , ДОРИ брак , което е отживелица за мен , татуси , да заживее с мен и т.н са признаци според мен , че ме обича и може наистина да се е променила). Извинявам се , че поста стана дълъг и отегчителен , но имаше много неща , които да споделя , а няма с кой.
Какво да е осъзнала....та тя е още хлапачка.Не знае сърби ли я, боли ли я, пишка ли й се.....
Трудно е да се прецени що за характер има, но предвид възрастта й, най-вероятно ще смени поне още 15-20 мъже, докато си "седне на дуп..о".
А ти не си престарял....що не си гледате живота и купона, ами се тормозите за тъпотии?!!!

# 45
  • Мнения: 30 802
Добре де, аз ли съм старомодна, или е нормално като има връзка, да си насочи там вниманието. То точно затова са връзките - за да си давате пълно внимание.

На 19 е, да ти напомня. Не на 29. Точно ти развиваше теории, как младите момичета трябвало да въртят по двама-трима, тъй че и да се оглежда - какво? На 19 трябва всичко да е смъртоносно сериозно и да събират гнезденце?

И да, в нейния случай е изключително добре да се оглежда, вместо да пристане на 20 на това дечко,че и бебИнце да му роди, за да му докаже любовта си.

Да въртят, ама не във виртуала. Просто е прекалено лесно във виртуала, нула усилия и само четкане на егото.

На мен ми е странно как бързо хвръкват от нула моногамия до 100% битовизъм и съжителство с ревност и бебенце. Има нещо сбъркано в цялата ситуация.

Чатенето е качествено различно от оглеждането. Щото гледат само екранчето, а това е лузърско.

# 46
  • Мнения: 5 240
Баси аз съм  курва готвачка ....
Мамасита имам чувството, че в тебе живеят 2-3 души и пишат по различно време..
Да поправя изказването ти - точно във виртуала се оставят най-лесно следи и човек би бил хванат от раз.
Авторът е човека с проблемите.

# 47
  • Мнения: X
Чатенето е качествено различно от оглеждането. Щото гледат само екранчето, а това е лузърско.

От екранчето лесно се преминава към реалното. Тъй стават нещата в наши дни. Лузърско никога не е било и скоро няма да бъде. Peace Само формата/апповете/сайтовете се сменят.

# 48
  • Мнения: 30 802
Що бе, винаги ми е било това мнението за чатовете, особено в сегашната им форма.

Сега, ако са на етап гаджета, по принцип мадамата не би трябвало да говори за бебенца. На мен ми се струва това като някаква хипер-компенсация, прекалено доказване. За мен нормалното е да излизат, но всеки да си има времето и да си дадат един "гратисен период", в който си затварят очите и е ясно, че всеки върти по 2-3 и си прави кастинга. Да почнат отначалото да си ровят по телефоните и на мен ми идва много.

Обаче момчето ако не му изнася- да напуска и да търси друга, не да натиска тази да си сменя мисленето.

Но да, висене в чат с няколко мъже, ако е често и целенасочено, не е най-доброто.

# 49
  • Мнения: 5 240
Автора достатъчно я е смачкал с недоверието си, тя е започнала да му се доказва с тези обещания/а всъщност се опитва да се докаже на себе си/ че не е такава каквато той и втълпява. И двамата имат дефицити и травми от детството, но проблема на автора е много по-голям. Той е психо насилник и ще и стане ясно до няколко години.

# 50
  • Мнения: 13
Автора достатъчно я е смачкал с недоверието си, тя е започнала да му се доказва с тези обещания/а всъщност се опитва да се докаже на себе си/ че не е такава каквато той и втълпява. И двамата имат дефицити и травми от детството, но проблема на автора е много по-голям. Той е психо насилник и ще и стане ясно до няколко години.
Ти доверие ще имаш ли ако някой ти казва , че си единствена , ако го хващаш да те лъже и в последствие всичко това се окаже , че са просто приказки , а действията показват друго? Понякога се чудя аз ли съм сбъркан или 2/3 от хората мислят твърде ограничено.

