На Поморие

  • 14 106
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Искаме да отидем на Поморие. Има ли някаква почивна станция или квартира, удобна за малки деца и на разумни цени?

# 1
  • Мнения: 3 926
Светле, кажи кога, та да питам овреме Grinning Имам бивша съученичка, с която седяхме 5 години на един чин и се обичаме като сестри, та тя е от Поморие и естествено дават квартира - собствения си апартамент, който е много добро място за почивка, още повече, че е в стария град. Пък ако не те, все ще намерим нещо. Ти само кажи кога искате да ходите Grinning

# 2
  • Мнения: 1 680
Асинка, благодаря ти. Ние сме обаче 3 семейства с малки деца и искаме ако не да сме заедно то поне да сме наблизо и да има удобства за децата.
Ще поговоря с моите хора и ще ти пиша на лични Hug

# 3
  • Мнения: 108
върнах 10 страници назад и никаква информация не намерих, нито в търса4ка, никъде. а ми бяха казали, 4е не е лошо там и са то4но на плажа - нещо много важно за мен - няма да нося басейни, пояси и други подобни джунджурии с километри и всеки ще прави каквото си иска, който иска да спи, който иска да ходи на плаж без да се съобразява.
та въпроса ми е: някой ходил ли е, да сподели отзиви Wink
интересува ме какви са условията: дали имат собствен санитарен възел, кухня, хладилник, какви са цените и къде по-точно се намират. а, и най-важното - телефон
Мерси  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 433
Да, и аз торсех точно за тях допреди малко...
Та ще следя темата с интерес Hug

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 890
Ето темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=97372.msg1723916

Предполагам за това става въпрос.

# 6
  • Мнения: 108
тц Naughty не са тези от темата за Вили Ваня. нея я бях намерила. май това, което търся аз има нещо общо с това, за което pimpa говори в другата тема, но тя няма никакви координати Cry така че мили хора, ако някой скоро е ходил, очаквам впечатления и инфо, че то ще свърши лятото, докато се наканим
p.s. и на снимки няма да се разсърдя Wink (май вече станах нахална)

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 890
Погледни и това http://www.visit.bg/sommer/fewo.php?hotid=219.

Дано все пак си харесате нещо, че верно лятото ще свърши  Hug.

# 8
  • Мнения: 834
Тези, които са в линка на НелиСа са точно до другите, в които ходехме ние.
 След 25.08. няма жив човек и не е нужно да се прави предварителна резервация. В нашата база от 60 бунгала само 7 бяха заети.
Бунгалата- мезонети, ако не са иновирани, а са такива като от 2003г., нямат нищо общо с рекламата. Кухненския бокс представляваше една печка Раховец, мръсна и захабена и няколко шкафчета с увиснали вратички. А дневната- холче беше като след хипарски купон - дивана беше тотално избушен, тапицериите бяха меко казано замазани от мръсотия. НО, пак повтарям, това е от 2003г.
БелаСтела, обещавам, че утре ще притеснявам човека от Пирдоп, който трябваше да ми намери тел. на нашата си база. Като говорих с него преди 2 седм. ми каза, че е сигурен, че са правили ремонт. Пък да видим.

# 9
  • Мнения: 108
Благодаря ви, момичета. pimpa, щом казваш, 4е места се намират и без резервация, ако не намерим телефон да се обадим, ще тръгнем ей така, пък там ако ни хареса ще останем, ако не - ще търсим някъде. искаше ми се като отивам да съм спокойна, 4е вси4ко ми е уредено, но май по-добре на място да видим за какво става въпрос Thinking
Всъщност, приемам предложения и идеи Hug

# 10
  • Монтана
  • Мнения: 499
Някой ходил ли е на това вилно селище в Поморие"АНИЯК".Моля кажете ми нещо повече за там,че май натам сме тръгнали-ако някой има снимки да ги прати

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 890
Някой ходил ли е на това вилно селище в Поморие"АНИЯК".Моля кажете ми нещо повече за там,че май натам сме тръгнали-ако някой има снимки да ги прати

Ами то по нагоре в адреса, който съм постнала има и снимки,
а после pimpa е писала, че когато е била там 2003г. е било мизерно, това мисля отговаря на питането ти.

# 12
  • Мнения: 46 477
Ако сте останали доволни от вашата почивка в Поморие (Стария град) през тази или миналата година, препоръчайте самостоятелен апартамент 40-60 кв.м. или хотел до 50 лв.

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 11:43 от Никол

# 13
  • Мнения: 167
Bqhme v Pomorie predi dve godini ida ti kaga hich ne bqhme ocharovani.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 856
На мен много ми хареса на Поморие,но ако ще ходиш само в стария град супер е.

Общи условия

Активация на акаунт