На море в Турция - тема 51

  • 103 900
  • 756
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 242
В пощенските станции срещу талона на колата ще си купите стикер в работни дни. По бензиностанции не се намира винаги. Може да влезете без стикер и да си купите докато сте на почивка. После системата ще си вземе всички, необходими такси.

# 301
  • София
  • Мнения: 244
Нали може още на границата да се вземе. Мисля, че в предишната тема се коментираше това, че точно след Free Shopa се продават HGS стикери. Дано не греша.

# 302
  • Мнения: 379
Здравейте, казаха ми, че по време  на Рамазана магистралите били безплатни.Някой да знае дали е вярно?

# 303
  • Мнения: 41
Здравейте, казаха ми, че по време  на Рамазана магистралите били безплатни.Някой да знае дали е вярно?
На байрамите и всички национални празници са безплатни.Сега на 14 и 15 имат шекер байрам. Миналата година на курбан байрама минавахме и всички системи за чекиране бяха изключени.

# 304
  • София
  • Мнения: 23 072
Супер, ние ще намажем с байрама. Blush

# 305
  • София
  • Мнения: 1 415
Супер, ние ще намажем с байрама. Blush
Не знам какво ще намажете, ама тогава по хотелите е гмеж, народ за храна, персонал под санитарния минимум, празнуват на макс и не работят. Та ако намажете някоя магистрална такса ще берете ядове в самия хотел.

# 306
  • Мнения: 1 611
Супер, ние ще намажем с байрама. Blush
Не знам какво ще намажете, ама тогава по хотелите е гмеж, народ за храна, персонал под санитарния минимум, празнуват на макс и не работят. Та ако намажете някоя магистрална такса ще берете ядове в самия хотел.

Кога са им празниците тази година Simple Smile

# 307
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Супер, ние ще намажем с байрама. Blush
Не знам какво ще намажете, ама тогава по хотелите е гмеж, народ за храна, персонал под санитарния минимум, празнуват на макс и не работят. Та ако намажете някоя магистрална такса ще берете ядове в самия хотел.
Кога са им празниците тази година Simple Smile
Другата седмица 14-15 им е Рамазан Байрам, а на 20-22 август е Курбан байрам.

Валери, ти бил ли си по време на Байрам в хотел в Турция?

# 308
  • Мнения: 6 833
Ние до сега все сме ходили в началото на септември и заварваме края на байрам, не знам кой точно е тогава.
Винаги са празнично настроени, ресторантите са били много украсени, храната обилна и тематична. Като турските вечери, които правят. Не съм видяла някакъв минус от това, че е било празник.

# 309
  • Мнения: 310
Ние до сега все сме ходили в началото на септември и заварваме края на байрам, не знам кой точно е тогава.
Винаги са празнично настроени, ресторантите са били много украсени, храната обилна и тематична. Като турските вечери, които правят. Не съм видяла някакъв минус от това, че е било празник.


Абсолютно съм съгласна. Тогава има още повече и по специални неща за хранене. Навсякъде има украса - ледени фигури имаше миналата година в ресторанта. Всички са щастливи и се поздравяват много сърдечно. Създава се много приятна атмосфера

# 310
  • Istanbul
  • Мнения: 168
Супер, ние ще намажем с байрама. Blush
Не знам какво ще намажете, ама тогава по хотелите е гмеж, народ за храна, персонал под санитарния минимум, празнуват на макс и не работят. Та ако намажете някоя магистрална такса ще берете ядове в самия хотел.
Пълни глупости

# 311
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Аз за това попитах дали е ходил по време на Байрам. От приятели, които са ходили знам, че е така, както го описва Ванилия.

# 312
  • София
  • Мнения: 23 072
Постът на валерко дори не смятам да го коментирам.

Трябва ли да нося удостоверението за раждане на детето?

# 313
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте! В началото на юли планираме почивка в Роял Холидей Палас, Лара. Започнах да се шашкам дали няма да е прекалено голяма жега? Как стои въпроса с комарите в този район? За първи път ще сме В Анталия. Винаги сме почива ли в Гърция.

# 314
  • София
  • Мнения: 1 415
Аз за това попитах дали е ходил по време на Байрам. От приятели, които са ходили знам, че е така, както го описва Ванилия.
И аз така...само не е от приятел, а от колежка на жената която миналата година е била в Батихан края на август и е било апокалипсис в ресторанта. На границата са чакали часове...та да те питам...и ти ли си била, колкото и аз?

Общи условия

Активация на акаунт