# 51
  • Мнения: 5 240
Няма да имам доверие, но и няма да стоя с този човек повече.

# 52
  • Мнения: 30 802
Сега, първо, тя не ти дължи вярност. Ако не си могъл да я вдъхновиш да спре да чати, значи не те иска чак толкова. Бъди мъж и се раздели.

Не разбирам защо ще се натискаш и ще начукваш канчето, след като явно и двамата не искате да сте заедно. Никой няма да ви пише черна точка, ако сега не се овъртолите да правите "здраво семейство". Имате още хляб да изядете.

Та така, чати. Не е гот, като не ти изнася, намери си такава, дето не чати. Просто е.

# 53
  • Мнения: X
Ако я подлагаш на разпити и проверки - много ясно, че ще лъже, и ще лъже все повече и повече, докато накрая ѝ писне от теб.

# 54
  • Мнения: 13
Сега, първо, тя не ти дължи вярност. Ако не си могъл да я вдъхновиш да спре да чати, значи не те иска чак толкова. Бъди мъж и се раздели.

Не разбирам защо ще се натискаш и ще начукваш канчето, след като явно и двамата не искате да сте заедно. Никой няма да ви пише черна точка, ако сега не се овъртолите да правите "здраво семейство". Имате още хляб да изядете.

Та така, чати. Не е гот, като не ти изнася, намери си такава, дето не чати. Просто е.
Спряла е да чати след като я хванах и си призна за още много като ги блокира , аз го написах още в първия пост

# 55
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
И какъв е проблемът? Че ще ги разблокира и може да започне отново ли?

Не си казал нищо за характера на чатовете, но нищо. Аз съм търпелива. Ще почакам.

# 56
  • Мнения: 13
И какъв е проблемът? Че ще ги разблокира и може да започне отново ли?

Не си казал нищо за характера на чатовете, но нищо. Аз съм търпелива. Ще почакам.
Проблема е , че се посъветвах с вас дали такъв човек може НАИСТИНА да се промени и да спре , а не да ме нарани отново някой ден (не , че е сигурно , но както казах имате повече опит и знаете какво БИ станало дали е така или просто приказки отново). Иначе как да обясня какви са били чатовете? Занимавки , сърца , целувки , комплименти , опознаване т.н

# 57
  • Мнения: 5 240
Да може. Когато му се даде свобода.

# 58
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Занимавки , сърца , целувки , комплименти , опознаване т.н
Кой ги пуска? Тя ли? Ако ѝ ги пращат, отговаря ли им с подобни послания?

Не може тя да те наранява с това, че е харесвана от мъжете. Това би трябвало повече да те ласкае.

# 59
  • Мнения: 30 802
Вие сте на колко беше, 19 и 22. По принцип на тоя етап е 101% сигурно, че ще се разделите в бъдеще. Съмнява ме да изкарате цял живот. Тя няма причина, реална, да спре. В скоро време пак ще чати, защото ей така, защото си й забранил.

За съжаление мъже като теб изкарват най-лошото в жените. Дори може и да ти изневери, ей така, да те направи на глупак.

Та така, най-добрият ход е да се разделите, не да се чудиш как на 19 да й оформяш мисленето. Нямаш опит с жените, нямаш житейски опит, натрупай го и няма да имаш драми.

# 60
  • Мнения: 13
Да може. Когато му се даде свобода.
Значи проблема е в мен , да , ревнив съм , съмнявам се. Как мога да си помогна? Само да си кажа , че спирам нищо няма да се промени освен да се тормозя вътрешно.

# 61
  • Мнения: 13
Занимавки , сърца , целувки , комплименти , опознаване т.н
Кой ги пуска? Тя ли? Ако ѝ ги пращат, отговаря ли им с подобни послания?

Не може тя да те наранява с това, че е харесвана от мъжете. Това би трябвало повече да те ласкае.
Да и тя им отвръщаше.

# 62
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Как? С провокативни отговори, които да подхранват интереса, или с усмивка.

# 63
  • Мнения: 13
Как? С провокативни отговори, които да подхранват интереса, или с усмивка.
Със същите целувки , сърца.

