Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 285
Здравейте !
От два дена съм на режима и за двата дни кантара е 1,300кг надолу Simple Smile Ще правя 5/5 ! Режима съм го спазвала преди 5г и бях смъкнала 14кг с него ,но сега след бременност отнова имам нужда да сваля 10-15 кг и ще се радвам да се потдържаме Simple Smile

# 286
Здравейте,
12кг смъкнах, задържах ги в трета фаза (както никога до сега!). Сега пак карам 2-ра.

Аз пореден път се убеждавам, че имам воля да се ограничавам, и да спазвам режим, но трябва ли да хапвам по малко и от всичко, никак не ми се получава

Същата съм. Дали се водим food addicts Disappointed

# 287
Ден 5 П.
Спазвам стриктно режима.
Стартирах с 55кг. (бях се позапуснала), днес кантарът удари 51.5кг., целта ми е 48кг, висока съм 160 см.

# 288
  • Испания
Пак ли?

# 289
Здравейте, как сте? Отслабвате ли

Тери, добре дошла обратно. Защо си пак във втора?12 кг е невероятен резултат, браво на теб! Колко от тях си върна? Не знам дали съм food addicted, но като хапна дори малко, нещо, различно от протеин и зеленчук качвам ужасно много. И не е да ям много, съвсем минимални количества и пак-на следващия ден 1 кг отгоре.  Май трябва да съм на диета цял живот.

bobynka, как върви отслабването? похвали се:)

CheerUp, ти не беше ли на режима наскоро? Доколкото си спомням беше отслабнала много. Не се ли притесняваш , че ще си навредиш като почваш и спираш режима често?

И аз най-накрая да се отчета, почнах режима 55-56 кг. Висока съм 1.55 и с тези килограми изглеждах пълна. Сега, след 3 месеца на режима съм 49 – 50 кг. Искам да сваля още 1 кг , но едва ли ще стане. И да се задържа на тези килограми ще съм много щастлива, но да видим:) Успех ви желая:)

# 290
Здравейте, как сте? Отслабвате ли

Тери, добре дошла обратно. Защо си пак във втора?12 кг е невероятен резултат, браво на теб! Колко от тях си върна? Не знам дали съм food addicted, но като хапна дори малко, нещо, различно от протеин и зеленчук качвам ужасно много. И не е да ям много, съвсем минимални количества и пак-на следващия ден 1 кг отгоре.  Май трябва да съм на диета цял живот.

bobynka, как върви отслабването? похвали се:)

CheerUp, ти не беше ли на режима наскоро? Доколкото си спомням беше отслабнала много. Не се ли притесняваш , че ще си навредиш като почваш и спираш режима често?

И аз най-накрая да се отчета, почнах режима 55-56 кг. Висока съм 1.55 и с тези килограми изглеждах пълна. Сега, след 3 месеца на режима съм 49 – 50 кг. Искам да сваля още 1 кг , но едва ли ще стане. И да се задържа на тези килограми ще съм много щастлива, но да видим:) Успех ви желая:)

Бях на режима преди няколко месеца, но не успях да направя правилно 3-та фаза. В момента го спазвам стриктно. От 5-ти септември. Направих 5 дни П, после 3 ПЗ, 2 П и така редувам. Целта ми е 48 кг. Не съм се мерила тази седмица защото съм в МЦ и винаги качвам поне 2-3 кг., защото задържам течности. Последно се теглих преди няколко дни и бях точно 51кг. Като цяло последните килограми се свалят много трудно. Не смятам, че ще си навредя с режима, хапвам разнообразни меса, доста зеленчуци в ПЗ дните, за да не повиша холестерола съм сменила триците с ябълков пектин и ленено семе. Визмам допълнително витамини, всеки ден пробиотик и фибри. Стомахът ми е по часовник. Вместо стевия използвам ксилитол, тъй като на вкус е 1 към 1 със захарта и липсва онзи гаден послевкус Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт