Болки в опашната кост по време на бременност

  • 5 430
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте група, бременна съм в 23гестационна седмица и от 3 седмици имам ужасни болки в опашната кост при движение.Понякога дори през ноща се будя и не мога да заспя с часове,изтръпване и болки-едвам си намирам удобна позиция дори за седене.Питах гинеколога ми,но той отвърна,че ми трябвало невролог,но пък не мога да пия лекарства така че било безсмислено.Незнам какво да предприема,а положението е нетърпимо.Бебето е добре и всичко върви нормално,с първата си бременност  не съм имала такива болки,но след нея имах 2спонтанни аборта в 3тия и 5тия месец.Моля посъветвайте ме.

# 1
  • Мнения: 248
Сигурна ли си че не те боли таза ? Аз от 4 месец до края изкарах с болки в таза като 4 тия и 7 мия месец едвам вървях от болка, да не говорим за ставането и лягането в леглото .....

# 2
  • Мнения: 30
Болката е точно на опашката,понякога се центрира само от едната страна и ми изтръпва целият крак...ужасно е

# 3
  • Мнения: 3 604
Болката е точно на опашката,понякога се центрира само от едната страна и ми изтръпва целият крак...ужасно е
И моята жена беше така при бременността но и кръста и се схващаше.

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
уви, след нормално раждане боли още повече  Tired
след всяка бременност ставала по-силна болката.

няма какво да те посъветвам. Tired
мисля, че не можеш кой знае какво да направиш.
намери поза, в която не те боли и спи така. Peace

ако е супер нетърпимо, то се посъветвай с лекар какви локални болкоуспокояващи можеш да ползваш.

# 5
  • Мнения: 528
Мен страшно ме боля опашната кост до към 6 месец сигурно, много добре те разбирам. Все си мислех, че е заради бременността, но се оказа от преумора. Налагаше ми се да пътувам с кола 2-3 часа събота и неделя, а през седмицата търчах в университета. Като намалих темпото, болката спря. Дали не е от преумора?

# 6
  • Мнения: 30
Мен страшно ме боля опашната кост до към 6 месец сигурно, много добре те разбирам. Все си мислех, че е заради бременността, но се оказа от преумора. Налагаше ми се да пътувам с кола 2-3 часа събота и неделя, а през седмицата търчах в университета. Като намалих темпото, болката спря. Дали не е от преумора?

От 3 дена съм болничен,работех като серивитьорка,възможно е и да е от преумора.Дано с времето намалее,защото иначе обмислям да ида при невролог Sad

# 7
  • Мнения: 70
здравейте,аз усещам такава болка но след раждане,ве4е минаха 25 дни и се усеща не знам нормално ли е.ако може да попитам понеже темата е стара,имам няколко външни шева и конците не са пяднали,дали да не отида да ги махнат,има ли вероятност да сраснат притеснено ми е моля дайте съвет

# 8
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
здравейте,аз усещам такава болка но след раждане,ве4е минаха 25 дни и се усеща не знам нормално ли е.

нормално е, бебето е натиаскало там с главата, за да излезе. това при нормално раждане.
докато се съберат пак костите и понаболява. мен месеци наред ме болеше.

за шевовете: незнам.
аз имах и външни и вътрешни, конци не са ми махали, но не съм раждала в Бг. Peace

# 9
  • Мнения: 70
здравейте,аз усещам такава болка но след раждане,ве4е минаха 25 дни и се усеща не знам нормално ли е.

нормално е, бебето е натиаскало там с главата, за да излезе. това при нормално раждане.
докато се съберат пак костите и понаболява. мен месеци наред ме болеше.

за шевовете: незнам.
аз имах и външни и вътрешни, конци не са ми махали, но не съм раждала в Бг. Peace
   



благодаря

Общи условия

Активация на акаунт