# 64
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Аха, детинщини. Тези хора дори не използват думи в общуването си, а теб сърцата те притесняват най-много. Когато твоята започне да ти мучи, ще се сетиш какво имам предвид.

# 65
  • Мнения: X
Аха, детинщини. Тези хора дори не използват думи в общуването си, а теб сърцата те притесняват най-много.

То това чат ли е... Пратили ѝ стикери с цункащи кученца и той изпаднал в нервна криза.

# 66
  • Мнения: 5 240
Щом те тормози тази връзка прекрати я. Дано да дойде време в което да осъзнаеш силата на мъжа над жената. И да не вадиш най-лошото от партньорките си.

# 67
  • Мнения: 30 802
Ми да, той е още нервозно кебапче, момченце. Не може да се открои и да й привлече истински вниманието. Та чатенето е най-малкият проблем всъщност.

Иначе пак смятам, че чатенето си е простотия и в някои случаи е кофти женско поведение. Обаче жените са склонни да си коригират поведението - но само при правилните условия.  При неправилните условия нарочно стават гаднярки. Женски инстинкт някакъв, че са се събрали с мъж, за който имат съмнения и тестват.

# 68
  • Мнения: 11 575
Ти и тя работите ли, учите ли? Имате ли общи интереси? Ходите ли някъде заедно?

# 69
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Аз мога вече да кажа. Тя не работи и не учи. Сега чакам авторът да потвърди или да разсее моите впечатления.

Обаче жените са склонни да си коригират поведението - но само при правилните условия. 
Ох, много трудно стана. Сега е ред да му обясниш и кои са правилните условия.

От моя гледна точка правилни са тези, които искам аз Grinning

# 70
  • Мнения: 13
Аха, детинщини. Тези хора дори не използват думи в общуването си, а теб сърцата те притесняват най-много.

То това чат ли е... Пратили ѝ стикери с цункащи кученца и той изпаднал в нервна криза.
Пак казвам колко ограничено мислите , вие кво си представяте , че само и пратили целувка и тя отвърнала и толкова ли? Казах , че чата се е разточил , запознанство а у , кое е трудно да се разбере?

# 71
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Вие в мрежата ли се запознахте?

За нея това са занимавки, казала ти го е ясно. Теб е избрала. Ако не е узряла и иска още занимавки, не я спирай. Ти си наранен, оттегли се и я остави да се забавлява. Проблемът не е твой, че тя иска да седи на два стола.

# 72
  • Мнения: X
Трудно е да се разбере, че си избиваш личните проблеми и адската нужда да бъдеш обичан по този гестаповски начин - чрез следене, чрез благоволения, принуждаваш я да послъгва, за да не правиш сцени, следиш ѝ акаунти, тя трябва да обещава и да се кълне, че няма да ти изневери и прочее. Чак се съветваш с вуйчовци, дали нямала да ти кръшка и да те наранява. Я се стегни.

# 73
  • Мнения: X
Аз много не разбрах в какво точно се състои провинението на 19-годишното девойче. Чатила си е с други преди да станат сериозни нещата с автора. А след това? За какво е била лъжата? Че не е изтрила някакъв телефонен номер?
Това с татуировката няма да го коментирам - глупав начин да си докажеш любовта. Но автора само на мен ли ми се струва, че се държи като маниак, който й рови в телефона, чата, държи й сметка за всичко и гледа под лупа всяко нейно действие. Извинете, но кое младо момиче още на 19 ще е готово да ражда деца на вече ясно открояващ се като ревнивец, комплексиран млад мъж? Те на тази възраст не си ли поживеят волно, представям си като станат на 40 каква сивота и скука ще е.

# 74
  • Мнения: 30 802
Май сега такава е модата - контрол и озъбване, не знаят етикета...а и махалото е в другата посока, прекалено доказване колко са надеждни. След няколко десетилетия Girl Power, сега за да не ги помислят за коври и използвачки, се постилат като изтривалки - или поне дават вид, че се постилат.

