Търся лекар специалист, който да ми помогне при сколиоза

  • 1 038
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Търся специалист, който да ми помогне. Имам сколиоза и силни болки в гърба и главата,дължащи се на нея. Моля някой,който има опит да сподели мнение и препоръча лекар.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
По-скоро рехабилитатор, който да те насочи към подходящи упражнения? И аз имам сколиоза и кифоза и рехабилитатор ми е давал насоки. Или случаят е по-сериозен?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 806
Аз имам много сериозни проблеми. От 4 години всяка седмица съм на лечебен масаж на гръб. Не пропускам. Веднъж седмично специална гимнастика  за разтягане - индивидуална ,там където съм на масаж. Чувствам се много добре. Освен това и тренирам още два пъти в седмицата.

# 3
  • Мнения: 97
По-скоро рехабилитатор, който да те насочи към подходящи упражнения? И аз имам сколиоза и кифоза и рехабилитатор ми е давал насоки. Или случаят е по-сериозен?
Незнам колко е сериозен, но болката става все по нетърпима. Преди време посещавах рехабилитатор доста дълаг период от време, но без особен резултат. А иначе упражнения не съм правила, само масажи.

# 4
  • Мнения: 97
Аз имам много сериозни проблеми. От 4 години всяка седмица съм на лечебен масаж на гръб. Не пропускам. Веднъж седмично специална гимнастика  за разтягане - индивидуална ,там където съм на масаж. Чувствам се много добре. Освен това и тренирам още два пъти в седмицата.
Може ли да споделиш какви точно са проблемите при теб, защото и аз имам други и незнам до колко се дължат на сколиозата. Слабо оросяване на мозъка и започнах все по често да забравям Sad Незнам какво да правя и към кого да се насоча. Като знам нашите “лекари” , колко разбират направо тръпки ме побиват. А иначе има и доста добри, затова събирам мнения, за да не харча пари на вятъра.

# 5
  • Мнения: 1 870
Ако си от София отиди при тези хора - https://www.facebook.com/spidersportbg/. Мисля, че могат да помогнат.
От голямо значение е дали имаш наднормено тегло, коремни и други мускули, колко градуса е изкривяването и т.н.
И това е полезно - http://lubomirivanov.com/6525/

Общи условия

Активация на акаунт