# 75
  • Мнения: 5 240
И до 5 години след детето тежък развод и емоционален срив

# 76
  • Мнения: 13
Май сега такава е модата - контрол и озъбване, не знаят етикета...а и махалото е в другата посока, прекалено доказване колко са надеждни. След няколко десетилетия Girl Power, сега за да не ги помислят за коври и използвачки, се постилат като изтривалки - или поне дават вид, че се постилат.
Интересно как като ти наскочиха "вълците" и се сля с тълпата Simple Smile нищо не казвам просто ми е смешно как изведнъж си променяш начина на мислене.

# 77
  • Мнения: 30 802
Именно. Абе играят си на семейство. Та ето това е негативната страна от тенденцията да се заживява заедно - емоционален шантаж, приспиване на инстинкти, начукване на канчето и морализаторска лекция....младите момичета нямат житейски опит да разпознаят тази ситуация. Та донякъде поведението с чатене и несериозност е хубав защитен механизъм.

# 78
  • София
  • Мнения: 17 773
Само на мен ли ми направи впечатление, че авторът я попитал за телефонния номер на бившия "какво прави това тук".
Как какво, искаш да си сложи фередже, да има само твоя номер в телефона и да ти се доказва, че те обича во веки?
Май той е психото.

# 79
  • Мнения: 13
Само на мен ли ми направи впечатление, че авторът я попитал за телефонния номер на бившия "какво прави това тук".
Как какво, искаш да си сложи фередже, да има само твоя номер в телефона и да ти се доказва, че те обича во веки?
Май той е психото.
Ами аз например не пазя телефонния си номер на някоя бивша , за какво ми е? Да си говорим от време на време или да си пращаме смс ли? Щом нещо е приключило значи е така , задни вратички не оставям.

# 80
  • Мнения: 1 306
Добре де, само аз ли си мисля,  че не е етично щом си с някого във връзка, да флиртуваш и с други?  То е ясно, че не са толкова безобидни чатовете, за да се впрегне авторът.
Не мисля, че момичето ще се промени.  Но и не мисля, че трябва да си го слагаш толкова. Каквото, такова. А и защо пък трябва да се боиш от нараняване. То, ако се окажеш толкова чуплив, няма да е добре за теб.
Изненадана съм от коментарите на Сирената. Понякога е доста смислена, но не и в този случай.

# 81
  • Мнения: X
Unknown, ти хубаво се даваш за пример какво не правиш, но не ти ли е малко унизително да ровиш из номерата на момичето и да питаш: Тоя какъв е, оня какъв е?
Тя в твоя телефон рови ли?

# 82
  • Мнения: X
То само в телефона ѝ да рови... Щом е толкова сигурен, че е спряла с чатове, значи и пароли за акаунти му е дала, за да му докаже колко го обича и как няма да му изневери. Все впрегната да му се доказва и да реве, как е сгрешила и как няма да се повтори. Бла.

# 83
  • Мнения: 3 231
Задължително ѝ позволи да си татуира името ти, мен!!! Задължително, особено след като сама го предлага. Така ако някога да се разделите, ще знаеш че И НЕЯ със сигурност ще я боли Simple Smile

# 84
  • Мнения: 5 240
Първия ми мъж психопат си татуира моето и след като се разделихме го зачрекна с 2 червени хикса Stuck Out Tongue Winking Eye

# 85
  • Варна
  • Мнения: 208
И какъв е проблемът? Че ще ги разблокира и може да започне отново ли?

Не си казал нищо за характера на чатовете, но нищо. Аз съм търпелива. Ще почакам.
Проблема е , че се посъветвах с вас дали такъв човек може НАИСТИНА да се промени и да спре , а не да ме нарани отново някой ден (не , че е сигурно , но както казах имате повече опит и знаете какво БИ станало дали е така или просто приказки отново). Иначе как да обясня какви са били чатовете? Занимавки , сърца , целувки , комплименти , опознаване т.н
Първо,си много ревнив.И това не е в твой плюс
Второ,то че ще те нарани пак е ясно,ама този път такъв шут ще получиш,че няма да може да се опомниш.
Трето,мисля че си много влюбен в неправилната девойка.
Живейте си и се радвайте на живота в момента.

# 86
  • Мнения: X
Първия ми мъж психопат си татуира моето и след като се разделихме го зачрекна с 2 червени хикса Stuck Out Tongue Winking Eye

Хихи, крайният резултат после е



Дали се кефи тази Лаура, че е петата специална?Simple Smile


# 87
  • Мнения: 5 240
Ха ха хааа

# 88
  • Мнения: 5 508
С какво пък те е наранила? Щом в началото го е правила и е смятала, че връзката е мимолетна явно и ти си спомогнал за тези й вътрешни усещания.
И аз пазя номера на бивши в телефона си, отделно си пиша и с други хора. Да, не флиртувам с тях, но и тя вече не го прави.
И да, това че преди е правила дадено нещо не означава, че ще продължи да го прави.

# 89
  • Мнения: 30 802
Ако си във връзка, не е гот да чатиш. Ама ако е била в "гратисния период", който е доста разтегливо понятие - тогава няма място за ровене в телефон.

# 90
  • Мнения: 5 508
За това следва да се разбере какво е 'в началото', защото за мен 'началото' трае 2-3 месеца, в които сме си точно в такъв период, в който не е ясно дали ще се получат нещата за дълго или не, точно както е било и при приятелката на автора.

# 91
  • Мнения: 30 802
"В началото" стандартът е нисък - общо взето е допустимо дори и секс с друг, ако е изпреварил. Ми не може от първия месец да иска доказателства, че ще си му вярна и си готова на убийство за него...

Ма много се връзват това младите, какво им става...искат всичко да е сигурно. Може би компенсация за несигурността на съвременния свят?

# 92
  • Мнения: 5 134
Накаай я да си татуира името ти на челото си, в лилаво. Иначе не те обича.

# 93
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Айй, какви сте дечковци дето се чудят каква драма да си измислят!! Как очакваш непознати хора да ти дават акъл за твоята приятелка? Ако не й вярваш и мислиш, че те занася я зарежи. Ако все пак мислиш, че има шанс да се поправи и много я обичаш, дай й го този шанс. Просто е.

# 94
  • Мнения: 5 134
Да допълня нещо за предложението ми да я накараш да си те татуира на челото.

Нека да е ултиматум, със заплахи и тръшкане от твоя страна.

Само някакво толкова абсурдно изискване ще и даде шанс да се осъзнае и да избяга с мръсна газ, както отдавна трябваше да е направила.

Алтернативата е да почнеш да се държиш адекватно и нормално на ситуацията и току виж нещата потръгнали.

# 95
  • Мнения: 2 127
Впрочем, дори момичето да е имало чувства и желание да е само с него, наистина такива мъже вадят най-лошото от жените. Ама не защото са особено читави, пък жените си падали по "лошите",  а просто наистина дотяга някой да ти държи сметка  за всяка крачка и да е до такава степен обсебващ. До един момент се ласкаеш как той не може да диша без теб, след него вече осъзнаваш колко точно пък ти не можеш да дишаш с него.

# 96
  • Мнения: 11 312
А бе я си гледайте детството и не се занимавайте с глупости.
Цялото ви поведение, приказки и тем подобни показват, че има още бая банички да изядете преди да сте отговорни и готови за брак, че и деца.

# 97
  • Мнения: 116
Абсолютно е възможно, в началото девойката да е неориентирана, а после да се кротне.
Бях на 18 като се запознах с мъжът ми. На тая възраст акъла ми никакъв го нямаше. Хич и не съм си мислела да се омъжвам за него. Флиртувах с друг/и, не само виртуално. Той се дразнеше и имахме търкания. Разделяхме се, беше ми казал да му се обадя като порасна. Както и да е, явно още тогава си ме беше избрал. С времето отношението ми към него се промени, опознах го, започнах да го уважавам, обикнах го и се кротнах. Просто осъзнах, че това е човек, с който бих прекарала живота си. Тийн увлечението прерастна в обич с времето. Не съжалявам изобщо и смятам че, не съм давала поводи и на него да съжалява.

Млада е девойката, дай и време, ще видите как ще се развият нещата. Рано е да си правиш изводи. Не бързайте обаче с детето, първо се опознайте достатъчно, че да разбете, дали можете да си търпите кусурите.

# 98
  • София
  • Мнения: 17 591

Олеле.
Че разбира е, че няма да си изтрие живота само понеже си се появил Ти...
Какво ужасно, обсебващо отношение!
Честно, не бих те търпяла и 5 минути.
Дано не направи глупостта да се татуира, че после ще се чуди как да заличава.
А що се отнася до теб... по-добре си вземи куче, не жена.

# 99
  • Мнения: 1 121
... Извинявам се , че поста стана дълъг и отегчителен , но имаше много неща , които да споделя , а няма с кой.

Квинтесенцията.

# 100
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 407
... Извинявам се , че поста стана дълъг и отегчителен , но имаше много неща , които да споделя , а няма с кой.

Квинтесенцията.
Ама със запетаи, а? Можеше 'сичкото да е едно изречение...

А по темата - по-добре си поживейте малко, ползвайте презервативи и то времето ще си покаже. Ако толкова ви дразни момичето, освободете я от себе си, да си намери някой, невнасящ напрежение във взаимоотношенията им.

# 101
  • Мнения: 522
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

# 102
  • Мнения: 9 196
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

И какво от това? Някакъв вселенски пример ли си? На 19 години половината човечество не е срещнало себе си, камо ли доживотен партньор.

В тази връзка, те някои го "срещат" и на 12-13 години, имат си и пазари за тая работа.

Коментирай темата, не ми цикли под постовете с тоя невротизиран тон.

# 103
  • Мнения: 522
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

И какво от това? Някакъв вселенски пример ли си? На 19 години половината човечество не е срещнало себе си, камо ли доживотен партньор.

В тази връзка, те някои го "срещат" и на 12-13 години, имат си и пазари за тая работа.

Коментирай темата, не ми цикли под постовете с тоя невротизиран тон.
Тона си го виж първо ти! И много моля,не се познаваме,за да ми даваш наклон какво да правя Simple Smile

# 104
  • Мнения: 9 196
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

И какво от това? Някакъв вселенски пример ли си? На 19 години половината човечество не е срещнало себе си, камо ли доживотен партньор.

В тази връзка, те някои го "срещат" и на 12-13 години, имат си и пазари за тая работа.

Коментирай темата, не ми цикли под постовете с тоя невротизиран тон.
Тона си го виж първо ти! И много моля,не се познаваме,за да ми даваш наклон какво да правя Simple Smile

И по-добре за тебе, защото бих ти казала доста неща за брака на 19 и даването му за пример. И най-вече за това, как трябва да се приемат "чувствата" на тинейджърите. Защото на 19 са си тинейджъри.

П.С.: Не ми пука грам, какво правиш или не.

# 105
  • Мнения: 1 121
Тука ли е въргала?

# 106
  • Мнения: 11 505
Настроен си ти за въргал, ама никой не ти връзва днес, Лиъме Grin

# 107
  • Мнения: 1 121
Настроен си ти за въргал, ама никой не ти връзва днес, Лиъме Grin

Верно. Ама и в спама с тия манджи скука някакси. Я виж тука мойта любимка Salsisha как ги тръшка сички наред, а?
(онова с лютеницата беше добро, аз не го знаех  Sunglasses Ма сл. път ше го пробвам, и безтова съм зел-дал, захарта треа да я ограничавам)

# 108
  • Мнения: 3 661
Какво значение има? Тя е на 19, ти на 22. Днес се обичате, утре не, такъв е живота. Прекалено сте млади за някакви грандиозни любовни планове.
Това не са 5 годишни деца,че да обичат от днес за утре и да им мине мерака! Доста грубо от ваша страна,така да захвърляте чувствата на хората. Аз на 19 срещнах мъжа ми!

И какво от това? Някакъв вселенски пример ли си? На 19 години половината човечество не е срещнало себе си, камо ли доживотен партньор.
В тази връзка, те някои го "срещат" и на 12-13 години, имат си и пазари за тая работа.
Коментирай темата, не ми цикли под постовете с тоя невротизиран тон.
Тона си го виж първо ти! И много моля,не се познаваме,за да ми даваш наклон какво да правя Simple Smile
Salsisha е директна, ако нещо не й хареса, тръгва с рогите напред. Но всичко написано от нея е вярно, тя и мен ме подхвърляше в началото, но вече й свикнах.

# 109
  • Мнения: 12 662
Всички сме принудени да свикваме с простотията.

# 110
  • Мнения: 522
Къде казах,че съм се омъжила на 19? Тогава срещнах настоящият ми мъж! И къде казах,че ти пука? Ясно е,че не ти пука,точно това превръща част от думите излишни Simple Smile

# 111
  • Мнения: 11 505
Настроен си ти за въргал, ама никой не ти връзва днес, Лиъме Grin

Верно. Ама и в спама с тия манджи скука някакси. Я виж тука мойта любимка Salsisha как ги тръшка сички наред, а?
(онова с лютеницата беше добро, аз не го знаех  Sunglasses Ма сл. път ше го пробвам, и безтова съм зел-дал, захарта треа да я ограничавам)

Салсишата съм я признала отдавна, много й се радвам! Е, сега скука... има и такива дни... лежерни. Wink

# 112
  • Мнения: 9 196
Къде казах,че съм се омъжила на 19? Тогава срещнах настоящият ми мъж! И къде казах,че ти пука? Ясно е,че не ти пука,точно това превръща част от думите излишни Simple Smile

Да, твоите. Не част, ами всичките. Какво общо има с темата, че си срещнала някой си до фонтана, като си била на 19, че и ти станал мъж на всичкото отгоре? Някой си е пуснал въпрос и хората си отговарят. Но се появяваш ти, с ник despret /предполагам знаеш за какво се използва/ и почваш да врещиш, че не сме уважавали чуждите чувства ... що за нахалство. Направи си собствена тема, за собствените си 19 и т.н.

# 113
  • Мнения: 522
Къде казах,че съм се омъжила на 19? Тогава срещнах настоящият ми мъж! И къде казах,че ти пука? Ясно е,че не ти пука,точно това превръща част от думите излишни Simple Smile

Да, твоите. Не част, ами всичките. Какво общо има с темата, че си срещнала някой си до фонтана, като си била на 19, че и ти станал мъж на всичкото отгоре? Някой си е пуснал въпрос и хората си отговарят. Но се появяваш ти, с ник despret /предполагам знаеш за какво се използва/ и почваш да врещиш, че не сме уважавали чуждите чувства ... що за нахалство. Направи си собствена тема, за собствените си 19 и т.н.

Пък твоите са много на място,няма що Grinning  Врещене не си видяла явно,щом приемаш това за такова. Както ти се включваш,така всеки друг може. Аз не съм казала,че моя пример е вселенски. Казах го,защото подценяваш чувствата на хората. Какво му пукало,днеска се обичали утре не... Ами не е така,на тази възраст някои срещат любовта на живота си. Като не е задължително да правят деца веднага. За да обичаш някого истински,не е нужно да станеш на 30 Simple Smile

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 162
Само аз ли не разбрах какъв е проблема ? Че си пише с момчета ?! Аз лично никога през живота си не съм изневерявала,имам доста приятели момчета и често излизам и си пиша с тях.Приятеля ми не е някой ненормален ревнивец,запознавам ги, и всичко е точно.Какъв толкова е проблема,че си пишела с момчета ? Да избягва мъжете и да не говори и пише с тях от сега нататък ли ?! Не го разбитам това....

# 115
  • Мнения: 9 196
Къде казах,че съм се омъжила на 19? Тогава срещнах настоящият ми мъж! И къде казах,че ти пука? Ясно е,че не ти пука,точно това превръща част от думите излишни Simple Smile

Да, твоите. Не част, ами всичките. Какво общо има с темата, че си срещнала някой си до фонтана, като си била на 19, че и ти станал мъж на всичкото отгоре? Някой си е пуснал въпрос и хората си отговарят. Но се появяваш ти, с ник despret /предполагам знаеш за какво се използва/ и почваш да врещиш, че не сме уважавали чуждите чувства ... що за нахалство. Направи си собствена тема, за собствените си 19 и т.н.

Пък твоите са много на място,няма що Grinning  Врещене не си видяла явно,щом приемаш това за такова. Както ти се включваш,така всеки друг може. Аз не съм казала,че моя пример е вселенски. Казах го,защото подценяваш чувствата на хората. Какво му пукало,днеска се обичали утре не... Ами не е така,на тази възраст някои срещат любовта на живота си. Като не е задължително да правят деца веднага. За да обичаш някого истински,не е нужно да станеш на 30 Simple Smile

Срещат ... чушки. Просто никой след това не им връзва. И пропагандират глупости.

# 116
  • Мнения: 522
Хахахах,искрено ме развесели Grinning

# 117
  • Мнения: 9 196
Хахахах,искрено ме развесели Grinning

Enjoy.

Ама напиши нещо и по темата все пак. Ти като потъна на 19 спря ли да говориш с хората, или не, мъжа ти вдига ли гири, че имаш телефона на бившия или ...?

# 118
  • Мнения: 522
Очевидно момчето има някакви наченки на чувство за собственост. Какви номера имам в телефона си,мъжа ми не ме е питал. Общувам с приятелите си мъже, не са много,двама само и за съжаление не са в Бг. Пишем си редовно и до момента не съм имала проблем с мъжа ми за това. Не мисля,че когато намериш половинката си,трябва да си захвърлиш живота. Всеки е имал минало,стари приятели,стари връзки.. Ако писането на девойчето не е с цел да изневерява,не виждам проблем просто да си говори с хора от мъжки пол.

# 119
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ама на 19 тя все още е тийн, бе момче - какви доказателства за любов, какви бебета, какви размисли дали ще се промени! Ще се промени, естествено, и още как, но може да не ти хареса посоката, в която ще го направи. Аз също не виждам нещо особено нередно в поведението на девойката, докато теб те тресе такава несигурност, че място не можеш да си намериш и избива в ревност. Я и дай малко въздух и пространство. Ако мен така ме следяха и ровеха в тел.указател, не знам... скандале гранде щеше да се получи, но нямаше аз да съм тази, която се извинява накрая. Имала телефона на един бивш - ау, ужас! Ми аз имам на трима + един куп колеги, съученици и всякакви доставчици, майстори и прочие - все мъже. Живейте си живота, бе хора, наслаждавайте се на младостта си, какво сте вкарали в латино-драми, че и продължвате да копате надолу.

# 120
  • Мнения: 5 059
Възможно е да се промени.Когато се влюбиш приоритетите ти се променят по един или друг начин.
Аз познавам мъже,които до вчера са били женкари и никога не се задържат до едно момиче повече от месец,а в един момент се влюбват и си преобръщат живота на 180 градуса.
НО не е задължително да стане така,ти си я познаваш най-добре и знаеш до колко е искрена . Simple Smile
Татуировка не и давай да си прави с името ти в никакъв случай.

# 121
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не разбирам проблема с това момичето да си пише с когото и да е, да има телефоните на бивши, или каквото още автора приема за проблем. Стига да не говорим за чисти свалки, всичко останало си е просто опит за контрол.
Но пък поведението на момичето ми звучи като опити да предпази подозрителен ревнивец от избухване Rolling Eyes

То и чушки се срещат. Но и сериозни могат да са нещата доста рано. Никога не знаеш кое от двете се развива при дадена двойка Smirk

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 262
Относно татуировките... Мой познат направи грандиозната глупост да си татуира лицето на бившата си приятелка. Не стига че след като стана бивша се наложи ужасяващо тежко преправяне на татуировката, ами това доведе и до нова татуировка - заради текущата приятелка, да не се чувствала пренебрегната. Този път е само името й...  Rolling Eyes Laughing

Общи условия

Активация на акаунт